Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

Направо се влюбих!

Толкова да е яка... Много си тежи песента. Много готино настроение ми дава. Клипът също ме изненада. Семпъл, но сериозен. Много европейски ми стои всичко. Поли е перфектна за такава сцена и такива проекти!

 

Защо не мога да я шервам във фейсбук? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента е хубава, модерна и най-важното - запомня се на първо слушане! Голям фен фаворит сме, а при букмейкърите вече сме в топ 15. Сигурен съм, че ще се справим добре този път. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тази прекрасна песен има толкова много dislike ?

 

 

Защото е много смотана и тази не може ама грам да пее. Мен лично ми е на 42-ро място в класацията от 43.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То почти всяка песен е по-добра от шита на Русия. ОГЕЙ-четата я хайпват, защото се кефят на Сергей. Ако я пееше някой грозен, сигурно щеше да е последна в класациите. Никакъв шанс да победи - даже и случайно да спечели при публиката, журитата ще я убият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хърватия имат прекрасна песен, на Норвегия ремикса на Chandelier също ми харесва. Нашата песен ми харесва, дори има шансове за топ 5, което е отлично за нас.

При Русия нещата са единствено заради Сергей, Швеция абсурд да победи с тая боза.

Като цяло ще стискам палци на нас и Хърватия, пък дано и победим, за пръв път от 2007 имаме реален шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година Евровизия макар и доста компютърна ще е интересна.

 

След излизането на нашата песен съвсем ми се засили интереса за тазгодишното издание.

 

Мисля, че песните:

 

"LoveWave" - Armeniа

"1944" - Ukraine

 

са две от най-интересните песни тази пази година. Хем изпяването е по-различно, хем са й добре направени откъм съвременен денс и етно мотиви, особено "1944".

 

Силно се надявам Поли да попадне в Топ 5 и в никакъв случай да не спечели Русия, защото песента им не е толкова добра, колкото се опитва да се втълпи.

Швеция, еми и там нищо интересно. Евала на Франс, ама песента е нищо особено.

 

Бях фен на "Icebreaker", но след излизането на "If love was a crime" някак си всичко ми стана доста скучновато като изключим горните две.

 

 

Следя редовно форума на Евровизия и коментарите в Youtube и мога да направя извод, че ние никого не сме имали такова масово одобрение , спрямо коментарите на чужденците.

 

Сега остана да се надяваме Нашата песен да бъде изпята съвършено добре на живо и да имаме най-после някаква сценография. Даже е задължително.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но супер много ме мързи да преслушам всичките песни, обаче от тези, които чух ми харесаха на Bulgaria, Spain, Lithuania, Israel, Hungary, Poland, Azerbaijan, Australia, Ukraine.

Не са ми лоши и тези на: Belarus, Norway, Switzerland, Sweden, Belgium, Finland, Armenia, Latvia.

 

След повече слушания бих могъл да откроя реално кое ми харесва повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руската песен звучи като победител, не знам защо я плюете, особено като знаете какво яко шоу винаги имат техните изпълнители.

Има нещо хубаво в песента, но наистина е тъпа като цяло. Клипа прави всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна излагация. С такова живо изпълнение ще видим финал през крив макарон.

И аз се разочаровах! Дали не е и от озвучаването? Звучи ми като на читалищен концерт!

Евровизия имат сериозен саунд чек.... Не знам и аз....

Но пък си личи как писка и грачи тук... А то не е от микрофона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се разочаровах! Дали не е и от озвучаването? Звучи ми като на читалищен концерт!

Евровизия имат сериозен саунд чек.... Не знам и аз....

Но пък си личи как писка и грачи тук... А то не е от микрофона...

Определено озвучаването играе роля. Почти всички от снощи звучаха недобре - не е случайно това. Но пък дори и перфектното озвучаването не би помогнало на такова изпълнение - да се стяга!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...