Jump to content



Online: Преслава - Стига ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Повече от уникална!!! :Vishenka_05: Много яка песен, текста много ме кефи, музиката е много яка. Напомня ми за предишните ѝ песни, когато беше номер 1. Уникална! Качвайте по-бързо master!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е песен в нейната стилистика от едно време, даже сега се сещам че напомня и на "По-влюбен от всякога" като мелодия. Дано се наложи, нищо че тя явно не разчита много на нея, щом я пуска само с тв версия.

 

-----------------

 

След теб кафето ми е слабо и алкохола ме гори.

Мъжете никакви ги няма - не ги усещам, разбери.

 

След теб не съм се засмяла,

след теб не съм красива вече, не!

Това достатъчно ли е?

Стига ти за днеска, друг не те замества, липсваш ми .. стига ти!

Стига ти да знаеш, че не те забравям, че боли ... стига ти!

 

Цигара паля и я мачкам, не се докосвам до храна.

И на дивана спя, откакто след теб леглото опустя.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква идея няма в текста. Имам чувството, че в текстовете на Преслава се пеят за едни и същи неща, без никаква промяна. Много банално. Не е лоша, но ме съмнява да се наложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква идея няма в текста. Имам чувството, че в текстовете на Преслава се пеят за едни и същи неща, без никаква промяна. Много банално. Не е лоша, но ме съмнява да се наложи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, хич не одобрявам колко кавъри има Преслава в последните години, и то все гръцки. Малко на килограм ми идва - "Стига ти", "Ако утре ме губиш", "Пиши го неуспешно", "От мен питието", "Почвай ме", "Помощ", припева на "На тебе не отказвам"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От коментарите очаквах нещо наистина избухващо...

Не е нищо особено, но не е и тотален провал. Ритмична песен, която ще се завърти за малко по дискотеките и това е. Малко ми е вяла...

Текстът обаче е трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах поне 2 по-добри варианта от този текст, жалко, че не избра някой от тях, слушаме поредната песен на Преслава, без особена провокация, здраве да е, весели празници!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах поне 2 по-добри варианта от този текст, жалко, че не избра някой от тях, слушаме поредната песен на Преслава, без особена провокация, здраве да е, весели празници!

Не беше ли твой текстът на "Неповторим"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше и все още е- по-скоро съм автор :D

 

Защо Камелия е избрала такава изтъркана тема за новата си песен и то дори без интересни фрази?

 

За тази песен на Преслава ми е интересно какви варианти си имал за припев. :) А в този вариант кой е автор?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...