Jump to content



Online: Константин ft. Десислава - От утре ще е друго


Препоръчани коментари

Аз мисля, че само вокалите с разпяването са на Деси Слава, рефрените "Голям си, Коце, Коце..." ми звучат като изпети от сестри Филатови, абсурд това да е гласът на Деса. Нищо особено не е песента, с почти никаква музика, а и текстът е простоват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За Бога. Няма смисъл. Надявам се някой по-висшестоящ от местен селски кмет да забрани чалгата с официален закон... не може да продължават нещата така, по-добре да си я запомним с добро. Феновете на Десислава и сега ли ще са много горди, че се е включила в тази ... "песен". :ninja:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията ми е позната от някъде,но не сещам от коя песен е.Вокалите на Деса звучат мега тъпо,а плюс това гласчето и е преработено толкова много,че чак на сестри Филатови заприлича.Текста е тъп,видеото ме кефи само сцените с колите абе слаба работа.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Странни са ми коментарите честно казано. Парчето никак не е лошо, припевът е супер зарибяващ. Частта на Деса също ми харесва и според мен е добре вплетена в песента. Аз я виждам песента като хит.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо някои хора си мислят, че като не им харесва нещо, трябва да се забрани цял жанр :roll1:

 

Има нещо зарибяващо в песента, но текстът е много незапеваем и не я виждам като хит. Клипът е скучен, Коцьо най-накрая откри начин да си покаже мускулите без да се види шкембето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията ми е позната от някъде,но не сещам от коя песен е.Вокалите на Деса звучат мега тъпо,а плюс това гласчето и е преработено толкова много,че чак на сестри Филатови заприлича.Текста е тъп,видеото ме кефи само сцените с колите абе слаба работа.

Sash - Ecuador

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми допада. Можеше и без Деси Слава, знам че сега може да работи а който поиска, но това не означава, че трябва да се включва навсякъде където я поканят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е ужасна, а след дуетът с Галена и народната песен Десислава пуска простотии. И това участие така гадно контрастира на хубавата им балада, нямам думи. "Коце, Коце" цяла песен, ти сериозно ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че само вокалите с разпяването са на Деси Слава, рефрените "Голям си, Коце, Коце..." ми звучат като изпети от сестри Филатови, абсурд това да е гласът на Деса. Нищо особено не е песента, с почти никаква музика, а и текстът е простоват.

 

Фолклорните мотиви са си изцяло изпяти от Деси Слава.Обработката и фразите с по 2-3 гласа ви карата да мислите, че не е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолклорните мотиви са си изцяло изпяти от Деси Слава.Обработката и фразите с по 2-3 гласа ви карата да мислите, че не е тя.

Още по-зле тогава, щом е позволила гласът й да се обработи дотолкова, че да се загуби идентичността му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка! Заради вокалите и музиката я слушам.

Текста е тъп, а в припева трябваше да се постараят повече.

Вокалите зарибяват много. Колкото и да са с тъп текст са яки!

Оцковия бит е на лице. Мелодията крадена и така.

Клипа е як, но "Болка в минути" е по-добър.

Текста на места има известни куфленски фейсбуЦ фразички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента съвсем не е най-типичната за Оцко, дори съм изненадан на повечето коментари тук. Фолклорните вокали правят звученето някак по-различно, а и е добре поне веднъж да знаем какво се пее в тях. :D

Гласът на Десислава наистина е неразпознаваем, но пък от друга страна ми е трудно да си представя истинският й глас в Оцкова песен. :D Но не звучи зле, става... Според мен точно нейната част "Голям си, Коце, Коце" има потенциала да бъде хитова като "Ей, Фики, Фики" и "Галине, Галине"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ДС фен съм горд, че Деси се е включила с този интересен БЪЛГАРСКИ вокал, че се наслушах на цигании. ДесиСлава 2006-2007 пееше Мангава тут мангава Пайнерските копита още го правят... Деси е едновременно автентична, но и комерсиална. Точно това се търси. Този път пее повече от Коцето. Хаха

Харесва ми и гледам, че за 2 дни има 250 000 гледания. Хит

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, но ми харесва бързо парче от Константин. Това не се беше случвало от дуетите му с Райна сигурно. Супер много зарибяват вокалите. Трябва по-често да са на български. Клипът е добър.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези негативни коментари в година с бози като "Бум", "Секс за ден", "Започваме на чисто", "Аматьорка" ни други такива помии?! Тази песен е доста свежо попадение! Деса в 3 гласа звучи много добре, страхотно подчертава лекия Оцков бийт, доста по - различна от повечето песни на въпросния! Текстът е закачлив, интересен - за мене всичко е супер премерено! Със сигурност пореден мегахит на Константин! Ако не вземе Певец на годината ще е супер нагалсено! Най силният дует мъж - жена е с негово участие; най - силната мъжка балада е негова; а и сега очаквам това да задмине всички песни на Гальо за годината, а може би и най - големия и гнусен шит "Бум". Колкото и да не ме кефи Коцето, тази година се забелязва сериозно старание при него!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...