Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Деси Слава пази в дълбока тайна една от най-големите си тайни. Фолкзвездата, която се превърна в любимка на народа след участието си във "ВИП брадър", е туркиня по произход! Тя е родена на бял свят под името Фатме, категорични са източници на светски таблоид.

Бащата на звездата, за когото тя изобщо не обича да говори, е етнически турчин. Той се развежда с майката на певицата малко след като тя се появява на бял свят. Тогава родителката вижда идеалната възможност да наложи волята си и даде на дъщеря си християнско име. Нейното решение съвпада с възродителния процес, който тече по това време в държавата. Така Фатме е наречена Десислава още 6-годишна възраст, преди да тръгне на училище. Днешната звезда никога не е раснала със самосъзнанието на туркиня.

"Преди години бях чула нещо подобно. Оказа се, че Деси ходи да пее по сватби с турското си име Фатме. Където й изнасяше, подчертаваше, че е туркиня, но иначе го крие", спомня си колежка на фолкзвездата.

 

Ето я статията на която чичо вви се позовава от 2008. Най накраая я изнамерих. А ето и приписания му коментар от мамитата в бг-мама, недоумяваши дали наистина е такава. Колко лесно от коментарите на луд човек в интернет се създават истински дилеми с въпросителен за хората...

 

foxy_vd

11.06.2008 18:01ч.

 

Голямата "звезда" от "МА-2" пее на селският мегдан. До там ли я докара с кариерата си Деса? Да пееш на турско-помашки събор, в който атракцията била конкурса за "Мис Кючек" и Мистър Пехливанин" е върха на сладоледа. Заболя ме стомаха от смях направо. Но пък от друга страна това е логично. Хората (турците и помаците) искат на техният празник да пее нещо тяхно. Нали всички знаят, че рожденното име на Деси Слава..... е ФАТМЕ. През 1985 година се е прекръстила и до днес си носи сегашното име. Така, че хората наистина са направили добре като са викнали Деса защото тя знае да пее дори и техните маанета.

 

Каква злоба и от колко години пропдължава

 

 

Ето и доказателство, че не е. Родствената о връзка с Мими Иванова е от бащина страна:

 

 

-ДесиСлава е племенница на естрадната певица Мими Иванова. Майка й и Мими са сестри.

 

 

-десислава е от гълъбово,майка и се жени втори път за брата на мими иванова,не са сестри мими и майката на десислава."

 

 

И дори и в бгмама са на ясно с диагнозата на чичо ви:

 

pupimupi

Re: Звездни компромати - 26 част

♥0 чт, 12 юни 2008, 15:29 #134

Пълни глупости са това,че не е българка.А коментарът,който пастнахте е от един пълен хахо,който я мрази и навсякъде пише лъжи и глупости по неин адрес. Wink

 

 

 

 

:Vishenka_05: Жената с ангелско сърце

Ето че който иска тълкува нещата в прав текст. И аз виждам една жена с ангелско сърце, която не се притеснява дори във времена на размирици да има едно и също отношение към всички хора без да е повлияна от пропаганди. А и 30% пот потребителите на тази музика в бг са такива. Трябва да има уважение към публиката

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Че какво толкоз странно има Десислава да честити празника на някой? Ако вчера беше честитила на американците, американка ли щеше да е? :1000 (29):

 

За първи път я прочитам тази статия, от която явно преди години е тръгнала мълвата на Фокси за Фатмето. Едно ми направи впечатление- дори и това някак си да е вярно, Десислава е И БЪЛГАРКА. Фокс толкова години ни набива, че е туркиня заради бащата, че никой не отразява факта, че тя при всяко положение е поне наполовина наша си, заради майката. А като добавим, че е израстнала и се е издигнала в нашата страна, не виждам абсолютно никакъв смисъл да се захващаме за това.

То поначало няма абсолютно никакъв проблем дори и да беше 100% туркиня де, само чичо ви може да тръгне да изкарва това нещо негативно.

 

Иначе горе бяхте споменали нещо за дует между Деса и Кама- леле, представяте ли си какво можеше да бъде! Как пък все се разминават в тази фирма- едната излиза, другата остава, после едната се връща, а другата се маха... :1000 (29): Представата ми за Глория, Ивана, Камелия и Десислава на една сцена явно няма да се реализира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахахаа повече от сериозно........ама тя винаги честити празници и поводи...но ние сега ще го тълкуваме по друг начин ахах

Не . Още по-фрапиращото в случая е , че българка честити на турци , техния празник ? От къде на къде ? За мен е много недостойно , аз лично не го приемам . Че и на страницата си го изтипьосала ?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво толкоз странно има Десислава да честити празника на някой? Ако вчера беше честитила на американците, американка ли щеше да е? :1000 (29):

 

За първи път я прочитам тази статия, от която явно преди години е тръгнала мълвата на Фокси за Фатмето. Едно ми направи впечатление- дори и това някак си да е вярно, Десислава е И БЪЛГАРКА. Фокс толкова години ни набива, че е туркиня заради бащата, че никой не отразява факта, че тя при всяко положение е поне наполовина наша си, заради майката. А като добавим, че е израстнала и се е издигнала в нашата страна, не виждам абсолютно никакъв смисъл да се захващаме за това.

То поначало няма абсолютно никакъв проблем дори и да беше 100% туркиня де, само чичо ви може да тръгне да изкарва това нещо негативно.

 

Иначе горе бяхте споменали нещо за дует между Деса и Кама- леле, представяте ли си какво можеше да бъде! Как пък все се разминават в тази фирма- едната излиза, другата остава, после едната се връща, а другата се маха... :1000 (29): Представата ми за Глория, Ивана, Камелия и Десислава на една сцена явно няма да се реализира.

Няма проблем ако ще и помак като Кама да е. Пак ще си я тачим, но бащата на ДесиСлава е брат на Мими. Тоест не е вярно. Иначе вече дори не забелязвам дали и викате Фатме или Деса. Важното е, че мечтаете за подобни лайфове от вашите фаворитки:

 

https://www.facebook.com/veneta.stoikova.58...33620993449877/

 

https://www.facebook.com/veneta.stoikova.58...33624880116155/

 

Лайфове от МАСТЪР КЛАС!!!

А вие си говорете за купона, който правели други. Щом се задоволявате на толкова малко и критериите ви са тъй ниски :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем ако ще и помак като Кама да е. Пак ще си я тачим, но бащата на ДесиСлава е брат на Мими. Тоест не е вярно. Иначе вече дори не забелязвам дали и викате Фатме или Деса. Важното е, че мечтаете за подобни лайфове от вашите фаворитки:

 

https://www.facebook.com/veneta.stoikova.58...33620993449877/

 

https://www.facebook.com/veneta.stoikova.58...33624880116155/

 

Лайфове от МАСТЪР КЛАС!!!

А вие си говорете за купона, който правели други. Щом се задоволявате на толкова малко и критериите ви са тъй ниски :3fdb8960598fa63e:

Да не кажеш после , кой подклаждал скандалите в темата . Само приканваш Фокса да ти отговоря с постове , като последните ти .

Толкова ли те ебе , че я наричал накой си - туркиня ?!? Че чак и Камелия стана помачка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не кажеш после , кой подклаждал скандалите в темата . Само приканваш Фокса да ти отговоря с постове , като последните ти .

Толкова ли те ебе , че я наричал накой си - туркиня ?!? Че чак и Камелия стана помачка...

Колкото Деса е къдъна, толкова и Кама е помачка до доказване на противното. Ама и вие търсите под вола теле с това изумление, с което пишете за това, че ДесиСлава се е обърнала към 30% от публиката си. От край време турци и циганиси я тачат. Не напразно подгряваше Мустафа Сандал на концерта му в Шумен (аз за тва забегнах :whistling: )

В нашия край Деса не е спирала да бъде звезда за търчлите и по страницата и много търчли пишат. Няма лошо в това да уважаваш публиката си

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото Деса е къдъна, толкова и Кама е помачка до доказване на противното. Ама и вие търсите под вола теле с това изумление, с което пишете за това, че ДесиСлава се е обърнала към 30% от публиката си. От край време турци и циганиси я тачат. Не напразно подгряваше Мустафа Сандал на концерта му в Шумен (аз за тва забегнах :whistling: )

В нашия край Деса не е спирала да бъде звезда за търчлите и по страницата и много търчли пишат. Няма лошо в това да уважаваш публиката си

Ма ти казваш , че не ти пука , че Фокса и измислил че е туркиня , а в следващия момент гледаш да го захапеш с това за Камелия .

През годините се е писало мн повече за Деса , че има вариант да е туркиня ,на което лично аз не вярвам . За Камелия се е писало какво ли не , но точно че е бешо различно от българка- никога.

Ми ти пък се съгласи , че не на всички им харесва подобна постъпка . Аз лично не го одобрявам .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма ти казваш , че не ти пука , че Фокса и измислил че е туркиня , а в следващия момент гледаш да го захапеш с това за Камелия .

През годините се е писало мн повече за Деса , че има вариант да е туркиня ,на което лично аз не вярвам . За Камелия се е писало какво ли не , но точно че е бешо различно от българка- никога.

Ми ти пък се съгласи , че не на всички им харесва подобна постъпка . Аз лично не го одобрявам .

 

На мен лично не ми пука, но виждам как палаврите му действат във форуми и предпочитам да внеса някои пояснения за тези, които не знаят кога и от къде е тръгнало. Както виждаш нищо скрито покрито не съм оставил. Всичко на показ, който както иска да тълкува.

 

Неуважително е към ДесиСлава да я наричаме Фатмес и още 100 производни...

 

То помачките са си българки бе - просто приели турската вера и имена :girl_witch:

 

 

 

Ми, ок, съгласявам се, че не всички одобряват. Ама ти не си кон с капаци, а си млада и широкоскроена личност. Ми тъпа предубеденост от твоя страна в случая. В хубавите намерения се влага един излишен патриотизъм. Не им е лесн на търчлите. Гледай Нина в Звездно ква е депресирна.

 

Страшно е там. Не знам как си снимат сериалите. Дано не спрат снимките на Кара Севда :feminist_en:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми пука, но виждам как палаврите му действат във форуми и предпочитам да внеса някои пояснения за тези, които не знаят кога и от къде е тръгнало. Както виждаш нищо скрито покрито не съм оставил. Всичко на показ, който както иска да тълкува.

 

Неуважително е към ДесиСлава да я наричаме Фатмес и още 100 производни...

 

То помачките са си българки бе - просто приели турската вера и имена :girl_witch:

Ми, ок, съгласявам се, че не всички одобряват. Ама ти не си кон с капаци, а си млада и широкоскроена личност. Ми тъпа предубеденост от твоя страна в случая. В хубавите намерения се влага един излишен патриотизъм. Не им е лесн на търчлите. Гледай Нина в Звездно ква е депресирна.

 

Страшно е там. Не знам как си снимат сериалите. Дано не спрат снимките на Кара Севда :feminist_en:

Е мисля , че на 90% им е ясно , че Деса НЕ е туркиня . Всичките производни Са дошли от скандали и от двете страни .

 

Нямам нищо против ако има приятели и близки , които празнуват и да им го честити лично - ок . Но така написано, че и на турски малко ми е в повече . Но не казвам , че всеки трябва да се съгласи с мен . Турчин не вярвам да направи подобна постъпка , а и не е нужно де .

Нина какво да я гледам , тя туркиня ли е ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питам се дали наистина е туркиня или е влизала тук и цели да дразни Фокса и компания

 

Деса не е туркиня, на 100%, а само на 50%. Баща и е турчин, истинският баща. Каква е драмата не разбрах? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още веднъж браво на Фатмето. Освен че ще пее за своя етнос в Момчилград в края на месеца, сега и ги поздравява за актуалния празника!

 

Сега е редно да се запитаме защо след толкоз години криене е решила така да се завърне към корените си. Дано се инспирира и модно оттам, ако тръгне с нихаб би и отивало много повече, отколкото с тия поли и роклички подчертаващи ... добре охранения задник, ама нормално, щом турската общност е новия таргет на нашта кадъна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей заради тия като злобната леля се стига дотук

Разбрахте ли причината за 41 страници.Озверели от "хубав" живот потребители си избиват негативната енергия тук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още веднъж браво на Фатмето. Освен че ще пее за своя етнос в Момчилград в края на месеца, сега и ги поздравява за актуалния празника!

 

Сега е редно да се запитаме защо след толкоз години криене е решила така да се завърне към корените си. Дано се инспирира и модно оттам, ако тръгне с нихаб би и отивало много повече, отколкото с тия поли и роклички подчертаващи ... добре охранения задник, ама нормално, щом турската общност е новия таргет на нашта кадъна.

 

Да, криеше се, но много често ходеше през годините, на сватби в Делиормана и в Кърджалийско. След това все изникваше по някой компромат, че поздравява на турски младоженците. Това, в комбинация с факта, че доведената и леля Мими Иванова е българо-мохамеданка идва да ни покаже, че втория и баща е българо-мохамеданин. Което пък съвсем накланя везните в посока, която чичо Фокс е задал още през 2005 година със статии, линкове и опити за анализ, на видяното и прочетеното. Все съм се чудел що винаги Деса спрягат за връзки с колеги от Турция и някакви други страни, където мюсюлманската общност е доминираща. Не може да е случайно, след като Таркан покани да му подгрява концерта в София Тони Стораро, а Деса примерно е подгрявала Мустафа Сандал в Шумен. Хората знаят каква им е таргет групата и си канят тяхната проекция в България. На тяхно място и аз бих направил така, по очевидни причини.

 

Фолкдивата Десислава: Не съм карала певеца Сандал да се развежда заради мен

 

Защо примерно не поканят Ивана, да озвучава конкурса "Мис Кючек"? Защото има и мазни борби, а мазните борби са турска атракция - затова Деса!

 

Деси Слава озвучава "Мис Кючек"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, що темата е толкова надолу, изчерпахте ли се, какво стана? :sp_ike:

 

Къде е турнето бре Жоре? Какво стана, че звездата на Деса не огрява така, както "чипровската"? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава: Върнах се в "Пайнер" с гордо вдигната глава

 

""Върнах се в “Пайнер”, когато имах доста участия, бях направила добри песни като „Мойто зайче“, песента с Nana „Cotton Candy“, бях лице на “УНИЦЕФ” и ментор в „Гласът на България“…. Така че коментари от типа на това, колко зле съм била и затова съм се върнала, са несериозни. И аз заради това се върнах с гордо вдигната глава! Няма да лъжа, имала съм трудни моменти, особено покрай неуспялата ми телевизия, но това са били уроци за мен и в тези тежки моменти, не се върнах в “Пайнер”. Върнах се, когато се почувствах достатъчно силна и със самочувствие".

 

 

така,че Фокса е крайно време да замълчи да ръси лъжи след лъжи.Знаем,че работи на принципа една лъжа като я повторя 100 пъти става истина-но тук не е така :gun_bandana:

 

Ко стана с Гарга бе,милата и лято 2016 ще изпусне без песен-баси пропадналата ку..валяга

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе да те зарадвам с нов повод за нови приказки :1000 (29):

Деси Слава: Върнах се в "Пайнер" с гордо вдигната глава

 

Направили са вече тема и най-задръстените тук моля ти се ми обясняват, че трябвало някъде да се скрия. А Деса в това интервю признава:

 

1. Договорите днес, са с много по-лоши условия, за изпълнителите, в сравнение с преди 15 години.

2. Услугите на композитори, текстописци и режисьори, са станали безбожно скъпи.

3. Плащането, за трафик видно е прецакване, защото Деса имаше и по-гледни песни преди Пайнер, а днес ни говори, че това нямало значение.

4. Личният и живот е една катастрофа и напъните през медиите, да обяснява на хората как това не е така, само доказва, колко е проста.

5. Мъката и е, че очакванията и преди Пайнер бяха в пъти по-големи, отколкото резултатът 2 години по-късно, но стиска зъби и още се прави на темерут.

6. Няма да си каже сега, но е много разочарована, че няма турнета, където тайничко се надява, че ще блесне със стари песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направили са вече тема и най-задръстените тук моля ти се ми обясняват, че трябвало някъде да се скрия. А Деса в това интервю признава:

 

1. Договорите днес, са с много по-лоши условия, за изпълнителите, в сравнение с преди 15 години.

2. Услугите на композитори, текстописци и режисьори, са станали безбожно скъпи.

3. Плащането, за трафик видно е прецакване, защото Деса имаше и по-гледни песни преди Пайнер, а днес ни говори, че това нямало значение.

4. Личният и живот е една катастрофа и напъните през медиите, да обяснява на хората как това не е така, само доказва, колко е проста.

5. Мъката и е, че очакванията и преди Пайнер бяха в пъти по-големи, отколкото резултатът 2 години по-късно, но стиска зъби и още се прави на темерут.

6. Няма да си каже сега, но е много разочарована, че няма турнета, където тайничко се надява, че ще блесне със стари песни.

 

Е късно видях и затова си редактирах поста. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто, защото едната се спука от работа и да прави нови песни, докато другата не спря да се чекне и да си показва голотиите по фейсбука. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Деса не излизаше гола по концерти и участия защото?! Поне едната е красив пейзаж за окото, докато другата е като сюрреализъм от картина на Салвадор Дали! :helpsmilie:

 

За работа има време! Деса се заработи с екип и компания, до преди това нямаше идеа какво става с нея 7 години!!! :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмесссфенс не се правете на големите моралисти. Едно че Фатмето няма какво да покаже - освен чисто буквално, но предпочитам да гледам карантиите в месарница, а не от сцената на Арена Армеец - но ако имаше, все едно нямаше да го развява по стената си във фейса. Да не говорим, коя има бая клипове и изобщо са демонстрация на необятни паласки и целулит, с прашки, загубени в огромен задник и бикини, едва покриващи грозни цици. Ай сиктир изобщо, кариерата на набеденото за ангелогласно Фатме се гради много повече на секса, отколкото тази на Камелия, снимала се веднъж за Плейбой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...