Jump to content



Детска Евровизия 2015 - Финал


Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз очаквах, че ще сме по средата. Плюс това ни бяха сложили на много тъпо място... след нас имаше също доста потенциални песни.

 

Иначе, шоуто беше идейно и добро. Аз съм много доволен. Плюс това всички пяха много добре - от нашата страна имам предвид.

 

Единственото, което ме изненада е победата на Малта. До последно се надявах, че няма да спечели, макар прогнозите. Като цяло класирането е долу-горе в реда на нещата. Само Австралия остана твърде назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, точно пък двете най-смотани песни да разбият конкуренцията! Ега ти :mf_surrender:

Добре поне, че Словения влезе в тройката, тяхната песен ми хареса най-много (и руската също)

 

Само на мен ли тази песен ми прилича на песента на победителката?

 

Абсолютно, и аз точно за нея се сетих, като чух малтийската :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста изненадващо, нямаше освиркване, когато не получихме точки от доста страни. Също и вотът на Ирландия ме изненада. А Русия не ни даде нищо. И братушките яко ни игнорираха. Съзирам голямо раздразнение, че бяхме домакин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудя изобщо кой е пуснал това дете там? Снощи случайно гледах, имах големи надежди за България след Крисия и останах направо изумена от това девойче. Не знам дали песента беше прекалено трудна за нея, но тя пееше фалшиво, особено на високите тонове. На моменти така се напъваше, че чак жал ми стана. С кой акъл са я сложили там и защо? Не гледам Евровизия по принцип и не следя конкурсите, избирания на песни, на изпълнители и т.н. но това беше пълна излагация за България. Иначе песента не беше лоша, но това ужасно изпълнение развали всичко.

 

Иначе Крисия невероятна, както винаги.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е нашето представяне не беше на ниво пак много точки ни дадоха и толкова не заслужавахме

Словения ми беше фаворита плавно изпяване без никакви усилия

Малта глас голям песента не ми хареса много но момичето пя

Като цяло имаше доста добри изпълнения

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от нас като домакини. Като чета и по чуждестранни форуми, всички мнения са изключително позитивни, някои даже казват, че това е била най-добрата Детска Евровизия като шоу. Сцената определено беше много добра, също така визитките преди изълненията и монтажите с български забележителности бяха невероятни - много красиво заснети и много ефективни. Като минус мога да отбележа само заснемането на самото шоу, което можеше и да е по-добре, както и Поли Генова, която страшно се лигавеше и нямаше никаква дикция. Поне английския й беше добър.

 

Колкото до резултата - абсолютно заслужен победител. Песента е много приятна, даже откакто е победила, не спирам да си пея. А момичето е страшно - силен глас, много добър контрол и самото й поведение беше много добро и естествено. Радвам се за тях - Малта са си сила в Детската Евровизия. Много е радвам и за Словения - много подценявана държава и в двете Евровизии, най-сетне заслужен резултат - песента беше добра и Лина си я изпя страхотно. Странно ми е, че Русия е чак шеста - момченцето е голям сладур и песента си е доста модерна, а чак шеста? Много надолу е и Ирландия, които пък си бяха класа - това на голямата Евровизия сигурно щеше да е в топ 10.

 

Колкото до нашия резултат - 9-то място си беше тавана, определено. Даже да не кажа, че бяхме малко надценени, но все пак домакини - нормално. Габриела пя ужасяващо. Не мога да повярвам, че го казвам, но тоя Иван спаси положението. Но песента си остава слаба и нищо не можеше да я спаси нея самата.

 

Като цяло съм с много позитивни емоции след снощи - браво на нас, ето, че като искаме да блеснем, го можем!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до нашия резултат - 9-то място си беше тавана, определено. Даже да не кажа, че бяхме малко надценени, но все пак домакини - нормално. Габриела пя ужасяващо. Не мога да повярвам, че го казвам, но тоя Иван спаси положението. Но песента си остава слаба и нищо не можеше да я спаси нея самата.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...