Jump to content



Да се върне ли темата "Камелия - Деси Слава"?


Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Не, разбира се ..всичко е изчерпано.

Едната няма хит от 5 години и има средно по 15 участия на месец, а другата при мощните колаборации и бутане не успява да върже 7 :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да се направи нова ако трябва, само и само този отвратителен спор да не става в скандалите, щото ми писна да чета едно и също. Да не говорим колко негативна енергия и злоба се лее от кама и деса фенс, като отвориш темата направо те заболява главата, то не са обиди, псувни, извращения... Нека си имат отделна тема и да не досаждат. Разбирам за нещо ново да се спори-окей, ама то едно и също се дъвче през 2-3 дни, егати досадната история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд. Обременява всички потребители, дразнещо е, пречи. То поне да се обсъждаха две топ имена - ок, но то и двете хит нямат и аз не помня от кога. Само че едната не се бута на всеки, за да види малко популярност.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, при това независимо от резултатите в тази анкета, защото виждам, че отговорилите "не" са с малка преднина, модераторите трябва да проявят прозорливост, че наличието на една тема не пречи, който иска, цъка на нея, който не иска, не го прави, но резултатът от отсъствието ѝ вече го виждаме. Темата е ясно, че е изчерпана още от бая години, но желанията да се доказват разни неща не са се изчерпали и те ще продължават да я повдигат на други места включително общата тема, аз не помня да съм я повдигал, включвал съм се в коментарите впоследствие, но мисля това да го огранича максимално, нещата станаха смешни и гнусни и трябва да се спрат, в случая преместят в друга тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Десовите си направиха сами всичко да е в полза на Кама :dontknow:

 

И то за някъде година и половина. Много са добри в това, да станат противни на всички. А причината е проста. Те не могат да говорят за нищо друго, освен за Деса.

 

Твърдо НЕ, за анкетата. Деса и Кама не са по-специални от останалите чалгарки. Просто трябва малко по-редовна модераторска работа и постоянни банове за Слави, трибуквената анонимка и Лукас. Това е, нищо друго. Даже малко ме кофти, за другите 2-3 десови, че го онтнасят заради тези 3 абсолютно заслепени люде, с нисък коефициент на интелигентност. Деса не е толкова черна и досадна, колкото тези 3-та я направиха. Лично мнение....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да има тема ,защото един не особено честен гражданин на село Видин се опитва да издигне една не особено пееща ,да не кажа дразнещо грачеща псевдо певица в нещо .което не е и никога не е била.А там ние останалите потребители можем да го опровергаем с доказателства и факти,как въпросната разкрачена по путка певачка е на дъното. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както отговорих в другата тема, така ще и отговоря и тук. Да, трябва да се направи нова тема за двете, за да не протестират останалите, защото им омръзна да четат едно и също, което е дъвкано, дъвкано с години наред. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях против и не съм гласувал, докато видя първата тема и втората вече е напрвена. Защо да се дъвче едно и също освен в скадалите (независимо има ли тема или не Десовите винаги споменават Камелия навсякъде) и в отделна тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не тряба да се прави нова тема само, защото десовите искат да има такава, в която да се пише за нея. Ако отворят такава, аз ще я затворя....

Целта на темата е единствено за да държи нелепият ви, досаден и безкраен спор в изолация от скандалите и другите нормални теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целта на темата е единствено за да държи нелепият ви, досаден и безкраен спор в изолация от скандалите и другите нормални теми.

 

Напротив, целта е да има отделна тема за Деса. Камелия е просто повод. Разберете го най-после. Тези са нагли, въобще не ги познавате. Не им се връзвайте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, какви са тези твои определения? Виж, как в момента започваш сам да нападаш, а после изкарваш виновни другите "На крив х*й и вълната му пречи" нали знаеш това. Задръж мнението си за себе си, а не така да говориш за нас. :mf_surrender: :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...