Jump to content


Относно модераторските правила


Препоръчани коментари

Повдигам тази тема защото по информация на Христина правилата на модераторите са там само за украса, а реално те могат да си правят каквото искат по тяхна преценка. Това вреди на форума, защото колкото по разпуснати са модераторите, толкова са по склонни да злоупотребяват с правата си. Някои вече го правят от години и им се разминава. За това предлагам да се затегнат до колкото е възможно, и тези които ги нарушават да бъдат понижавани незабавно, без увъртания. Така е в повечето сериозни форуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Няма оправия в тоя форум. Такива като Ноле ще се снишават всеки път когато стане напечено, около скъпоценните им модераторски права. Има един странен ефект, когато някой стане модератор. Същият моментално става в пъти по-малко активен като потребител и се отдава на предвидими гешефти. Не всички са така, но зрънцата некачествен посадъчен мат`рял виреат идеално в тази следа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме намесвай в драмите си с Ноле! Писна ми всеки път, когато получиш бан от него да ми се молиш да го махна. Че каже човек, че пъпът ви е хвърлен в рамания....

 

Фокси, трябваше ли само защото Ноле ти затвори темата да спамиш във всяка друга в поп-фолк раздела?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме намесвай в драмите си с Ноле! Писна ми всеки път, когато получиш бан от него да ми се молиш да го махна. Че каже човек, че пъпът ви е хвърлен в рамания....

 

Фокси, трябваше ли само защото Ноле ти затвори темата да спамиш във всяка друга в поп-фолк раздела?

 

Гадно, нали? Толкова много теми стоят и не вълнуват никой, но този габровски тарикат изтича да затвори моята. Жалка история, но той си е такова злобарче. Въпросът е ТИ и подобните ти с модераторски права, докога ще чакате този наглец да ви прави и вас на маймуни? 5 години се крие всеки път като му се пиоскат безценните и животоспасяващи права, а после пак все едно нищо не е станало. Разберете, докато този не му се махнат правата, тук ще бъде същият клошарник....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ми всеки път, когато получиш бан от него да ми се молиш да го махна.

Ако беше честен бан изобщо нямаше да се наема да ти пиша.

AIJkuxW.png

 

22 юли - 10 август това са близо 3 седмици. В този период съм нямал провинения и уарна е изтекъл. Банове се слагат само на пресни уарнове.

 

+

 

qIr20Y3.png

 

Никъде в правилата не пише че модераторските действия не подлежат на дискусия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадно, нали? Толкова много теми стоят и не вълнуват никой, но този габровски тарикат изтича да затвори моята. Жалка история, но той си е такова злобарче. Въпросът е ТИ и подобните ти с модераторски права, докога ще чакате този наглец да ви прави и вас на маймуни? 5 години се крие всеки път като му се пиоскат безценните и животоспасяващи права, а после пак все едно нищо не е станало. Разберете, докато този не му се махнат правата, тук ще бъде същият клошарник....

Не е яко. Ама пък някои теми си бяха за затваряне, де :1000 (29):

 

На мен Ноле не ми пречи. Не знам дали решенията ни подлежат на коментар, но не се чувствам ок да се бъркам в тези на другите модератори. Има някаква комуникация между нас и е несериозно да ходя да махам сложен от друг модератор бан. И тогава ти казах, че ще погледна за какво те е наказал, писала съм му, но така е преценил, така е направил.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау Фокса се моли да му махнат бановете.....Боже мили, някой хора наистина живота им зависи от някакъв, макар и не толкова посещаем форум....Това си е трагедия... :mf_surrender: Изобщо не е смешно..

На мен ми е все едно, слагайте банове когато искате и каквото искате.Макар, че аз нямам нарушения и дори имах бан преди дни, уж за обида, каквато разбира се никъде не съм написал..Но ако това прави щастлив някой, ок..:Д Нека да е, като сме най-зле...ля-ля

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау Фокса се моли да му махнат бановете.....Боже мили, някой хора наистина живота им зависи от някакъв, макар и не толкова посещаем форум....Това си е трагедия... :mf_surrender: Изобщо не е смешно..

На мен ми е все едно, слагайте банове когато искате и каквото искате.Макар, че аз нямам нарушения и дори имах бан преди дни, уж за обида, каквато разбира се никъде не съм написал..Но ако това прави щастлив някой, ок..:Д Нека да е, като сме най-зле...ля-ля

Не става въпрос за Фокса. Казвам го преди да сте превърнали и тази тема в кочина.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е яко. Ама пък някои теми си бяха за затваряне, де :1000 (29):

 

На мен Ноле не ми пречи. Не знам дали решенията ни подлежат на коментар, но не се чувствам ок да се бъркам в тези на другите модератори. Има някаква комуникация между нас и е несериозно да ходя да махам сложен от друг модератор бан. И тогава ти казах, че ще погледна за какво те е наказал, писала съм му, но така е преценил, така е направил.

Вие глобалните модератори отговаряте за на локалните. Съвсем нормално е да им се месите в работата при нередности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...