Jump to content



Online: Мария, Фики и Азис - Мръсни думи говори


Препоръчани коментари

Сигурно имаш предвид ПУМА. Поясни, моля те, дали животното или марката. :derisive:

 

Животното естествено. Минал през аутотюн рев на пуми ще звучи по-добре от тая пумия. Както ми се искаше и две дузини пуми да изядат тия тримцата, ама ми стана жал за животинките - да се тровят с толкова химии и силикон ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Многоооо зле! Фики е най-противното нещо появявало се в чалгата. Даже Ани Хоанг е за предпочитане пред тоя рязания педал.

 

Колко си прав...

Зле е, Мария се върна 10 години назад, за да си чопне от Мира. Крайно неконкурентноспособна е, дори Димана и Немска са по-напред от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко си прав...

Зле е, Мария се върна 10 години назад, за да си чопне от Мира. Крайно неконкурентноспособна е, дори Димана и Немска са по-напред от нея.

 

хаха, историята с Теди Александрова на нов глас - това ще тече от чешмата - ше се пръснете да мятате здрави гюбеци по чалготеките, ама сега нали за пред форума НЕ, дума да не става... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха, историята с Теди Александрова на нов глас - това ще тече от чешмата - ше се пръснете да мятате здрави гюбеци по чалготеките, ама сега нали за пред форума НЕ, дума да не става... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Точно. Никой не слуша кючеци, на никой не му харесва, а в дискотеките са първите по масите ма тия песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, аз харесвам кючеци и особено тези на Теди Александрова, но това е пълен боклук. Не разбрах една дума от текста, турски извивки от гадния анабол, циганско хленчене от циганката, смотан клип, провлачена музика...Какво по точно трябва да ми хареса? Да не говорим че дори имената на Фики и Азис не предизвикаха никакъв интерес и има едва 20 хиляди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха, историята с Теди Александрова на нов глас - това ще тече от чешмата - ше се пръснете да мятате здрави гюбеци по чалготеките, ама сега нали за пред форума НЕ, дума да не става... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Сигурно от година и половина не съм ходил на дискотека, не ме брой мен. :1000 (29): А "Измамник" на Мира винаги ме е кефила, но това е мазно и анадолско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко пазари + Помпа... За кой ли път... Нелош аранжимент, но прекалено мудно и скучно. Обичам кючеци, но това ми идва баладично.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха, историята с Теди Александрова на нов глас - това ще тече от чешмата - ше се пръснете да мятате здрави гюбеци по чалготеките, ама сега нали за пред форума НЕ, дума да не става... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо е голям срам!!!!! Цурско, циганско и по средата евтина ку"ва лягаща си си с дебели бизнесмени...Жалка работа! Ето това вече разваля името на поп-фолка..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен най-силния кючек от Кости си беше Мръсни помисли.

Очаквах с този проект да мине нивото, но уви. Участието на Фики и Азис е напълно неоправдано и излишно, както от песента, така и от видеото.

Целта й е била да привлича гледания. Мангалските речетативи са гнусни. Другите песни с подоbно звучене от Кости имат някаква структура, а тук - само този припев.

Мудно върви тази песен, 5 минути все пак, а накрая нищо. Очаквах повече.

Мария доста се набутва с проектите си. Този проект е напълно излишен, стигаше приличен клип на Тик-так.

Тя нали и е ft. на Ави в накакво ново парче - пак ни залива със себе си.

Идеята за клипа ми харесваше, но ето,че е крадена.

 

Както казаха по-горе - само тя е способна да събере имена като Азис и Фики и да се осере :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

и по средата евтина ку"ва лягаща си си с дебели бизнесмени...

И къде Мария си е легнала с дебел бизнесмен в клипа?! Да не би да са отрязали някакви кадри, които само ти си ги видял?!

 

Пффф, песента е страшна и това вече се вижда по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българите обаче или много широко скорени ще дойдем, или просто сме страшни гъзоблизци. Второто е!

Как пък все някой философ ни разправя какви сме расисти, нацисти и други глупости като не приемаме цигански и турски вокали и други побни. Ами не ги приемам. Имам самочувствието да не приемам циганизацията, която ни залива напоследък и опитите да ни потурчат отново от години насам. Кога някой друг народ, пред вид ситуацията, в която се намираме сега покрай цялата ни история и скандали с нея ще си позволи във всяка втора песен да има такова съдържание. Много са прости!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, аз харесвам кючеци и особено тези на Теди Александрова, но това е пълен боклук. Не разбрах една дума от текста, турски извивки от гадния анабол, циганско хленчене от циганката, смотан клип, провлачена музика...Какво по точно трябва да ми хареса? Да не говорим че дори имената на Фики и Азис не предизвикаха никакъв интерес и има едва 20 хиляди.

Аз също харесвам и кючеци. От кючек до кючек обаче има разлика. От горе им се налага да правят такива песни, не е само защото по дискотеките искали.

Тя Мария понеже нали се е скъсала от участия, та с това ще се оправдае. По дискотеките едно време как можеше да вървят всякакъв тип песни?

Изобщо не става дума за двойни стандарти, защото и аз като Пачо напоследък избягвам да ходя, тъй като въртят пет песни на пет певци. То в механа като идеш, е по-добре и ще ти дойде настроението, отколкото да слушаш смесени песни в 2/4-ти. Кефя се на кючеци като "Намери си майстора", някои на Ивана, старите песни на Кости, да не говорим пък за турбофолка. Но не и това. "Сен Тропе" стана хит и 5 години всички вече въртят една и съща плоча. А Мария, ако й чете човек статусите, ще реши, че всеки път прави Плачи земльо 2. Да живее перхидролът и хиалуронът. Следващия път да снимат в джамията до Халите, по-релевантно ще е. По-добре да си прави песни като Нюансите, ходят й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100,000 за 22 часа. :yoji:

Това е адски малко, когато в песента ти участват Фики и Азис. Наистина адски малко. Без тях щеше да се движи като новата на Соня и Кали.

 

 

 

 

При Мария нещата са наистина тъжни - и да влага, и да не влага, не сложи ли Азис в трака, не минава 2 милиона... Как не се е отказала не знам. Има няма 10 фена общо в БГ за 15 години...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи циганинът и турчинът нещо плямпат, мазно, и Мария им пее "Мръсни думи говори". Как да го приемаме това анти евроантлантическо държание от нейна страна, обижда етносите ли? Някоя циганка трябва да отправи оплакване до Европейския съд, току виж си цоцне някой лев от "Хриси". :1000 (30):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...