Jump to content



Online: Татяна ft. Silver - Рога за спомен


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нямаше да разбера, че е на Велислав. Много е различна за него, но е в стилът на Татяна и Силвър. Харесва ми! Пореден силен проект за Татяна. Дано има успех!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно дъно . Жена на дърти години да пее текстове за малолетни курви . Нали беше голяма моралистка , къд е е сега бидиферката да а оправдава . Отврстителна песен , просто след Да сме квит се вижда голям спад , ма то не става с всяка песен да случиш ... А и Оцко го няма вече .

Няма да споменавам че се е опитала да бъде (отново) Алисия , но е толкова скована и несинхронизирана , че пак буди смях .... Жалка работа !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аве взе да ми писва от незадоволени и комплексирани лелки на по 40 да ми пеят за е*ане, копелета, духане, кучки и да се носят в садо-мазо или тийн стайлинг. Егати дъното...

Драганински се е поизложил, но вярвам че това са искали от него, след като го няма Оцко - същото темпо и бийт и е изкарал от архива семпъл от нещо неиздадено на Паришева. Не го обвинявам момчето, защото знам как работят. Едни казват - дай нещо ново, ще експериментирам; други казват - искам копие на стил Оцко защото нямам друг шанс.

Ужасен текст. Клип за 2,40 лв. с ДДС. Къв е тоя Силвър и трябва ли да се вълнуваме от участието и кариерното му развитие не знам...

Пайнер да ги стяга малко с кавъри от Сърбия и Гърция, че работата е трагична. Доста неща са накупили от Гърция, нямам търпение да ги пускат, че поне малко музикално разнообразие ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно дъно . Жена на дърти години да пее текстове за малолетни курви . Нали беше голяма моралистка , къд е е сега бидиферката да а оправдава . Отврстителна песен , просто след Да сме квит се вижда голям спад , ма то не става с всяка песен да случиш ... А и Оцко го няма вече .

Няма да споменавам че се е опитала да бъде (отново) Алисия , но е толкова скована и несинхронизирана , че пак буди смях .... Жалка работа !

 

Защо да я оправдавам, имаш си мнение, написал си го, какво още искаш? Твърде незначително ми е какво мислиш, че да се занимавам с глупости. Парчето ще е хит с или без твоето одобрение. Съжалявам.

 

Аве взе да ми писва от незадоволени и комплексирани лелки на по 40

 

Така като я гледаш едва ли точно тя е незадоволена, или съдиш по себе си? Каква е тая тъпня дето си написал, изкажи се за песента, не си и в леглото, че да казваш каква е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето заради такива подобия на песни ме е срам и гнус, че все още слушам тая музика. :mf_surrender:

 

Колко трябва да неуважаваш себе си като изпълнител/творец, че да си пускаш без проблем т.нар. песен, в чийто текст има думи като "ку*ка", "духане", "средни пръсти", "копеле" и т.н. :mf_surrender: И по-скоро къде е г-н Продуцента и как въобще се позволява подобно нещо да види бял свят. :mf_surrender:

Виждал/а ли си си подписа? В него има жени, танцуващи по долно бельо.

 

Много са ви двойни стандартите. Че Тотя е дъно - дъно е, но никой в тази музика не е морален. Това е комерсът - щом на кифлите им се слушат наредби по "другата жена" - това се предлага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези песни няма да изкарат жанра от дискотеката, нещата отиват на зле. Не е лоша за купон, но кифленските текстове вече много започнаха да ме дразнят. Не казвам, че трябва да се правят само балади, но е време да се поеме в друга посока. Татяна изглежда много добре иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма тъпотия. Тази година е тотална трагедия всичко! Много, много зле!

И това ако не знаех, че е на Велислав Драганински, веднага бих си помислил, че е на Оцко. Представям си Татяна: Искам да ми направиш песен в Оцко стайл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...