Jump to content



Имам само едно сърце


Препоръчани коментари

Вие сте :) Просто ми стана интересно какво мислите :) Надявам се да се абстрахираме от предпочитанията към артист и да кажем относно само песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И двете ми харесват. Наистина ми харесва и варианта на Карлос, макар той да не ме кефи в клипа на повечето места и да ми е малко неприятен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oпределено на Коста Марков. Не може да ми разваля хубавата песен,а пък тая Светлана е толкова противна.

На мен тя много ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм.

 

0oqfAc6.jpg

Не че е по темата, ама момичето е чаровно. Има малко злокобно излъчване, което мен специално ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете версии ми харесват, песента, сама по себе си, е брутална :th_up:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Коста Марков определено.
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коста , разбира се .

1) Аранжимента е много по-богат

2) Коста Марков може да пее

3) Карлос яко ги имитира , т.е. няма грам индивидуалност в песента . За каква да слушам кофти имитацията на оригинала ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не мога да кажа че оригинала на Коста Марков ми допада, ама това на въпросното Карлос е някво дъно просто.

 

Принципно, по света, че даже и у нас в по-голямата си част, ако ще се кавърдиства няква дърта хитова песен от някое ново заглавие в музикалните среди, кавъра се предполага да предложи нещо ново - дали ще жена пееща мъжка песен, или обратното, или бързо парче ще стане бавно, или обратното, или нещо друго - все тая.

 

А тука кво имаме - някъф некадърен педал, който вече поредна петилетка не намира с какво да блесне, кавърдисва едно към едно, даже май специално се опитва да имитира оригинала вокално (друг е въпроса как не му се получава, щото е мега бездарен) песен, която минава за емблема в жанра и си се слуша и до днес. Къф е смисъла? Ако ми се слуша тая песен, защо ще си пусна версията на бездарния гей вместо на Коста Марков? Какво РАЗЛИЧНО предлага тоя нещастник жалък, за да ми направи впечатление неговата версия и евентуално даже да я предпочета пред старата? С една дума НИЩО и изобщо смешна работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От едно време супер много мразех тази песен! Беше ми ужасна, изобщо не ми харесваше! Както тази, така и "Искам да останем будни". Но определено с аранжимента във версията на Карлос много сериозно ме дръпна, че дори ме зариби и ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък да е супер бездарен и некадърен Карлос, „Кофти хора” си беше добро попадение. :)

Иначе този кавър ни е прекалено „чалгаджийски”, импровизациите и извивките му ме дразнят, а за клипа да не говорим... Не знам защо толкова се опитва да ни втълпи, че пее като Коста Марков. Не откривам никаква прилика в нищо, освен в педерастията...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента никога не ми е харесвала особено. Припевър що-годе става, но останалото е пълнеж. Коста Марков има по-хубав глас, а и навремето беше много по-красив отколкото този Карлос сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

песен, която минава за емблема в жанра и си се слуша и до днес.

 

Ами някакъв особен хит никога не е била, да кажем от ранга на "Хиляди жени" и "Стрелките спират".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...