Jump to content



Online: Преслава - Аматьорка


Препоръчани коментари

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Перфектна за лятото. Ето така се прави, бе! Мачкай Кралице! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали. :D

 

Иначе, пусна отново различна песен от предходните й, да. Разнообразява определено.

Бие на продължение на "Новата ти"
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я възприема тази песен и това е! Като чета някои коментари кой и колко пъти я пуснал и почнала да му харесва!? Ако си беше попадение нямаше да се налага да си я пуснете толкова пъти! Хубавата песен грабва веднага, тази не е!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е пък толкова лоша, отсвира е добър, а и Преслава поне ПЕЕ ако не друго, за разлика от повечето актуални пачаври.Поведението и пред камера иначе е потресаващо.И какво по дяволите пее: "Аре ма, чшш!", "Аре мач!", "Аре марш!" ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странна... първата дума, която ми идва наум за цялостния проект е "долнопробно". :mf_surrender: И поне да беше яка тупалка, но не е. Не ми е мелодична, а на текст в припева наистина не му разбирам смисъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако държеше ритъма от последните 30 секунди на песента, щеше повече да ми хареса.

За момента ми е тъпа, чак не мога да повярвам , че песен на Преслава не ми допада на първо слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен и клипът ме дразни, Преслава я смятам за много, много яка, но не ми харесва как тук е достъпна, отслабна и се превърна в поредната, която си върти гъза в клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си беше попадение нямаше да се налага да си я пуснете толкова пъти! Хубавата песен грабва веднага, тази не е!

И това трябва да бъде аргумент за?!

 

Естествено, че като ми харесва някоя песен ще си я пускам пак и пак. Ха-ха, ако е попадение - пускаме я веднъж и стига толкоз...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е! Да не кажа, че е направо комично положението :mf_surrender: Ако и тази година й подарят Певица на годината ще е пълен таш*к! След дуета на Галена и Десислава не върви. Музиката зле, текста покъртителен, клип ала Теда Ломска. Пълен потрес!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна изненада е това,че нито песента изтече, нито снимки и информации. По принцип при Преслава няма изненади.

Музиката е мазна цигания. Предполагам ще се върти по дискотеките в комплект с нареждащия ала "Ти си кур*а, аз съм най-яката"-текст.

Видеото е 100% от Скерлев, нищо особено. Постарали са се за някакви по-разчупени визии, декорчета. Това е за похвала, предвид видеографията на Преслава.

Не ми са любими тия мазни ритми, но разбирам, че и тя трябва да разнообразява. Минус е баналния текст - нямам търпение тази тематика за принцеси, аматьорки, боклуци и т.н. да излезе от мода (но това ме съмнява). Клипа като цяло не е нищо особено, но за Преслава е все пак добра точка. Тя изглежда много добре във всички визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...