Jump to content



Big Brother 2015


Препоръчани коментари

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 246
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отчитам като издънка номинациите на Никита.Преигра със суперлативите, а беше момента в който трябваше сеч.

Аделина също сгафи с рецептата и паниката да покрие очевидното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с рецептата беше наистина върхът, по принцип няма нищо лошо, лошото беше, че тя се опита да го прикрие и се почувства наистина "разкрита" за нещо толкова незначително... :1000 (29):

Също и много си личи Биг Брадър колко симпатизира на Никита team защото на другите просто им се присмива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също и много си личи Биг Брадър колко симпатизира на Никита team защото на другите просто им се присмива.

 

И на мен ми направи впечатление как иронизираше номинациите и как ги ковеше.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг брадър симпатизира на Никита теам, то си личи от километри :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ги изронизира. Те като са сами сипят такава хлъч срещу другите. И след 5 минути започват да се жалват колко е несправедливо и те колко са добри и чисти. Това е ебаси парадокса, ебаси лицемерието. Групата на Никита по-скоро ги анализират, но никога така грубиянски не са им слагали епитети.

Катя и Николина бяха обещаващи играчи, но се оказаха интригантки, а личното мнение им е чуждо. Каквото каже някой от околните, те са с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Николина какво се изненадва от коментарите срещу нея? Като гнида е..

Нямала да прецака групата, а всъщност при консенсус от 1 лв. за куфарите тя сложи 350лв. ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са зле всичките жени, противни са. Анита прилича на пинчер и говори супер дразнещо, да не говорим каква снобка е. Никита е бетер травестит, няма никаква връзка с главния, Катя е подмолна... добре че Николина излезе поне. Единствено Ади е ок, въпреки че понякога ми е доста крайна в изказванията си. В тоя сезон нямаше никой на който да симпатизирам. Може би само Киро ми допада до някъде.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По супер тъп начин изгониха Аделина.

 

 

Абсолютно. Но сега вече съм почти напълно убеден, че Никита ще спечели срещу Кирил на финала. Кирчо си вкара автогол, защото хората, които харесват Никита долу-горе се припокриват с тези, които харесват Ади. Демек сега всички тези потенциални смс-и от тези хора отиват на едно място - при Никита. А Кирцата ще цепи гласовете с другия "мъжкар" Богданов. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че по вот на публиката Аделина е била трета.

Последните 2-3 епизода яко се издигна в очите на хората и поне щеше да използва парите за нещо качествено!

Потресен съм. Жалко за хората дето са гласували.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще предложат на Аделина да влезе във VIP BROTHER, иначе цялото това нещо е необяснимо и няма абсолютно никакъв смисъл. :1000 (29): Кирил е наистина непоносим, не знам как може да има толкова дразнещ човек, който реално обвинява другите за това, което всъщност е той. И да спре да нарича Никита грозна, виждал ли се е в огледалото какъв трътлест носорог е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В къщата останаха възможно най-големите простаци и на Кирил да му пикаеш на дипломата с това държание и това мислене, оказа се, че си е просто българско момче.

За Никита съм с две ръце, даже не пускам никога смс по такива предавания, ама с удоволстиве бих цъкнал един за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не пускам по принцип, но преди малко гласувах за Никита. Всички останали са ми еднакво противни. Ония двамата балъци заедно с Катето съм убеден, че сами не знаят защо изпитват такава злоба към Никита. Цецо тийм им кажи и не ги обиждай повече. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никита остана единственият участник, който е наистина достоен да спечели. Другите са пълни нули, особено Кирил и Богданов. Надявам се Никита да победи утре.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам огромното желание Никита да спечели и тия мишоци да не ги чуем повече.

Единственият адекватен участник е тя!

Кирил от самото начало не ми харесваше, Богданов е абсолютна путка.Катя пропадна яко, а имах надежди спрямо нея.Анита си ми беше безлична сега съвсем го затвърди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах смс за Никита... никога преди не съм пускал смс-и за такива предавания, но просто вече го приемам лично това. НЕ МОЖЕ България отново да избере за победител простотията, агресията, двуличието и самозабравилите се злобари! Трябва да си абсолютно железен, за да изтърпиш постоянното мъмрене на трътлестия малоумник с грозния нос, който не спря да обижда Никита, а не се вижда какво лайно е всъщност. Да не говорим, че те победят ли, побеждава и оня Цецо, което е абсурд. Надявам се това да не се случи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка тия дипломи само ги чуваме, ама защо не ги виждаме? Колкото, където и да учиш ако си лайненце няма как да искаш хората да те приемат за шоколад мус.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, мили форумци, вижте колко са прости хората, конкретно тези, които са поканили да защитават финалистита. Биг брадър бил натурален този сезон и трябвало най-натуралният да спечели? Защо олицетворяват натуралността на човешкото единствено с опаковката (тялото) - това е толкова тъпо съждение, как може хората да не се замислят, че натуралността и естествеността на човек се крие именно в характера, държанието, постъпките, мисленето, ценностите. Те гледат Никита и виждат нещо, малко по-различно от Анита, Ирена и всичките там жени, и вече тя не ставала.

Ето това се случва тук, хората знаят само по външния вид да съдят.

Ако не спечели Никита, значи всичко е загубена кауза с тоя народ, казвам го само и единствено в случай, че вотът е реален. То, даже от години сме на границата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...