Jump to content



Online: Галена - Една жена


Препоръчани коментари

То няма такъв проект !! Пак го гледам клипа с отворена уста , и не мога да повярвам че това е БГ . Галеноо пак ги смаза всичките и ги натика в ъгъла - където им е мястото на посредствени певачици с евтина продукция , драпщи за певица на годината ... :whistling: Уви , Галена им го натири като коледен подарък . А някой си мислеха , че Фики ще ги спаси . Фики беше изтискан като лимон през 2013/14 .... сега Галена е дала огризките на Преса да се радва ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

То няма такъв проект !! Пак го гледам клипа с отворена уста , и не мога да повярвам че това е БГ . Галеноо пак ги смаза всичките и ги натика в ъгъла - където им е мястото на посредствени певачици с евтина продукция , драпщи за певица на годината ... :whistling: Уви , Галена им го натири като коледен подарък . А някой си мислеха , че Фики ще ги спаси . Фики беше изтискан като лимон през 2013/14 .... сега Галена е дала огризките на Преса да се радва ...

Хахах, малко злобно, но точно - Фики вече е лимонада!

СПАМ! :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да стане, музиката е убийствена. Знам, че няма връзка, и на някой може да му прозвучи смешно, обаче като ударност, усещане, ме подсеща на най-добрата й песен - ,,Дай ми,,.

Надявам се кабриолетите да не се усетят, че сме гепили малко от тях в музиката. Докато при ,,Генерал,, си личеше много ясно, то в ,,Една жена,, почти не се забелязва.

На кой е песента? Защото, ако е на Пашев, този човек сериозно почна да прави Великомакедонски грешки...

На Пашев е, той се опитва да наложи своя бранд с името Diamond beat production. По много опасен път тръгва това момче. Ясно е,че всички го натискат за песни, за хитове, но това е тотално различно от стила му, който правеше за Кали, за Анелия. На Емануела и тази много наподобяват Оцко по това лудо темпо, мега лудница аранжимент и т.н.

Но и на мен още на първо гледане песента ми дойде като енергийно продължение на Дай ми и като песен, и като клип (заради агресивните нотки). Пак хит у Галена.

 

Верно декора на St Paul's cathedral цепииии

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава да спрат да плюят, ако обичат, че за такъв продукт от тяхната любимка, могат само да си мечтаят.

PEACE!

 

Да, ама този път - НЕ! "На тебе не отказвам" като песен е в пъти по - ударна, силна и некомерсиална в сравнение с тази слушана песен!

Галена се изожи този път, по - същия начин както и "големите" Ви Фики и Преслава със убития им дует. Много приказки и хвалебствия предаврително не е на добре, "Нероден Петко" са му казали хората. Та и те така. Премиера на Галена на нова песен с клип толкова зле за 18 часа доста отдавна не имало според вашия голям критерий - Тубата! Песента е доста приличаща на Пашевите, най вече на "Сменяй ме", но тя е доста по - яка, честно казано! В случая Пашев не е виновен, всички знаем, че той е много добър композитор от години, просто за 2015та те го изцедиха супер много! Давате ли си сметка колко песни е написал тази година, нормално е вече да взаимства и да се повтаря дори. А Галена трябваше да разбере, че хората им писна от какафонии и сложни неща, много повече оценяват семплите и песни като "Стара каравана" и "В твоите очи". В края на годината се заби доста сериозно и се надявам това да е за сметка на много по - доказалите се Анелия и Емилия февруари месец!

 

Клипът е брутален, много добра лента наистина, но крайна липса на новаторски идеи - я от тук, я от там... Малко като конструктор Лего ми идва, което вече не и отива за толкова години. Да не говорим, че като фон точно на такава песен ми е крайно неподходящ! Опитала се е да направи силен проект като "Дай ми", "Пак ли" и "Спри ме", но е светлинни години назад от тези!

 

Клип: 5.50

Песен: 4.00

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ви бил сложен клипа и нелогичен.. Ами като не можете да мислите, какъв да ви е? Това не е като клиповете, където всичко ти е обяснено и заснето и трябва просто да гледате смеляния материл.. Това е клип като на Вероника - символика, значения, детайли. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва проекта като цяло. Песента не ме грабва, слаба за Галена. Що се отнася до клипа - не одобрявам такива тематики...не ми е приятно да гледам ковчези и умрели хора. "Дай ми" пак беше възхваляван до небесата, където пък мъж смила от бой приятелката си (само че там песента беше много добра)... не знам, може би съм по-консервативна, но подобни сюжети не са ми по вкуса.

 

П.П Редактирах си поста, объркала съм Дай ми със Спри ме :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И на мен ми идва малко в повече тази дарк тематика, заради което аз лично не стигнах дотам постоянно да натискам риплей... :D Може би и други хора са така, но това не значи, че проектът не е един от най-силните за годината. Галена си знае как, даже има и такава песен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са зле гледанията - 114к от официалния клип и още 11к от още едно друго, а има още 3 часа, докато мине едно денонощие. А и на Галена първото денонощие никога не е силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен, наистина много. Има някои неща в песента, които можеха да са по-добре, но клипът е на изключително високо ниво не само за България, но и за света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да постне текста, напоследък едвам им разбирам на фолкаджийките, надрусани ли ги записват тия песни ?

Не, но новата им любима текстописка - Анастасия Мавродиева, обича да пише текстове като скоропоговорки - с 10 срички в рамките на 2 секунди, и накрая половинага са сдъвкани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, но новата им любима текстописка - Анастасия Мавродиева, обича да пише текстове като скоропоговорки - с 10 срички в рамките на 2 секунди, и накрая половинага са сдъвкани.

 

Пхахахах каква е тази клета женица, не я знам....

 

Иначе има нещо много зарибяващо в тия гайди....да бяха изкарали целия отсвир на песента с тях, не с поредните малоумни подвкивания "чика рика раки цаки".....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахахах каква е тази клета женица, не я знам....

 

Иначе има нещо много зарибяващо в тия гайди....да бяха изкарали целия отсвир на песента с тях, не с поредните малоумни подвкивания "чика рика раки цаки".....

Оу, да. Последната част звучи страхотно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахахах каква е тази клета женица, не я знам....

 

Иначе има нещо много зарибяващо в тия гайди....да бяха изкарали целия отсвир на песента с тях, не с поредните малоумни подвкивания "чика рика раки цаки".....

 

Гайдите са ми любимата част от песента - 30 секунди с тях, от които 15 с по-силен бас и щеше да избухне.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пее в началото на припева, колко пъти я слушах песента и пак не мога да разбера?

Зле дръж се с мене, това заслужавам си. За теб значи нищо живота, че давам си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...