Jump to content



Най-качествените клипове


Препоръчани коментари

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фокса харесва много "Черен сняг" на Десислава. Но тъй като помните избирателно само негативните му постове няма как да знаете. :whistling:

 

Ти пък какво печелиш, като му се подмазваш? Какви позитивни, той няма нито един такъв!!! Тук дори 12 годишните го слагат в малкия си джоб по обективност..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, точно любимата ти Андреа просто не може без Камелия. 5 години се лута безцелно, щото Кама не правеше клипове, които Андра да краде. И когато направи "Неповторим", наглата Андроник моментално се зае да пунтира на секундата. И какво от това в крайна сметка? Пак оригиналът си остава Кама, а ментето Андра.

Кое и е оригиналното на Камелия? Копираха от един и същи филм. Не преживяваш факта че на Андреа клипа просто е все едно от 2090 сравнение с Камелиевия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък какво печелиш, като му се подмазваш? Какви позитивни, той няма нито един такъв!!! Тук дори 12 годишните го слагат в малкия си джоб по обективност..

Печеля пари разбира се. Фокса плаща добре за имиджа си. :mf_surrender: :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

2000 - "Ти си" Камелия; "Приказен сън" Камелия; "Златна клетка" Глория

2001 - "Къде си ти" Камелия; "Mузика" Малина; "Илюзия" Глория; "Минало бъди", "Искам пак" Есил Дюран.

2002 - "Любовен дъжд" Глория; "Залеза и Зората" Камелия; "Не плачи, замълчи" Малина; "Обичам лудо" Малина; "Истинска нощ" Деси Слава; "Погледни ме в очите" Анелия; "СМС", "Шеметно момиче" Есил Дюран.

2003 - "Феникс", "Лабиринт", "Крепост" Глория; "Леден свят", "Тръгвам си" Малина; "Така ми липсваш" - Камелия; "Не виждам", "Безумна любов" и "Мечтата ми вземи" Емилия; "Обич на заем", "Обичай ме така", "Всичко си ти" Мария; "Най - добрият", "Сладки лъжи", "Ако се върнеш" Есил Дюран.

2004 - "Стрелките спират", "Ти си виновен" Камелия; "Жадувам" Азис и Деси Слава; "Намерси си майстора" Глория; "Искам те завинаги", "Слушай ме,любов" Вероника; "Луда съм, че те обичам", "Само мен обичай" Есил Дюран.

2005 - "Изповед" Глория; "Целувай ме" Емилия; "Нека да не знам", "Не знаеш", "Само тази нощ" Малина; "Ти ела" Камелия; "Не си ми спешен" Деси Слава;"Казваш, че ме обичаш" Азис; "Сериен лъжец" Вероника; "Тази нощ не спим" Есил Дюран.

2006 - "Град на греха", "Кръговрат", "Хепи енд" Глория; "Целувай ме" Камелия; "Не спирай", "Вятър в косите" Анелия; "Студ", "Страст" Малина; "На добър час" Вероника, "Чупката" Галена; "Тя", "Как искам"

2007 - "Някой ден", "Още те обичам" Камелия; "Ако те няма" Глория; "Дру път" Малина; "Твойе очи" Вероника; "Без теб" Андреа.

2008 - "Никотин", "Усещам те още", "Фалшива кожа" Камелия; "Сама", "100 пъти" Галена; "Еднопосочен път" Глория; "Следа от любовта", "Продължавам" Анелия; "Дай ми всичко" Андреа.

2009 - "Оргазъм", "Черна кръв", "Оставяш петна" Камелия; "Можеш ли да ме обичаш", "Хипноза" Глория; "Всяка минута", "Ти си луд" Емилия; "Не ме принуждавай" Анелия; "Дявола ме кара", "Мой" Галена; "Избирам теб", "Мен си търсил", "Моята порода" Андреа;

2010 - "Вярвам в любовта" Глория; "Искаш ли", "По твоите следи" Емилия; "Четири секунди", "Раздялата" Анелия; "Всякакви мъже", "Ситуация" Малина; "Изпий ме цялата" Камелия; "Всичко", "За контакти", "Влез", "Давай, разплачи ме" Цветелина Янева; "На две големи", "Тихо ми пази" Галена; "С теб да бъдем пак" Андреа.

2011 - "Смелите си имат всичко" Емилия; "Проба - грешка" Анелия; "Еротика", "Манастир" Камелия; "Притеснявай ме", "По - страшно", "Брой ме" Цвети Янева; "Да ти го дам ли?", "Създай игра" Галена; "Предай се" Андреа.

2012 - "Моята пооловина", "Свързано е с теб" Емилия; "Яко ми действаш", "Не исках да те нараня", "Да ти викна ли такси" Анелия; "Двойници" Малина; "Мога пак", "Бонбони" Цветелина Янева; "Спри ме", "Пак ли" Галена; "Лоша" Андреа.

2013 - "Ти си ми" Емилия; "Аз и Ти", "Искам те полудявам" Анелия; "Виж какво", "Ако ще да звъниш" Малина; "Дай ми" Галена;

2014 - "Да бях от гадните" Емилия; "Още колко нощи", "Чакам теб", "Страх ме е "Цветелина Янева; "Хавана ТРопикана" Галена; "Най - добрата" Андреа; "Само за минута" Галин и Камелия;

2015 - "Неповторим" Камелия; "Не го прави" Деси Слава; "Генерал Анелия; "Кажи ми АЛО" - Цветелина Янева...

 

 

 

Пропуснал съм добрите клипове на Азис понеже не ги намерих като години. Иначе се забелязва една градация до 2011та и после един спад, едва написах някакви клипове защото се правят по 2-3 наистина добри и впечатляващи на година!!! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 - "Вярвам в любовта" Глория; "Искаш ли", "По твоите следи" Емилия; "Четири секунди", "Раздялата" Анелия; "Всякакви мъже", "Ситуация" Малина; "Изпий ме цялата" Камелия; "Всичко", "За контакти", "Влез", "Давай, разплачи ме" Цветелина Янева; "На две големи", "Тихо ми пази" Галена; "С теб да бъдем пак" Андреа.

2011 - "Смелите си имат всичко" Емилия; "Проба - грешка" Анелия; "Еротика", "Манастир" Камелия; "Притеснявай ме", "По - страшно", "Брой ме" Цвети Янева; "Да ти го дам ли?", "Създай игра" Галена; "Предай се" Андреа.

2015 - "Неповторим" Камелия; "Не го прави" Деси Слава; "Генерал Анелия; "Кажи ми АЛО" - Цветелина Янева...

Как може да не си вписал "Неблагодарен", "Докрай" и сега "Секс за ден" ? Особено "Докрай" е един от най-добрите клипове в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да не си вписал "Неблагодарен", "Докрай" и сега "Секс за ден" ? Особено "Докрай" е един от най-добрите клипове в чалгата.

 

"Докрай" и "Секс за ден" за едни от най - противните и гнусни клипове, които съм гледал! В еротиката винаги има някакви граници, които не се прекрачват както на Запад, тъка и сред нашите певачки! Андреа обаче в тези два клипа по най - евтиния начин е пресъздала плътта! "Неблагодарен" са си едни евтини анимации, графики и монтажи, които са като жалка пародия на "On the next one" Jay Z. Къде да ги включа към най - доброто през годините такива излагации?

Link to comment
Сподели в други сайтове

2000 - "Ти си" Камелия; "Приказен сън" Камелия; "Златна клетка" Глория

2001 - "Къде си ти" Камелия; "Mузика" Малина; "Илюзия" Глория; "Минало бъди", "Искам пак" Есил Дюран.

2002 - "Любовен дъжд" Глория; "Залеза и Зората" Камелия; "Не плачи, замълчи" Малина; "Обичам лудо" Малина; "Истинска нощ" Деси Слава; "Погледни ме в очите" Анелия; "СМС", "Шеметно момиче" Есил Дюран.

2003 - "Феникс", "Лабиринт", "Крепост" Глория; "Леден свят", "Тръгвам си" Малина; "Така ми липсваш" - Камелия; "Не виждам", "Безумна любов" и "Мечтата ми вземи" Емилия; "Обич на заем", "Обичай ме така", "Всичко си ти" Мария; "Най - добрият", "Сладки лъжи", "Ако се върнеш" Есил Дюран.

2004 - "Стрелките спират", "Ти си виновен" Камелия; "Жадувам" Азис и Деси Слава; "Намерси си майстора" Глория; "Искам те завинаги", "Слушай ме,любов" Вероника; "Луда съм, че те обичам", "Само мен обичай" Есил Дюран.

2005 - "Изповед" Глория; "Целувай ме" Емилия; "Нека да не знам", "Не знаеш", "Само тази нощ" Малина; "Ти ела" Камелия; "Не си ми спешен" Деси Слава;"Казваш, че ме обичаш" Азис; "Сериен лъжец" Вероника; "Тази нощ не спим" Есил Дюран.

2006 - "Град на греха", "Кръговрат", "Хепи енд" Глория; "Целувай ме" Камелия; "Не спирай", "Вятър в косите" Анелия; "Студ", "Страст" Малина; "На добър час" Вероника, "Чупката" Галена; "Тя", "Как искам"

2007 - "Някой ден", "Още те обичам" Камелия; "Ако те няма" Глория; "Дру път" Малина; "Твойе очи" Вероника; "Без теб" Андреа.

2008 - "Никотин", "Усещам те още", "Фалшива кожа" Камелия; "Сама", "100 пъти" Галена; "Еднопосочен път" Глория; "Следа от любовта", "Продължавам" Анелия; "Дай ми всичко" Андреа.

2009 - "Оргазъм", "Черна кръв", "Оставяш петна" Камелия; "Можеш ли да ме обичаш", "Хипноза" Глория; "Всяка минута", "Ти си луд" Емилия; "Не ме принуждавай" Анелия; "Дявола ме кара", "Мой" Галена; "Избирам теб", "Мен си търсил", "Моята порода" Андреа;

2010 - "Вярвам в любовта" Глория; "Искаш ли", "По твоите следи" Емилия; "Четири секунди", "Раздялата" Анелия; "Всякакви мъже", "Ситуация" Малина; "Изпий ме цялата" Камелия; "Всичко", "За контакти", "Влез", "Давай, разплачи ме" Цветелина Янева; "На две големи", "Тихо ми пази" Галена; "С теб да бъдем пак" Андреа.

2011 - "Смелите си имат всичко" Емилия; "Проба - грешка" Анелия; "Еротика", "Манастир" Камелия; "Притеснявай ме", "По - страшно", "Брой ме" Цвети Янева; "Да ти го дам ли?", "Създай игра" Галена; "Предай се" Андреа.

2012 - "Моята пооловина", "Свързано е с теб" Емилия; "Яко ми действаш", "Не исках да те нараня", "Да ти викна ли такси" Анелия; "Двойници" Малина; "Мога пак", "Бонбони" Цветелина Янева; "Спри ме", "Пак ли" Галена; "Лоша" Андреа.

2013 - "Ти си ми" Емилия; "Аз и Ти", "Искам те полудявам" Анелия; "Виж какво", "Ако ще да звъниш" Малина; "Дай ми" Галена;

2014 - "Да бях от гадните" Емилия; "Още колко нощи", "Чакам теб", "Страх ме е "Цветелина Янева; "Хавана ТРопикана" Галена; "Най - добрата" Андреа; "Само за минута" Галин и Камелия;

2015 - "Неповторим" Камелия; "Не го прави" Деси Слава; "Генерал Анелия; "Кажи ми АЛО" - Цветелина Янева...

Пропуснал съм добрите клипове на Азис понеже не ги намерих като години. Иначе се забелязва една градация до 2011та и после един спад, едва написах някакви клипове защото се правят по 2-3 наистина добри и впечатляващи на година!!! :mf_surrender:

"Хепи енд" на Глория мисля, че е от края на 2005-та..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е кота нула за чалгата, тя е луната, тя е пчелата-майка, тя е пионерът, тя е слънцето на небосклона на балканската музика, тя е лунната светлина, водеща всички останали. От нея тръгна първият клип по планета, с нея ще приключи телевизията. И музиката. И животът... :mf_surrender:

Прекалихте пак.

 

По вашата логика аз казвам Крепост. От тогава насам чалга клипове с добро качество не е имало. Казах!

А, може би тв версиите от Благодаря, само те са конкурент на Крепост...

 

 

 

 

 

 

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро от "Феникс" се усетиха, та после Вероника, Таня Боева, Бони и куп други решиха да се наконтят с кожени якета, обеци, очила и вятър срещу тях, както и това звездообразно отражение от крушки в очилата им. :whistling:

Просто този "Феникс" някак си отпуши нещата и от него нататък започнаха да влагат повече в клиповете.

"Лабиринт" за мен е един от най-добрите и идейни в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сетих се за още един на Азис, Някой ден май се казваше.

Този човек има и добра продукция, когато поиска.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро от "Феникс" се усетиха, та после Вероника, Таня Боева, Бони и куп други решиха да се наконтят с кожени якета, обеци, очила и вятър срещу тях, както и това звездообразно отражение от крушки в очилата им. :whistling:

Просто този "Феникс" някак си отпуши нещата и от него нататък започнаха да влагат повече в клиповете.

"Лабиринт" за мен е един от най-добрите и идейни в жанра.

Аааа Глория няма място в тая тема, нейните клипове са едни от най-евтините и скучни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа Глория няма място в тая тема, нейните клипове са едни от най-евтините и скучни...

 

То и ти нямаш място тука, ама ти търпим простите изказвания и повърхностното мислене!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и ти нямаш място тука, ама ти търпим простите изказвания и повърхностното мислене!

 

Само, че аз не съм повод за коментар и не съм известен.. :whistling: И това какво общо имаше с клиповете?? Ти си като един 60 годишен мърморещ старец, само мрънка, недоволства..ужас.. :wacko: Айде отивай да правиш плакатчета за Глория, които тя дори не поглежда..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа Глория няма място в тая тема, нейните клипове са едни от най-евтините и скучни...

 

Точно баба Ви Гло отпуши много сериозно видеопродукцията в попфолка през 2003та! И до днес днешен се снимат с ярко червени рокли на пейзаж срещу лек секси бриз! :mf_surrender: После се позасилиха и от войната за по - голяма оригиналност Кама - Янева - Андра - Жалка!

 

 

Ти точно не ми коментирай, че пародии като видеотата на "Бум" и "Мойто зайче" са дъното!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че аз не съм повод за коментар и не съм известен.. :whistling: И това какво общо имаше с клиповете?? Ти си като един 60 годишен мърморещ старец, само мрънка, недоволства..ужас.. :wacko: Айде отивай да правиш плакатчета за Глория, които тя дори не поглежда..

 

Голям палячо си, но пък си и вярваш.

Няма нищо, ти майстора си го намери отдавна тук, само не знам какво правиш по-различно освен да се излагаш по цял ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен им пък ми харесват "Бяла съм" на Вероника, "Безумна цена" на Ивана, "Кой си ти" и "Животът няма втора серия" на Джена, "Случи се" на Галин, "Не искам без теб", "Усещам", "Черен сняг" на Деса!

 

И честно казано разтегнатите клипове на Андреа не бих ги сложила то тези на Янева, Галена, Камелия. Алисия, Деси Слава, Емилия, Анелия също имат дори попадения.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И честно казано разтегнатите клипове на Андреа не бих ги сложила то тези на Янева, Галена, Камелия. Алисия, Деси Слава, Емилия, Анелия също имат дори попадения.

Клиповете и се разтягат от 2013, а преди тва няма ли яки клипове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете и се разтягат от 2013, а преди тва няма ли яки клипове?

Има, естествено. Но тия точно, които най-много ги хвалите, са разтегнати и са кофти според мен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете и се разтягат от 2013, а преди тва няма ли яки клипове?

Мисля, че и в "Пробвай се" е разтегната, само че не както при другите - отгоре-надолу, а от ляво- на дясно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, естествено. Но тия точно, които най-много ги хвалите, са разтегнати и са кофти според мен.

"Докрай", "Лоша", "Предай се", "Неблагодарен", "Мен си търсил", "Нямам причина", "С теб да бъдем пак" са и най-добрите и не са разтегнати. Единствено "Най-добрата" и "Секс за ден" са яки от разтегнатите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На първо четене се сещам за тези:

Eлена Паришева - Достатъчно

Деси Слава - Няма те до мен, Лъжа, Черен сняг, Някой ден

Сашо Роман и Кали - Дали съм жив

Руслан Мъйнов - Още миг моя

Емилия - Целувай ме

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...