Jump to content



Кой е хита на последните 10 години в поп-фолка?


..  

85 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Самият факт, че "Да те бях ранила" я няма, която все още се пуска за разлика от 90% от изброените "Хитове" какво ви говори ? Колко пъти сте чули "Може би точно ти", "Палатка" и т.н.

 

ZERO = 0


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много се забавлявам на 26-те гласа за "Дяволско желание". Тази песен спря да бъде вечен хит още с "И когато съмне".

 

Иначе по темата - "Лъжа е", "Кой" и "Сен Тропе".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Дяволско желание и Когато съмне винаги са ми били най-дразнещите песни на Преслава.Знам, че точно те бяха тотални хитове, но НИКОГА не са ми харесвали не съм си ги пускал... :mf_surrender: "Лъжа е " е една перфектна песен за мен.

 

Преди забравих Сен тропе, наистина огромен хит..

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е" най-големия хит на десетилетието :hahaha: Тая песен никога няма да предизвика емоции у хората, каквито предизвикват доста от другите в анкетата. Била е хит, да, но никога не е била така "народна" песен и нормално - доста рок е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да включите "Моето слабо място", а "Да те бях ранила" не?! Анкетата е пълен абсурд. И не, не твърдя, че "Да те бях ранила" е най-големият хит, но със сигурност се помни още и със сигурност е по-популярна от "Моето слабо място", която вече абсолютно никой не помни, с изключение на няколко фенчета на Преслава. Да не кажа, че сигурно има хора, които слушат поп-фолк, но дори не са чували за въпросната песен. Видях, че и самостоятелна песен на Галена не е включена в анкетата, което е голям пропуск.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да включите "Моето слабо място", а "Да те бях ранила" не?! Анкетата е пълен абсурд. И не, не твърдя, че "Да те бях ранила" е най-големият хит, но със сигурност се помни още и със сигурност е по-популярна от "Моето слабо място", която вече абсолютно никой не помни, с изключение на няколко фенчета на Преслава. Да не кажа, че сигурно има хора, които слушат поп-фолк, но дори не са чували за въпросната песен. Видях, че и самостоятелна песен на Галена не е включена в анкетата, което е голям пропуск.

Ок, ок .. :roll1: :Vishenka_05:

 

Добавено на: 22.07.2015

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анкетата не е особено реална! Липсват най - големите мегахитове след "Сен Тропе"! "Да те бях ранила" и "Да видя какво е" до ден днешен гърмят във всяка дискотека! "Омръзна ми" звучи по ретро партита доста по - често от повече от половината посочени! Опитите ви да подцените Джена в този форум са на много ниско и елементарно ниво от доста дълго време!

 

Същата работа и с Цветелина Янева! Дай като ходи с Пеевски да не и признаем заслугите и страхотната музикална кариера до момента! "Влез" е такъв мегахит, какъвто вашата противна Преса никога няма да има в Дискографията си, даже и вие си го знаете! Да не говорим, че и "Мога пак" трябва да участва!!!

 

 

Андреа с "Докрай" е доста по - хитова от отдавна забравената "Употребена"!

Анелия с "Искам те полудявам", Емилия със "Смелите си имат всичко", Елена с "Още", Алисия с "Имаме ли връзка", Емануела с "Да си плащал" и т.н.

 

 

Една такава анкета се прави с първоначален вот! И аз мога да си избера сега някакви песнички и да направя същата... Според мен трябва да се затвори и да се направи малко по - обмислено от създателя.

 

 

П. П. Нищо лично, освен че си фен на Преса! :1000 (29): :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, ок .. :roll1: :Vishenka_05:

 

Добавено на: 22.07.2015

 

 

 

Това лято се запази стабилен хит, защото другата и боза почти никой не я отрази и нямаше с какво самостоятелно да се върти Преслава. Обаче "Да те бях ранила" вече става половин десетилетие е тотален мегахит, задмина и "За да те забравя". Да видим песента ан Преса след още 3 години как ще е... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито една чалгаджийка няма по-голям хит от Сен тропе на Азис. Пита се кой е хита, а не какво предпочитате. В този смисъл и Честит рожден ден е мега хит, но може би заради тематиката се слуша толкова години

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

да затова има точно 798 347 гледания :hahaha: :hahaha: :dontgetit:

Няма абсолютно никакво значение това! Където и да ходих сега като си бях в България, навсякъде я пускаха. "Сен тропе" не се пускаше толкова и това е много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да затова има точно 798 347 гледания :hahaha: :hahaha: :dontgetit:

 

 

Я виж в Бокса с колко е!!! Много обичате да се правите на луди, клипът от 2009та в ТУбата на Джена имаше доста събрани гледания, но го изтриха и този е от 2012та!!! Така, че реално пак дрънкаш, колкото да не заспиш на клавиатурата. Тука сте 10 такива неадекватници, дрънкащи по цял ден простотии. В случая ти от злоба, че ГаЛещата няма такъв голям хит сама - няма и да има!!! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се забавлявам на 26-те гласа за "Дяволско желание". Тази песен спря да бъде вечен хит още с "И когато съмне".

 

Иначе по темата - "Лъжа е", "Кой" и "Сен Тропе".

 

Така ти се струва, виждал съм цели компании да откачат, наредени в кръг да скачат като луди на "Дяволско желание". Просто супер известна, това, че на диджеите не им е фаворит за ретро партитата не е всичко.

 

Я виж в Бокса с колко е!!! Много обичате да се правите на луди, клипът от 2009та в ТУбата на Джена имаше доста събрани гледания, но го изтриха и този е от 2012та!!! Така, че реално пак дрънкаш, колкото да не заспиш на клавиатурата. Тука сте 10 такива неадекватници, дрънкащи по цял ден простотии. В случая ти от злоба, че ГаЛещата няма такъв голям хит сама - няма и да има!!! :girl_witch:

 

Ква 2009, "Да те бях ранила" е от 2011. Продължава да е хит, наистина, но не я прехвалвайте много. Диджеите понякога си навиват да въртят някое парче, важното е хората дали искат да го слушат, "Да видя какво е" също беше дълго време ротирана, но на турнето беше с доста слаб прием, на другата наистина си има реакция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ти се струва, виждал съм цели компании да откачат, наредени в кръг да скачат като луди на "Дяволско желание". Просто супер известна, това, че на диджеите не им е фаворит за ретро партитата не е всичко.

Ква 2009, "Да те бях ранила" е от 2011. Продължава да е хит, наистина, но не я прехвалвайте много. Диджеите понякога си навиват да въртят някое парче, важното е хората дали искат да го слушат, "Да видя какво е" също беше дълго време ротирана, но на турнето беше с доста слаб прием, на другата наистина си има реакция.

 

Преслава, Галена, Андреа кръв да изсерат такъв хит като "Да те бях ранила" няма да направят. Като цяло това имах впредвид. Единствено Камелия и Азис си позволяват такива дълготрайни мегахитове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой вече е забравена песен, смешно е да има толкова гласове. Колкото до Лъжа е - отдавна ѝ мина времето, колкото и да е добра песента. Нито Преслава вече може да я изпее както трябва, нито предизвиква някакъв възторг..и това въпреки факта, че Преслава все още е доста актуално име и любимка на зрителите.

За сметка на това кака ви Ванче, която нали уж била в 10 глуха от 8 години и никой не я ебава за слива, пак вдига на крака хората, всички знаят и пеят и Празник всеки ден и Ние сме номер 1. :1000 (33):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, Боби .. супер пристрастен си.

 

"Празник всеки ден" и "Ние сме №1" са толкова втръснали вече, че не знам някой да си ги пуска в ежедневието. По концерти първата се приема добре, но втората - нищо общо с преди.

 

На Преслава песните са много по-интересни и НЕомръзнали все още, понеже не ги пее на всеки концерт, както прави Ивана с нейните, а и освен това Преслава е много по-интересна като име и личност на хората, отколкото Ивана. Не отричам хитовете на Ивана - да, такива са, но от толкова налагане писнаха. Преекспонираха се като "Луда по тебе" на Камелия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...