Jump to content



Selina Gomez vs Demi Lovato


На коя симпатизирате повече ?  

38 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Аз никъде не съм спорил, че Деми няма талант, дори напротив, темата на албума ѝ съм казал колко много ме кефят песните. Единствено съм обективен и казвам, че при нея няма интерес, нито хит.

Не знам какъв интерес очакваш. Ако искаш да е сензация от сорта на Адел, Тейлър Суифт, Кейти Пери... ами дори и Селена не е на чак такова ниво все още. Към Деми си има интерес още от Дисни времената и тя добре успя да се развие и след това. Ако беше толкова западнала, нямаше в настоящата ера да може да има два почти ТОП 10 и ТОП 20 хита и последните й два-три албума без Дисни нямаше да са по-продавани от последните на легенди като Бритни, Марая Кери и т.н. Просто като за актуална звезда не е на най-големите върхове, а някъде по-надолу, но с талант като нейния нищо не се знае за в бъдеще, аз лично си мисля че ще успее да се задържи доста във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Може да не бъде точно като горепосочените имена, но все пак да не е на ниво Траяна в английски еквивалент.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми е много по-талантлива от Селена. Песните и са много по-смислени и е по-добра като цяло, но Селена е по-известна с по-големи хитове. Като цяло и двете не ми харесват кой знае колко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно затова легендите я канят да пее с тях... :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

То и Галин кани Деси Слава, но това нищо не значи... :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми ще види ли някога топ 10 ?

Деми мисли ли да се завърне в топ 20 на най-продавани албуми?

Две седмици беше там и падна.

Селена вече 4 месеца е там.

Клетата! Призна, че е бисексуална и пак хит не видя!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато фактите сами говорят, ако ще и километрични мнения да има - същата работа. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето така се прави... :Vishenka_05:

 

 

 

В момента, в който легенди като Lionel Richie те гледат как пееш песните им на церемония като Грамитата и съпреживяват момента с теб... може би тогава осъзнаваш колко голям артист си всъщност. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето изпълнението на Деми на Грами е втората най-коментирана тема от наградите.

Деми беше много готина, с дълга коса е най.

Тя и Уилмър бяха много сладки на Грами.

Тя си има най-голямата награда- любовта на Уилмър.

Такъв мъж е злато, даже плакал зад кулисите на изпълнението й. Интереса изобщо не е нулев към нея, защото си я канят навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Студен камък е върха на провала

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Студен камък е върха на провала

С такава флопаджийска стратегия какво да бъде? Представяне на живо в началото на февруари, клип в края на февруари, а adds date в началото на април... :helpsmilie: Поне този път промотираха клипа в Ютуб, а не на друго място. Като гледам вече са започнали да го въртят и по американските радиа, още има някаква надежда. При Деми и Селена нещата се получават постепенно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво спорите толкова не знам... едната пее като звяр, другата има зверска визия. Всяка има нещо свое, отличаващо се за нея си. Деми пее адски яко, а Селена е тооолкова красива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Деми не е грозна, напротив. Но просто наистина има яки песни, но не успяват да се забележат.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Деми - никаквица, Селена - богиня !

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

каква е тази тъпа анкета ? Деми изобщо има ли мегахит ?

СЕЛЕНА разбира се !

 

сравнявайте я с Ариана

 

Въпросът е - Деми изобщо има ли ХИТ :roll1:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...