Jump to content



Online: Деси Слава - Смени паролата си


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След песента на Емилия и Борис всяка друга от последно появилите се песни бледнеят..

Има готина мелодия, но не е нещо уникално може повече от това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама някъде ходила ли е Деса? Откакто се "завърна" във фирмата-майка само дуета със Галена и първата й песен са добри. Даже "Моето зайче" е по-свястна песен от онова лятното с розовия клип и това копие на споменатия по-горе дует. Харесвам Деси, но с такива парчета не става. Успех на тази песен, но дано следващата е по-ударна.

 

"Не го прави", дуета с Галена, тази песен и онази с надениците..:Д са доста различни една от друга и не са като повечето песни, които властваха напоследък.. Това не е стила на Деси Слава, но си личи, че експериментира и като визия и като песни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текст:

 

Пишеш си с десет други - да забравиш за една,

даже да отричаш всичко, знаеш, че е истина.

Смени паролата си, знам я - забравил ли си?

Baby, смени я baby.

Знам я и ужасно забавлявам се да чета,

как се правиш на велик пред някакви момичета.

 

Донесох за цигара ти огънче,

захар за кафето - нищо повече.

Ти сам си го направи да ме нямаш,

да бе - не съжаляваш.

Факта, че си махнал твоите снимки с мен,

значи, че за тебе още съм проблем.

Ти сам си го направи да ме нямаш,

да бе - не съжаляваш.

 

Познавам те - не спиш добре,

в легло в което мене няма ме.

Очите ти червените за кой ли път издават те?

 

Припев:

Пишеш си с десет други - да забравиш за една,

даже да отричаш всичко, знаеш, че е истина.

Смени паролата си, знам я - забравил ли си?

Baby, смени я baby.

Знам я и ужасно забавлявам се да чета,

как се правиш на велик пред някакви момичета.

Смени паролата си, знам я - забравил ли си?

Baby, смени я baby.

 

Беше ясно, ще ти липсвам,

ще ти трябвам - заместители нямам.

И с 20 да си пишеш,

и с 30 - пак в ума ти оставам.

 

Познавам те - не спиш добре,

в легло в което мене няма ме.

Очите ти червените за кой ли път издават те?

 

Припев:

Пишеш си с десет други - да забравиш за една,

даже да отричаш всичко, знаеш, че е истина.

Смени паролата си, знам я - забравил ли си?

Baby, смени я baby.

Знам я и ужасно забавлявам се да чета,

как се правиш на велик пред някакви момичета.

Смени паролата си, знам я - забравил ли си?

Baby, смени я baby.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копирала е песента на Галена от лятото, в която също участва. Пълна скука. Харесва ми само мазнотията по едно време, но и такива сме слушали!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но не е нормално проектите, в които участва като гост или дуетите й да са поне 10 пъти по-добри от самостоятелните й. Това е трети опит, който някак си не ми е сигурен и е на ръба, очаквам още самостоятелната песен, която ще определя като завръщането й като топ име. Досега "В твоите очи" е истински такава песен, но е дует все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска е единствената, която може да направи такъв комерс да звучи музикантски. Много, много ми харесв начинът, по който я е изпяла.

Разбира се, предпочитам да прави по-сериозни песни като "Не го прави", но има нужда и от такива песни. До тук съм адски доволен от пайнерския период.

Дано продължава в същия дух!

 

ПП: От видеото единственото, което не ми харесва е визията с по-късата коса на черта. Останалите са в десятката. А омразната за мен прическа с двата "рога" й стои убиствено.


Link to comment
Сподели в други сайтове

100 000 гледания за по-малко от ден и половина. Много добре, при "Не го прави" и "Започваме на чисто" ги правеше за 3-4 дена. Има значителен напредък, ефекта от Брадъра си личи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента масово се харесва и със согурност ще бъде сред сезонните хитове. Страхотно изпяване, хубав текст, приятна мелодия. Всеки музикално грамотен човек или поне интуитивно музикален би се изсмял на твърдението, че приличала на В твоите очи. Песните са в различен такт, темпо. Ако едната е меланхолична, другата е забавна. Веротно нямат повече от 2 еднакви ноти една след друга. И пак отбелязано от вечно недоволните. Вероятно единствената прилика е в това, че Деси използва отново същата постановка на пеене. Приликата е в гласа на Деска, малоумници!

 

Клипа е много зле. Половината визии и за вкъщи не стават - тези с шапката и перуката. Другите са много свежи. Деска е като малко момиченце. Песента в началото ме потресе. След 2-3 слушания много ми влезе подкожно. Премиерата задмина по гледаемост последните и две самостоятелни. Много се развълнувахте в началото нещо, ама ще го слушате в следващите 2-3 месеца. Айде живи и здрави

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен! Не можах да я изтрая до края.

Клипът много зле. Да не говорим, че е краден.

Добре, че е дуета с Галена, че да претендирате за нещо.

Гола вода е тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче си е адски зарибяваща песен, не спирам да я слушам!!! Зверски ритъм в комбинация с невероятния глас на Деси. Няма как да не ти хареса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче си е адски зарибяваща песен, не спирам да я слушам!!! Зверски ритъм в комбинация с невероятния глас на Деси. Няма как да не ти хареса...

Да, да, да, дааа - и при мен е така! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавата самостоятелна песен на Десислава от години. Съмнявам се да стане хит, защото Десислава очевидно е неспособна самостоятелно, но държи едно добро ниво в Пайнер, което е достатъчно за певица с толкова години кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...