Jump to content



Selina Gomez vs Demi Lovato


На коя симпатизирате повече ?  

38 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Деми харесвам повече към този момент, а Cool for the Summer ми е сигурно любимата песен тази година. Обаче очаквам албума на Селена повече, не знам защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми категорично.

Дори и ако забравим, че и двете имат кариери преди това, Cool for the summer ми харесва в пъти повече (на Good For You слушам само версията с A$AP Rocky), а Confident е доста по-силна песен от Same old love (макар че и втората ми допада).

А ако вкараме и предишните албуми в играта, Деми печели тотално. Тя има много по-силни и истински песни от Селена, втората има само едно "What the heart wants".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи по какви критерии.. Те имаха дует бе. :1000 (29): Мен ме кефеше като по-малък, и на двете съм харесвал неща. Селина има повече комерсиални успехи, но Деми пък е по-талантлива. Албумите не знам, може и на Селина да очаквам повече, от първите сингли на Деми е с по-мощен припев и по-мелодична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селина

Revival

Good For You

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

LOVATO, BABY, LOVATO! :3fdb8960598fa63e: Предстоящите ери и на двете се очертават много добри, но Деми ще избухне, усещам го.

 

П.С. и аз като zai4eto82 чакам клипа към Confident в Петък. Ще ги пръсне!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Няма никаква база за сравнения вече. Фактите са си факти. Деми Ловато никой не значе, че дори е пуснала нов албум, чак такъв огромен провал и аз не очаквах. Чак на 112 място е сред албумите - ужас.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никаква база за сравнения вече. Фактите са си факти. Деми Ловато никой не значе, че дори е пуснала нов албум, чак такъв огромен провал и аз не очаквах. Чак на 112 място е сред албумите - ужас.

Не мисля така. В световен мащаб албумът на Деми доскоро беше по-продаван от този на Селена, към днешна дата не знам как е. Има си интерес и към двете, но Селена някак си успя да грабне по-големия интерес и да направи два тотални хита. И на Деми песните са хитове, просто не толкова големи. За момента Селена води, но никой не е казал, че ще е така завинаги. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля така. В световен мащаб албумът на Деми доскоро беше по-продаван от този на Селена, към днешна дата не знам как е. Има си интерес и към двете, но Селена някак си успя да грабне по-големия интерес и да направи два тотални хита. И на Деми песните са хитове, просто не толкова големи. За момента Селена води, но никой не е казал, че ще е така завинаги. ;)

 

Кога е бил по-продаван, при положение, че нито един път не е бил над "Revival" в Билдорд? Това са пълни глупости. Албума на Деми падаше с всяка седмица повече, а сега е трагично под 100-ното място. Деми хит не видя лятото като пусна песен на тази тематика, та какво остава за друго. По-добре да се върне в някой дисни сериал и да си пее пред огледалото за удоволствие, просто за масата хора не може да предизвика интерес.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога е бил по-продаван, при положение, че нито един път не е бил над "Revival" в Билдорд? Това са пълни глупости. Албума на Деми падаше с всяка седмица повече, а сега е трагично под 100-ното място. Деми хит не видя лятото като пусна песен на тази тематика, та какво остава за друго. По-добре да се върне в някой дисни сериал и да си пее пред огледалото за удоволствие, просто за масата хора не може да предизвика интерес.

В Америка Селена беше по-продавана, но в световен мащаб си беше друго- Confident дебютира с повече от Revival, а после запази преднината си няколко седмици. Към днешна дата не знам как е, но при всяко положение Деми водеше доскоро, при това без да има чак толкова големи хитове като Селена. А относно самите хитове- тя си имаше летния трепач Cool for the Summer, която на практика си беше ТОП 10 хит, нищо че в Билборд беше една позиция назад. По същата логика и Confident беше ТОП 20 хит. Синглите й не са толкова силно приети като тези на Селена, но хич не са зле.

Деми няма защо да се връща в Дисни, защото талантът й е прекалено голям, за да остане певица за детско-тийнейджърската аудитория. Тя гради името си по един по-различен начин от Селена.

А и да не говорим, че тя вече се насочи към по-хард сериали... :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Иска ми се скоро да участва и в някой кино филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Америка Селена беше по-продавана, но в световен мащаб си беше друго- Confident дебютира с повече от Revival, а после запази преднината си няколко седмици. Към днешна дата не знам как е, но при всяко положение Деми водеше доскоро, при това без да има чак толкова големи хитове като Селена. А относно самите хитове- тя си имаше летния трепач Cool for the Summer, която на практика си беше ТОП 10 хит, нищо че в Билборд беше една позиция назад. По същата логика и Confident беше ТОП 20 хит. Синглите й не са толкова силно приети като тези на Селена, но хич не са зле.

Деми няма защо да се връща в Дисни, защото талантът й е прекалено голям, за да остане певица за детско-тийнейджърската аудитория. Тя гради името си по един по-различен начин от Селена.

А и да не говорим, че тя вече се насочи към по-хард сериали... :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Иска ми се скоро да участва и в някой кино филм.

 

Това са пълни глупости. :D Какво до скоро? След като албумът от декември сигурно е извън Топ 20-30? Докато Ревивъл си е Топ 15 постоянно, дори до миналата седмица Топ 10. Също така последните две песни бяха едновременно в Топ 10, просто няма какво да се лъжем. То ако тръгнем да гледаме Топ 50 - кой не влиза там? Стабилен хит е песен престояла в Топ 10 няколко поредни седмици, с много продажби, много милиони гледания, но Деми няма нито такъв в албума. Ако върнем времето, аз харесах песните от албума, но това не ми пречи да бъда обективен - там хит няма. Битката Селена - Деми е ясна, имайки предвид, че пуснаха албумите си с много малка разлика. Деми е последната дупка на давала с албум извън Топ 100 в момента, заз какво изобщо говорим...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са пълни глупости. :D Какво до скоро? След като албумът от декември сигурно е извън Топ 20-30? Докато Ревивъл си е Топ 15 постоянно, дори до миналата седмица Топ 10. Също така последните две песни бяха едновременно в Топ 10, просто няма какво да се лъжем. То ако тръгнем да гледаме Топ 50 - кой не влиза там? Стабилен хит е песен престояла в Топ 10 няколко поредни седмици, с много продажби, много милиони гледания, но Деми няма нито такъв в албума. Ако върнем времето, аз харесах песните от албума, но това не ми пречи да бъда обективен - там хит няма. Битката Селена - Деми е ясна, имайки предвид, че пуснаха албумите си с много малка разлика. Деми е последната дупка на давала с албум извън Топ 100 в момента, заз какво изобщо говорим...

Нещо не успяваме да се разберем. Аз не говоря какви са продажбите в Америка т.е Билборд, а какви са продажбите в световен мащаб т.е Америка + много други страни.

 

Ето статистиката с цифрите за първата седмица на двата албума в световен мащаб:

Revival - 142 000

Confident - 186 000

 

Деми водеше още няколко седмици, после май тя излезе от ТОП 50 и затова в сайта, който гледам вече не споменават нейните цялостни продажби и не можем да разберем какви са към днешна дата. Селена и тя беше тръгнала натам, но покрай новия клип остана в ТОП 50, но на по-задните места.

Мисля, че и двете вече са надхвърлили 500-600 000, което си е доста добре като се има в предвид колко слаби са продажбите попринцип.

Cool for the Summer се въртя доста време около 11-то място, мисля че си беше доста стабилен хит. Същото и с Confident, само че тя се въртя около 21-во място. Или какво, щом не влезе в ТОП 10 не важи? И двете песни си бяха хитове, ТОП 20-30 на Билборд не се стига от всеки.

Но да, Селена е по-успяла към момента в настоящата ера. Не разбирам защо спорим при положение, че съм я признал, явно просто на някои потребители ви е кеф да принизявате изпълнители като Деми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като глас - Деми бие Селена, няма какво да се спори.

Аз пък ги харесвам и двете по-равно, така че няма да гласувам в анкетата.

Албумите са им страхотни, а първите сингли от тях ми бяха от любимите песни миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има кой колко е продал първата седмица, имайки предвид развитието на двата албума индивидуално? При единия е хит след хит, а другия започна с мини хит, а после рухна тотално. Интересът към Селена е много по-голям, прави готини неща и ѝ се оценяват, надявам се да продължи своето развитие. "Confident" падна супер здраво, както вече повтарям - под Топ 100, което си е чист провал, откъдето и да го погледнеш. Да клипира дуета с Иги, може пък и да го възроди малко така, иначе не виждам шанс.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има кой колко е продал първата седмица, имайки предвид развитието на двата албума индивидуално? При единия е хит след хит, а другия започна с мини хит, а после рухна тотално. Интересът към Селена е много по-голям, прави готини неща и ѝ се оценяват, надявам се да продължи своето развитие. "Confident" падна супер здраво, както вече повтарям - под Топ 100, което си е чист провал, откъдето и да го погледнеш. Да клипира дуета с Иги, може пък и да го възроди малко така, иначе не виждам шанс.

Има значение коя колко е продала в световен мащаб. Това показва интереса на хората към албума не само в Америка, а и по света. Деми водеше няколко седмици и е възможно все още да води. Не знам какъв е този 'рухнал' интерес към нея, но тя в последно време дори няма актуален трети сингъл с клип, за разлика от Селена. Сега ще пуска Stone Cold и ще пее на Грамитата- това ще върне албума на по-добрите позиции. ;)

Не казвам, че кариерата на Деми не може да е и по-добре, но мисля че тук е излишно принизявана от фенове на Селена. Не знам защо ви е фикс идея да докажете колко била зле. Пуснете си някой жесток нейн лайф и се кефете на гласа й, спрете да я мислите дали понастоящен има 'малки хитчета' или 'тотални хитове'- имала си е и от двете във времето. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не я води, фактите са си факти. То и Taylor Swift, Rihanna, Katy Perry нямат кой знае какви гласови възможности, но мачкат с хитове. И какво като Селена пусна трети сингъл? Преди това албумът и не е бил извън Топ 100 на Билборд - най-точната класация в световен мащаб. Аз не знам какъв голям хит е имала, освен кавъра на Frozen. И пак казвам, ако си имаше успех - щях да го призная, но интереса към нея е нулев.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да споря повече- ясно е, че няма да се разберем. Пусни си Грамитата в края на седмицата и гледай как Деми и таланта й ще направят запомнящ се трибют на един от най-големите изпълнители. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз никъде не съм спорил, че Деми няма талант, дори напротив, темата на албума ѝ съм казал колко много ме кефят песните. Единствено съм обективен и казвам, че при нея няма интерес, нито хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...