Jump to content



Online: Глория - 20 години на сцена


Препоръчани коментари

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В момента го гледам и ми се струва даже по-добър, отколкото като съм бил там на живо.

Просто е излишно да се говори каквото и да е. Няма втора в бранша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен концерт! :1000 (30): Гледам го и явно ще го преповтарям дълго време. Много живот и настроение усещам.

Глория е много красива и естествена. Песните са страхотни и едни от любимите ми! :bq: Монтажът е много добър. Крайно доволен съм.

Дани Милев Бенд са се справили добре. Много по-добре от предните им изяви...

 

Роската чинно чака ред с цветята. :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Глория, може да не е актуална, но концерта ми харесва как са го направили.

 

Какво значи актуалност, след като ''актуалните'' певици няма да могат да направят подобен концерт, защото не могат!

Записа е страхотен, надмина очакванията ми. Монтаж, всичко.... Браво този път! Гледайки този запис преживявам отново онази прекрасна емоция....

Страхотна Глория, ето за това е една!!! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, този глас! :Vishenka_05:

 

Гледайки този концерт на Глорче, не ви ли се струва всички останали колко са жалки?! И после тук ми се пенят за някави измислени награди... Певици... Идоли... Ебахти пародиите. И както във форума обичат да възкликват когато някоя пусне новия си клип, та и аз сега да го направя:

"Кралица!" "Императрица"! "Заби всички!" И т.н.

 

Ето, това е Концертът! Това трябва да се излъчи в национална телевизия, за да се отсрами жанрът, който иначе е крайно изпростял!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Глория, може да не е актуална, но концерта ми харесва как са го направили.

Просто няма кой да те остави да ги ръсиш такива нелепици.

Актуалните ги видяхме в началото на месеца - празната зала, плейбеците. Парад на бездарието и мангалщината.

 

Планета да бяха изчакали да се излъчи концертът и тогава да го качват. Всичко да развалят значи.

Ще го гледам после. Беше уникално, няма как при монтажа да е различно. Дай Боже всекиму такива "неактуални певици" и пълни зали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тука използват някакви думички, които са тотално непонятни за тях, но пък са решили ей така да си ги вкарат в речника.

Напълни се с актриси, манекенки, моделки, рекламни лица на парцали, че и на композитори дори и се оказа така, че липсват певици. Шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да видя как е станал ъндърграунд сетът - е разбихме се там в тая част. Много добре беше подреден концертът, имаше от всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можаха да го качат преди да го излъчат..тъпанари!

Ще го гледам довечера нямам търпение тресе ме вече... хахах !

Този концерт заслужава да се излъчи и по национална телевизия задължително!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можаха да го качат преди да го излъчат..тъпанари!

Ще го гледам довечера нямам търпение тресе ме вече... хахах !

Този концерт заслужава да се излъчи и по национална телевизия задължително!!!!

Наистина трябва да се излъчи по национална тв, защото ще задоволи всеки вкус.

Вместо да излъчват Весковци, Николини, РД на Планета или някакви сладникави попаджии.

Но който беше в залата, знае какъв празник беше за всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можаха да го качат преди да го излъчат..тъпанари!

Е защо да са тъпанари?! Дори се радвам, че го направиха, така няма да чакаме HD Rip.

Най-накрая! Пускам да гледам... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добър монтаж, отколкото този на рождения ден. Браво! Пак имам забележки, но като цяло е ОК. Тези, които са били там, да кажат дали липсва нещо.

 

Като минус отчитам, че не намаляват музиката, като подава на публиката. Не е като да не пеят. Иначе доста на ниво звучат аранжиментите на бенда, нищо че пак има малко бутафорни номера - на някои песни като "Изповед", "Ненаситна", "Кралица", "Уморих се от теб" си е пуснат и синбека и бенда си свири отгоре.

 

Концертът вече съм го коментирал - израстнал съм с Глория и ми е кеф да го гледам, без значение какъв е подбора, реда и т.н. (а в случая има от всичко, за да задоволи всякакъв вкус, което е супер)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав концерт, не съм се и съмнявала в Глория. Ето, че може няколко часа да се пее на живо - всичко останало е оправдания. Добре, че е Глория да им прави показно как се прави, е поне на тези, които наистина са певици че другите и да искат не могат. Иска ми се и Емилия да ни зарадва с един такъв концерт.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добър монтаж, отколкото този на рождения ден. Браво! Пак имам забележки, но като цяло е ОК. Тези, които са били там, да кажат дали липсва нещо.

 

Като минус отчитам, че не намаляват музиката, като подава на публиката. Не е като да не пеят. Иначе доста на ниво звучат аранжиментите на бенда, нищо че пак има малко бутафорни номера - на някои песни като "Изповед", "Ненаситна", "Кралица", "Уморих се от теб" си е пуснат и синбека и бенда си свири отгоре.

 

Концертът вече съм го коментирал - израстнал съм с Глория и ми е кеф да го гледам, без значение какъв е подбора, реда и т.н. (а в случая има от всичко, за да задоволи всякакъв вкус, което е супер)

Нищо бутафорно няма. Всичко си беше изцяло на живо и идеално са се сработили с Бенда както си личи и от записа! Изрязана е както виждам "Чуй ме", защото не са платени правата. По всяка вероятност и "Сцената обичам лудо" и "Ех море", също няма да ги има, но ще го преживеем! :1000 (30):

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Любовен дъжд" е на плейбек.

 

Иначе на тези песни, които изброих, Глория си е на живо, но бенда свири върху синбека. То си се чуват оригиналните звуци и инструменти наедно със тези на бенда. Не виждам смисъл да се отрича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Любовен дъжд" е на плейбек.

 

Иначе на тези песни, които изброих, Глория си е на живо, но бенда свири върху синбека. То си се чуват оригиналните звуци и инструменти наедно със тези на бенда. Не виждам смисъл да се отрича.

Специално там където е бенда всичко е на живо, само Insomnia не е! Не знам какво чуваш ти!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално там където е бенда всичко е на живо, само Insomnia не е! Не знам какво чуваш ти!

Ох, добре, чуй как на "Уморих се от теб" почва директно синбека и бенда свири отгоре. На "Ненаситна" първите секунди са си точно както студио версията и чак след това се включва бенда. Да, някои песни са изцяло на живо, но някои не са. Защо спорим изобщо?

 

Между другото, невероятно пеене от Глория. Евала! На места е 1:1 със студио версиите, но си личи, че е на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, добре, чуй как на "Уморих се от теб" почва директно синбека и бенда свири отгоре. На "Ненаситна" първите секунди са си точно както студио версията и чак след това се включва бенда. Да, някои песни са изцяло на живо, но някои не са. Защо спорим изобщо?

Искаш да кажеш, че бенда не може да го докара 1:1 както си е в оригинал ли? Явно имаш такива съмнения, но и на мен не ми се спори. Така да е както ти казваш!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че бенда не може да го докара 1:1 както си е в оригинал ли? Явно имаш такива съмнения, но и на мен не ми се спори. Така да е както ти казваш!

Може да го изсвири, но не 1:1. Виж например "Ледена кралица" и "Влюбена в живота", които са си изцяло на живо, как звучи различно, изсвирено от бенда. Както и да е, и на мен не ми се спори точно на Коледа. Аз това, че бенда не свири всичко на 100%, не го виждам като недостатък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо са лепнали плейбека на "Ако счупят всяка нота"? :mf_surrender: Даже на едно място дават Глория и плейбека върви, а тя не пее. На клипчета от залата беше на живо, със сигурност. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добър монтаж, отколкото този на рождения ден. Браво! Пак имам забележки, но като цяло е ОК. Тези, които са били там, да кажат дали липсва нещо.

 

Като минус отчитам, че не намаляват музиката, като подава на публиката. Не е като да не пеят. Иначе доста на ниво звучат аранжиментите на бенда, нищо че пак има малко бутафорни номера - на някои песни като "Изповед", "Ненаситна", "Кралица", "Уморих се от теб" си е пуснат и синбека и бенда си свири отгоре.

 

Концертът вече съм го коментирал - израстнал съм с Глория и ми е кеф да го гледам, без значение какъв е подбора, реда и т.н. (а в случая има от всичко, за да задоволи всякакъв вкус, което е супер)

 

Тя правеше на няколко пъти знаци с ръката на бенда да намалят докато дава на нас ама те нещо не я разбраха а и явно на репетициите са пропуснали да обсъдят това незнам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеньоре, беше ли в залата? Не че нещо.

На някои места май е толкова 1:1 със записа, че не ви се вярва. Достатъчно сме й слушали песни, на достатъчно участия сме били и достатъчно различаваме живо пеене от плейбек, така че... излишно е. Плейбек видяхме на концерта на Планета. А и те после при монтажите обичат да наслагват.

Сега да броим плюс-минус един синбек, плейбек - жената си изкара 3 часа на живо и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеньоре, беше ли в залата? Не че нещо.

На някои места май е толкова 1:1 със записа, че не ви се вярва. Достатъчно сме й слушали песни, на достатъчно участия сме били и достатъчно различаваме живо пеене от плейбек, така че... излишно е. Плейбек видяхме на концерта на Планета.

Сега да броим плюс-минус един синбек, плейбек - жената си изкара 3 часа на живо и толкова.

Не, бях 5 дни преди това в София на Слави и много щяха да ми станат гастролите, иначе много ми се ходеше. :1000 (29): И да, на мен ми е лесно да различа живото пеене на Глория от плейбека ѝ. Твърдя, че такъв има само на "Любовен дъжд" (ясно се чува, че микрофона ѝ не е усилен изобщо, като казва "супер" в средата на куплета и едва се чува) и на записа на дуета със Симона (както казах, гледах клипчета от залата и там е на живо). Другото като пеене е на живо (сега съм до "Назад, назад"), но НЯКОИ ПЕСНИ са с пуснат синбек и свирене отгоре от страна на бенда ("Уморих се от теб", "Приятелко", "Кралица", "Изповед", "Инсомния" и май само тези).

 

И да, съгласен съм, че 3 часа на живо си е похвално и едва ли някой друг може да го направи от гилдията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...