Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мале мале.... Къде сте сега всички, които величаехте Пайнера? Къде сте сега да му метете помията и подигравката с тази изискана церемония??

 

Емилия е облякла кошмааарна рокля... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

От какъв зор Джена е посланник на БГ музиката в чужбина?

В коя държава е известна Джена?

 

Моля за отговор

 

dzhena to have a concert in the New York

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле.. А преди 10 години по времето на форума на планета наградите бяха егати събитието. Бях залепена за ТВто.

Коя сърдита певичка те изпрати тази вечер?

22 коментара за 8 години във форума, но тази вечер вече три, в които се обяснява какво падение са наградите... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева и Емилия ги задоволиха с фолклорни награди :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя сърдита певичка те изпрати тази вечер?

22 коментара за 8 години във форума, но тази вечер вече три, в които се обяснява какво падение са наградите... :whistling:

 

И не са ли падение г-н 726 коментара? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Марче наградата 100% е договорена още при "зараждането на идеята" когато са говорили с Митко. Добре, че не е на живо, голямо освиркване щеше да отнесе. :(
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Марче наградата 100% е договорена още при "зараждането на идеята" когато са говорили с Митко. Добре, че не е на живо, голямо освиркване щеше да отнесе. :(

 

Ако трябва да сме обективни КОЙGALENA беше най-добрият албум от номинираните, дори дуетен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че Яница няма да вземе награда.

Момичето толкова се трудеше. Животни!

 

Ужас! Аз съм в шок! Как може Кралицата нищо да не вземе след толкова успешна година?

 

Тази година искам да им разкаже играта на всички!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя сърдита певичка те изпрати тази вечер?

22 коментара за 8 години във форума, но тази вечер вече три, в които се обяснява какво падение са наградите... :whistling:

Хаха и какво сега мнение ли не мога да изкажа? В рамания влизам точно един път на два месеца, мина времето в което висях денонощно във чалга форумите и бях запалена фенка отдавна. Концерт на планета от години не съм гледала и реших да видя днеска, доста неща са се променили и не към добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...