Jump to content



Online: Емануела - Като теб


Препоръчани коментари

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ми харесва :mf_surrender:

 

Много под мегаяката Съкровище

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно секси еееееееееееее!

 

Галин го няма в клипа?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е слабо бе, едвам я изтраях тая песен :mf_surrender: Клипът е много зле, забравили са да пребоядисат плочките от клипа на Димана :3fdb8960598fa63e:

 

п.п. Да сменят корицата, тук все едно е с една ръка :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин го няма в клипа?

Не си интересен. Говоря за Емануела.

Много под оригинала на Димакис... гръцката песен е уникална и се чудех кога ли ще я вземат най-накрая, но не се е получило...

Музика: Мартин Биолчев ??? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този ужас? Емануела нормална ли е? Това е на ниво треторазрядна от Диапазон :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва обещаващо, но като песен после в припева.. де да знам, нещо липсва, дори не разбрах каква точно псувня прикрива на първо слушане и с какво да ги черпи, отсвирът не е много интересен. А клипът е много тъп, Емануела по принцип е много яка, но евтинее доста в тия кадри, преди 6 години правеха по-яки клипове, сега нещо по-интересно от тва мазе не могат ли да измислят, 2016та е все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва обещаващо, но като песен после в припева.. де да знам, нещо липсва, дори не разбрах каква точно псувня прикрива на първо слушане и с какво да ги черпи, отсвирът не е много интересен. А клипът е много тъп, Емануела по принцип е много яка, но евтинее доста в тия кадри, преди 6 години правеха по-яки клипове, сега нещо по-интересно от тва мазе не могат ли да измислят, 2016та е все пак.

Съгласен съм. Някой разбра ли какво казва в тая псувня? Явно Александрова е най-добрата в псувните и от раз се разбира какво е искал да каже лирическия герой :3fdb8960598fa63e:

Доста слаб текст за Мавродиева, явно жената я бива само в баладите.

Редактирано от HIT
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Някой разбра ли какво казва в тая псувня? Явно Александрова е най-добрата в псувните и от раз се разбира какво е искал да каже лирическия герой :3fdb8960598fa63e:

Доста слаб текст за Мавродиева, явно жената я бива само в баладите.

"Да го духате" казва, много ясно се разбира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента според мен ще е хит, не е най-силното което може да извади след тотални хитове, но явно това бълване е да натрупа репертоар в "Пайнер", беше казала, че има над 10 готови песни. Клипът е слаб, просто Скерлев. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи като хит.

 

Емануела изглежда адски евтино, текстът и той долен евтинджос. Все едно Татяна е пуснала нова песен.

 

Пее, че ще ги черпи с "Моет".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...