Jump to content



Камелия 9 месеца след Пайнер?


Препоръчани коментари

Защото преди 6 месеца направи грешката да ми предложи бас, който загуби, а залогът беше или аз, или той. Още тогава казах, че не държа някой да напуска, такова ми беше мнението и сега. Но Фокса имаше наглостта да ми напомни и да ми навира в очите абсурдните си твърдения. Сега или да напуска или да признае провала си, ако му е останала капка достойнство.

 

Не позна.

1. 6 участия на месец като самостоятелен изпълнител.

2. Нито веднъж не е имала 10. Винаги е до 9.

3. Никой не е незаменим и има спадове. На Фокса му трябва почивка.

 

Плюс всичко, защо за Кама се правят теми през ден. Защо денонощно спорът е Кама-Деса...? Нали знаеш отговора?! Ако не го, питай Фокса, той ще те открехне.

 

Януари мисля, че са 10. Иначе Фокси трябва да си каже, че не е познал съвсем, не знам дали го е направил, не прочетох всичко в темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защото преди 6 месеца направи грешката да ми предложи бас, който загуби, а залогът беше или аз, или той. Още тогава казах, че не държа някой да напуска, такова ми беше мнението и сега. Но Фокса имаше наглостта да ми напомни и да ми навира в очите абсурдните си твърдения. Сега или да напуска или да признае провала си, ако му е останала капка достойнство.

 

Не позна.

1. 6 участия на месец като самостоятелен изпълнител.

2. Нито веднъж не е имала 10. Винаги е до 9.

3. Никой не е незаменим и има спадове. На Фокса му трябва почивка.

 

Плюс всичко, защо за Кама се правят теми през ден. Защо денонощно спорът е Кама-Деса...? Нали знаеш отговора?! Ако не го, питай Фокса, той ще те открехне.

Ти , Фокса и още 2ма сте основните потребители тук , които вдигат рейтинга в темите за Кама . Както виждаш за 2 дена прани по 5-6 страници ... Питам теб , защо пишеш нон-стоп в темите за Камелия , след като имаш против да има такива ?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не искам Фокса да се маха, кой ще прави шоу и смях, освен това той не би се махнал за нищо на света, тоя форум е голяма част от живота-но това си е негова работа, личните неща не ме засягат..Въпроса е, че той прави спорове Кама-Деса и друго не се коментира..

 

От както Деса е в Пайнер и има повече успехи, определено мноого го заболя и се почна нон-стоп повтаряне на едно и съшо....голям яд по тая Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти , Фокса и още 2ма сте основните потребители тук , които вдигат рейтинга в темите за Кама . Както виждаш за 2 дена прани по 5-6 страници ... Питам теб , защо пишеш нон-стоп в темите за Камелия , след като имаш против да има такива ?!?

 

Щото ме дразнят абсолютните лъжи на Фокса. Ако прави теми за Деса или друга, пак ще съм активен, просто щото неговите теории са лъжи.

 

Пак казвам... устройва ме и самопризнание за направена грешна прогноза.

 

От липсата на видинския ще загуби най-много Кама, щото тя на това разчита. На интернет тролове като нас. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е чудно защо е всичко това във форума от Фокса и Камелия..Тук влизаме едни и същи хора 20-30 човека макс и Камелия разбира се..:Д Но никой друг, така че и по цял ден само за Камелия да се говори пак не е в нейн актив....

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е чудно защо е всичко това във форума от Фокса и Камелия..Тук влизаме едни и същи хора 20-30 човека макс и Камелия разбира се..:Д Но никой друг, така че и по цял ден само за Камелия да се говори пак не е в нейн актив....

Е как що... Фокса снасяше години инфо от кухнята, което черпеше от Кама и Цветин. Следователно, това инфо правеше форума интересен за разни жълти птици, които висяха тук. После си пишеха статииите. Както виждаш, информацията свърши, Фокса си върти едни и същи боламачи.

 

Въпрос на време е да спре да работи тази формула.

 

Говори се за певицата на годината - Преслава, ама отпред в статиите КАма каза:...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как що... Фокса снасяше години инфо от кухнята, което черпеше от Кама и Цветин. Следователно, това инфо правеше форума интересен за разни жълти птици, които висяха тук. После си пишеха статииите. Както виждаш, информацията свърши, Фокса си върти едни и същи боламачи.

 

Въпрос на време е да спре да работи тази формула.

 

Говори се за певицата на годината - Преслава, ама отпред в статиите КАма каза:...

 

 

Аз от както влизам по-редовно не съм видял Фокса да напише нищо "от кухнята".. Не знаеше какви ще са наградите и едва ден преди тях, му ги казаха и то защото досажда на един от тонрежисьорите...сам се е издавал. Може би в началото Камелия му е казвала някакви неща, но после тя видя, че той разнася всичко из нета и е спряла, а вече и самата тя няма новини от кухнята.. :lol: В последната година освен фалшиви фактури и някакви измислица Фокса не е казал нищо интересно и смисъла се изгуби..сега само цирк става..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от както влизам по-редовно не съм видял Фокса да напише нищо "от кухнята".. Не знаеше какви ще са наградите и едва ден преди тях, му ги казаха и то защото досажда на един от тонрежисьорите...сам се е издавал. Може би в началото Камелия му е казвала някакви неща, но после тя видя, че той разнася всичко из нета и е спряла, а вече и самата тя няма новини от кухнята.. :lol: В последната година освен фалшиви фактури и някакви измислица Фокса не е казал нищо интересно и смисъла се изгуби..сега само цирк става..

 

Ооо, как е спряла. Затова Фокса разказваше за филма "300" и после Кама повтори едно към едно. :1000 (29): :1000 (29): Това беше изцепката, която ги издаде во веки.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, как е спряла. Затова Фокса разказваше за филма "300" и после Кама повтори едно към едно. :1000 (29): :1000 (29): Това беше изцепката, която ги издаде во веки.

 

Това беше една от причините да пропиша...Той все повтаряше как някой си бил лизач на еди кой си и бил пратен от певица, а се оказа, че той е единствения пратен като вярно куче от чалгарка.. :mf_surrender: "Крадеца вика, дръжте крадеца"!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не искам Фокса да се маха, кой ще прави шоу и смях, освен това той не би се махнал за нищо на света, тоя форум е голяма част от живота-но това си е негова работа, личните неща не ме засягат..Въпроса е, че той прави спорове Кама-Деса и друго не се коментира..

 

От както Деса е в Пайнер и има повече успехи, определено мноого го заболя и се почна нон-стоп повтаряне на едно и съшо....голям яд по тая Деса.

Много го е яд...колкото и през 2002 и 3 хаха

13 години сън няма за него хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше една от причините да пропиша...Той все повтаряше как някой си бил лизач на еди кой си и бил пратен от певица, а се оказа, че той е единствения пратен като вярно куче от чалгарка.. :mf_surrender: "Крадеца вика, дръжте крадеца"!!!

Ами то ситуацията с баса е абсолютно същата. :1000 (29):

 

Като гледам ни е по-интересно да обсъждаме видинския пред Кама. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали са 5, 6 или 10 участия в месеца, какво значение има, след като е супер пълно във всяко едно заведение, в което гостува?!?Не може да става на въпрос за спаднал интерес.

Камелия 9 месеца след Пайнер си е както когато си беше и в Пайнер..дори по-добре..сега не отчита..а и подготвя песни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наглите анонимки пак ли са тролили в мое осъствие. Да им напомня само, че участията на Камелия са 48 за 6 месеца и на тях пее Камелия, а не Пайнер. Хората отиват в клубовете заради нея, а не заради Пайнер. Кръчмите ангажират певица, за да забавлява и весели публиката, а не музикална компания, която да им показва фактури. Разбират ли тези нахалници тук, че АЗ съм съвсем близо до резултата, предвиден през януари, а Мелето безкрайно далеч? Може ли да са толкова жалки няколко индивида тук, че от злоба да не отчитат фактологията? Това е пълно падение, но не е изненада, поне за мен. Дребни душици са Мелето и двете спамещи анонимки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете да се напрягате толкова де. Нямате ли други теми за обсъждане? Камелия с Пайнер и без Пайнер пак си е натрупала достатъчно, да е спокойна до края на живота си така че не я мислете. Според мен тя ходи на участия за удоволствие, не толкова заради парите и е наясно че няма да се върне в позициите а и не и трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наглите анонимки пак ли са тролили в мое осъствие. Да им напомня само, че участията на Камелия са 48 за 6 месеца и на тях пее Камелия, а не Пайнер. Хората отиват в клубовете заради нея, а не заради Пайнер. Кръчмите ангажират певица, за да забавлява и весели публиката, а не музикална компания, която да им показва фактури. Разбират ли тези нахалници тук, че АЗ съм съвсем близо до резултата, предвиден през януари, а Мелето безкрайно далеч? Може ли да са толкова жалки няколко индивида тук, че от злоба да не отчитат фактологията? Това е пълно падение, но не е изненада, поне за мен. Дребни душици са Мелето и двете спамещи анонимки....

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Толкова ми падна в очите. Хвана се на бас, че Кама ще си урежда сама участията и ще си намира по над 10 на месец, сега се правиш на неразбрал.

 

Какво ли ме учудва. Твоето поколение само говори за морал и ценности, но когато опре да ги спазва и резултатът е този. Самооо на думи, Фоксич, силен си само на думи...

По-нисък си от тревата.

 

Надяваше се да ме разкараш от форума, че да си въртиш лъжите на спокойствие, но сам се прецака онзи ден като спомена за баса.

 

Близо си до под кривата круша. Нали Кама е много силна, що не ги отказа тези участия от ПАЙНЕР и да си намери свои? И им отчиташе 25%. От какъв зор. Аз ще ти кажа... Кама се пуска на промоция, която е по-ниска като цена, от тази която получаваше чисто при ПАЙНЕР. Щото 25% на 5000лв . е 3750, а тя сега сигурно се пуска на 4 бона с ДДС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно защото не са залезнали. Щото, ако с 50 участия за половин година, на хонорар 5500 без ДДС Кама е залязла, значи чалгата по-добре да хлопва кепенци.

 

Иначе и ти нагъл го раздаваш - говориш надуто и помпозно, а не си чел дори първия пост в тая тема.... :gun_bandana:

Първо бяха 48 участия за 6 месеца, след това 47, а сега са 50, нямам думи! С всеки пост се излагаш все повече, най-добре млъкни! Не Кама е виновна за целият хейт тук срещу нея, а ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не питах за това:)

Има ли значение-като и плащат кеш не плаща ДДС

 

Няма такива филми - кеш, не кеш - документи се издават и двете страни отчитат разход и приход, нали трябва да декларират доходи.

И от къде ви е източникът, то всеки така може да напише. Утре ще кажете че взима 2 бона. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз обаче съм сигурен, че Кама рязко е намалила хонорара след Пайнер, за да може да има участия, защото Пайнер като гигант правят много намаления и промоции, които тя не може да си позволи....Тия хомораи, които измисля Фокса, никой няма да ги даде за неактуален изпълнител..Това да не е Преса или Галена?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато плащането не е по банка може да се размине и с една разписка-не всяко участие,но 2-3 на месец спокойно може да не се декларират.

3х5000 - 15 бона в месеца, тя за толкова пари ще снима видео. Нещата не стоят като преди, много са ги подгонили от НАП и много рядко можеш да си направиш проба да вземеш такива пари без фактура. А укриването на ДДС се води за престъпление.

 

И все пак е редно да кажете откъде е това инфо за намаления хонорар - защото се карате на Фокса, че спори без доказателства, а ето, че вие го правите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не вАжи значи. :1000 (29):

Тези неща се доказват с някакви отчетни документи - сканираш го, скриваш името на фирмата и толкова.

Това... този ми каза, онзи ми показа... няма как да са убедителни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...