Jump to content



Online: Сиана - За големия


Препоръчани коментари

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер яка песен, но наистина текста и на мен не ми допада. Голяма прилика с "Билионера", но нали и тя е фенка на песента, не се учудвам.

Клипът е готин, Сийка също.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема със Сиана е липсата на каквато и да е харизма в нея, толкова е скучна и безлична. Песента сама по себе си не е лоша от към музика и аранжимент. Леки забележки по текста и жалко,че не е в друго име, защото можеше да се получи интересен не-Оцков хит.

Но от Сиана не виждам как ще стане.

Видеото е много зле от към визии, на много кадри кожата й е ужасно пъпчива, да не говорим за евтините манекени, лентички, панделки, косичка на вафлички.

Скерлев прави и други клипове с такъв бюджет (например за Ваня, за Кали и т.н.), но тук съвсем е претупал работата и си личи, че не е изпипано.

Нямам нищо против Сиана, опитите й за артистичност и новаторство са факт, но просто няма да се получи, сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, прилича на Билионера, куплетите са по-хубави от припевите, но е скучна, без потенциал, с ужасно тъп текст. Предната й ми харесва повече.А видеото не е близко до това на Бульонсе, а на Коста!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, вярна на стила си, няма разочарование от нея! Винаги съм я харесвала, защото е талантлива.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С най-голям ли си, за големия... какво ли следва след това? :1000 (29):

Сравнения в клиповете кой е с най-голям. :1000 (29):

 

Песента е яка, видеото също ми хареса. Много добър проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...