Jump to content



Online: Преслава - Стига ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жестока песен от както е пусната не съм спирал да я слушам

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми изпяването, защото е вложена емоция в песента и звучи като старите й песни. Но ако трябва да съм честна музиката не е кой знае какво, даже ми е леко банална, не мисля че ще се наложи много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента. Нямам против,че пуска нова песен особено коледната програма е повод за видео-версия.

Наистина е ясно,че това няма да й е водещ хит. Както казаха по-горе това са от песните-пълнеж, но жалко, че поне не ги пазят за албумите си - сега и пълнежи няма,само познати неща издават.

Харесва ми, че Преслава отново пуска песен в умерено темпо, но е много по-ниско ниво от песни като От както се познавам, например, която беше тотално игнорирана от певицата.

 

Защо всеки бърза да протестира, че бълвала - не мисля,че е бълване това да зарадва почитателите си с нещо ново, а и песента е подходяща за стилистиката на ТВ програмата.

 

Давам на песента Мн добър 5, ще си я сваля и слушам,защото е много по-приятна от масовите попфолк песни, и ще я гледам, защото поне Преслава не се е*е с лампа и не ни показва асоциации на вагина**ите си секрети.

 

Като песен на Преслава е по-слаба и е ясно,че не е водещ хит за певицата. Но на фона на цялата попфолк творческа деградация, това е отново глъдка свеж въздух за хора, които помним истинския смисъл на звученето и съдържанието на една попфолк песен,но дали е и глъдка надежда...ще видим през 2016

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хиляди такива песни в поп фолка, 20% от тях даже са в нейната дискография! :1000 (29): Тя самата гръцка песен не е кой знае какво, с какъв акъл се е захванала да я прави... Много е зле, слаба продукция в един месец с два опита... Съвсем да отпише статуетките!!! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса има някаква DJ група, в която излизат всички мастъри минути след официалните премиери дори преди тях понякога и хванат ли някой да лийква тук го пъдят. Голям елитизъм, голямо нещо. А бяха други времена.. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейса има някаква DJ група, в която излизат всички мастъри минути след официалните премиери дори преди тях понякога и хванат ли някой да лийква тук го пъдят. Голям елитизъм, голямо нещо. А бяха други времена.. :(

Дай линкче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква идея няма в текста. Имам чувството, че в текстовете на Преслава се пеят за едни и същи неща, без никаква промяна. Много банално. Не е лоша, но ме съмнява да се наложи.

На мен изобщо не ми харесва песента. Поредната еднодневка от Преслава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...