Jump to content



Андреа стартира първото си мащабно турне в САЩ и Канада.


Препоръчани коментари

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Живота ви по-добър ли ще стане ако Андреа е провал в Америка? Бахти гадните български черти, после как да не те е срам че си българин от такива комплексари като вас. В Америка ли ? В Америка е! Събрала ли е много хора? Събрала е! Слушат ли нейните песни? Слушат ги! Кефят ли и се? Кефят се! Успешно ли е турнето? Успешно е!

 

А какво пише полицая изобщо не ми дреме!

 

Дете, явно не си било в чужбина и зат'ва ти е простено. Тук нашенци се радват на която и да дойде, повод да има за събиране и пиене. Ма, че била тая или оная, все едно, да се повидим нашенци на едно място и погъзареем. Умрем ти да гледаме Андреева, боУжее... Нито съм комплексарка, нито завиждам на някого, нито пък ме познаваш за да си изливаш гнева върху такива като мен. Липов чай и се успокой.

 

Пък и Америка, какво?! Големи яйца, ще си развява тоалетите в някакви кръчми, ще го нарече турне и ся ще си преместя бритона на другата страна.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дете, явно не си било в чужбина и зат'ва ти е простено. Тук нашенци се радват на която и да дойде, повод да има за събиране и пиене. Ма, че била тая или оная, все едно, да се повидим нашенци на едно място и погъзареем. Умрем ти да гледаме Андреева, боУжее... Нито съм комплексарка, нито завиждам на някого, нито пък ме познаваш за да си изливаш гнева върху такива като мен. Липов чай и се успокой.

 

Пък и Америка, какво?! Големи яйца, ще си развява тоалетите в някакви кръчми, ще го нарече турне и ся ще си преместя бритона на другата страна.

Живея извън България от 8 години и ти акъли недей ми дава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живея извън България от 8 години и ти акъли недей ми дава.

 

Ами фенувай си на спокойствие и си задръж бяса и епитетите. Споко и ти ще пораснеш.

Акъл не давам никъде, коментирам. В друг тон, за разика от теб.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв отзвук няма от това турне. Андреа не си изигра добре картите.

 

Няма отзвук, защото няма с какво да се похвали. А 100% има хора около нея с камери и фотоапарати. Когато нещо не става, то не става. САЩ не е България. Когато на Митко Пайнера през 2011 година му говореха, че е добре тогава Андра да иде в САЩ, за поне 15 сигурни концерта, той надуваше цените и се хвалеше с международните и проекти. Днес тя няма нищо общо с преди, а и не е популярна там като преди 4 години, когато я имаха поне за интересна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, тия турнета са еднакви за всички, няма по-зле и по-добре приети...Българите само чакат да дойде някоя и отиват...Хич не гледат какво пее, как пее и т.н Стига сте аналзирали..Искат кючеци и кебапчета за да се чувстват като в къщи, нищо друго...Дали пее Андреа или Глория е все тая за емигрантите там,така че всички минават добре..Най-малкото тея турнета са една екскурзия за певците и си живеят живота..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе къде ми бутате тия 5 концерта на Андра за турне, при 24 на Кама през 2007 година? :gun_bandana: Пее ми Андра в кръчми за 400 души максимум, а за Глария и Кама се наемаха зали с по 1000-1200 души. Ай сиктир, едно клипче не видяхме от Андроник, а за Кама има цяла галерия от Атланта. Мащабно е на баба им хвърчилото на тия, дето са формулирали така темата. Приемете, че хората са там заради Кубрат и те така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе къде ми бутате тия 5 концерта на Андра за турне, при 24 на Кама през 2007 година? :gun_bandana: Пее ми Андра в кръчми за 400 души максимум, а за Глария и Кама се наемаха зали с по 1000-1200 души. Ай сиктир, едно клипче не видяхме от Андроник, а за Кама има цяла галерия от Атланта. Мащабно е на баба им хвърчилото на тия, дето са формулирали така темата. Приемете, че хората са там заради Кубрат и те така.

 

:1000 (29): Сипваййй ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Сипваййй ..

 

Няма проблем в сипването, ама не това е целта на постовете ми в тази тема. Илиян, Анелия, Емилия и кой ли още не имаха по 12-13 концерта. Райна, Деса и Глория по 15, като Глория ги направи толкова и преди 8 години и миналата. Устата и Софка пак по толкова имаха преди 2 години, а Устата сам и преди няколко месеца. И само големите звезди Ивана, Преса и Андра с по 5-7. А в тая тема ми се говорят небивалици при положение, че Андра отказа 2 концерта вече и остана с келявите 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, тия турнета са еднакви за всички, няма по-зле и по-добре приети...Българите само чакат да дойде някоя и отиват...Хич не гледат какво пее, как пее и т.н Стига сте аналзирали..Искат кючеци и кебапчета за да се чувстват като в къщи, нищо друго...Дали пее Андреа или Глория е все тая за емигрантите там,така че всички минават добре..Най-малкото тея турнета са една екскурзия за певците и си живеят живота..

 

Е, със сигурност има разлика, нали сме гледали тука снимки и клипчета. На Глория и помещенията бяха по-големи, и хората повече, и съм убеден, че са си прекарали и по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е изчистена! Моля, не намесвайте други изпълнители и спрете със споровете на личностна основа.

Последно предупреждение за обиди! Следващия, който обижда получава 3 дни.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги като тръгне някоя Пайнерка да запада и получаа такава утешителна награда съм забелязал! Може би за да не им се буда на хоризонта и да драпа за неща, които не заслужава! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се Андреа на турне ли беше в Америка да пее или на туристичека обиколка на Америка, нещо като почивка?

Никъде не е качила клипове да е пяла. :S

 

Уау, Заяц влезе в час! :1000 (33): Таньо, много си отвеяна, но написа пост точно когато всеки отбягва да ми чете постовете на предните страници, където преди още тя да иде в САЩ, и преди да започне въобще да обикаля Америка съм написал точно за какво е там, защо сега, защо с толкова малко концерти, защо е сърдита и срещу какво протестира. Дори за медения месец с Кубрат съм предвидил как ще протече, за да няма съмнение след това, че някой друг го е правил. Четеш Фокс Заяц и ще знаеш всичко за чалгата. Ето ти от 18 май всичко подредено и описано как ще се развие и как ще се случи, за да го констатираш днес ти като факт. :1000 (19):

 

 

Така е, в депресия е. И то защото инатът и не може да пробива стени този път. Митака и казал, че нейния клип ще излезе, след този на Жалка и Деса и точка! А двата еднакви, че и черно-бели дори. И който превари, той ще натовари. А вече е ясно, че Андра няма как да превари. Затова сега се прави на изморена и отказва уредени участия в САЩ и Канада. А са платени зали, кръчми, билети, покани, кетъринг.... всичко! Митака звъни да я навива, но жената изморена и трябва да почива....

 

Всъщност, тя си кара нещо като меден месец там с Кубрат и си е ОК. Проблемът е за Митака, че трябва да връща пари и се дъни пред партньори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Заяц влезе в час! :1000 (33): Таньо, много си отвеяна, но написа пост точно когато всеки отбягва да ми чете постовете на предните страници, където преди още тя да иде в САЩ, и преди да започне въобще да обикаля Америка съм написал точно за какво е там, защо сега, защо с толкова малко концерти, защо е сърдита и срещу какво протестира. Дори за медения месец с Кубрат съм предвидил как ще протече, за да няма съмнение след това, че някой друг го е правил. Четеш Фокс Заяц и ще знаеш всичко за чалгата. Ето ти от 18 май всичко подредено и описано как ще се развие и как ще се случи, за да го констатираш днес ти като факт. :1000 (19):

 

Не съм ти, Таньо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турне ли? Кога? То на тая, както и кариерата й, така и турнето й е пълен провал...

Ти не си добре, сериозно. Преди няколко часа "Секс за ден" била най-добрата песен, а сега вече кариерата и била провал. Я се скрий и не коментирай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...