Jump to content



Ивана - Не давам да се даваме (АЛБУМ)


Препоръчани коментари

Добър е албума, но Без граници ми харесва повече. Може би липсва някоя по-бавна песен тип "Не те виня", бързите ми харесаха, фолклорната китка също, "Благодаря ти, Господи" не е мой тип песен(не харесвам рецитирането в песни). Между другите преоткрих и някои от познатите песни в албума. Очаквах малко повече като цяло, но и така е много добър, както вече казах.

 

До понеделник, ако не е качен, ще го кача.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Даже и изобщо да не се качи албума пак никой няма да си го купи. Слушайте си го 10-те фена на Ивана!

 

Представете си какъв интерес има така или иначе, щом е излязъл преди 4 дни и още го няма в нета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и изобщо да не се качи албума пак никой няма да си го купи. Слушайте си го 10-те фена на Ивана!

Не мисля. Има доста хора над 30, които със сигурност ще си го купят. Изпълнителите от старото поколение не страдат от липса на продажби.

Успех на албума, като гледам концепцията за него е подобна като тази на "Без граници", бих го изслушал с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всеки фен, който познавам си го е купил. От музикалния във Варна като си го поръчах ми върнаха, че има голям интерес към диска.

8524107.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това звучи много добре. Като някоя нейна ретро поп-фолк песен. От коя песен е това всъщност?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пак на наш'то място" :Vishenka_05:

Много добре звучи. В албума освен фолклор има и поп-фолк песни, нали? Предполагам тая е една от тях. А тия "Твойта майка" и "Ако си мъж", сигурно и те? От "Чаша живот" очаквам нещо подобно на "Хотел".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре звучи. В албума освен фолклор има и поп-фолк песни, нали? Предполагам тая е една от тях. А тия "Твойта майка" и "Ако си мъж", сигурно и те? От "Чаша живот" очаквам нещо подобно на "Хотел".

 

"Ако си мъж" е народна. "Чаша живот" беше изненадата за мен. Ще чуете. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ако си мъж" е народна. "Чаша живот" беше изненадата за мен. Ще чуете. :)

И аз очаквам много от нея. До колкото знам още през лятото е снимала "Благодаря ти, Господи".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам много от нея. До колкото знам още през лятото е снимала "Благодаря ти, Господи".

 

Заедно със "Ало, мамо" и "Всичко е наред". За Коледа ще го пуснат сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много стойностен албум! Само Ивана си позволи да пусне албум без Комерс в него! Евала! Повечето песни ми харесват... но "Без граници" си остава по-добрия албум :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...