Jump to content



Андреа стартира първото си мащабно турне в САЩ и Канада.


Препоръчани коментари

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

#1 foxy_vd | 18 May.2015 / 13:24

 

Коментар на приятел, който е присъствал, на така нареченият концерт на Андреа в Чикаго:

 

 

Такова нещо не бях виждал, като преди малко. Андреа е на турне в САЩ с Кубрат. Всички са отишли да видят Кубрат. А нея никой не я бръсне. Тя дебеличка, яко плейбек, с нек`ви странни песни на Анелия, Силвия Кацарова, после "Бяла роза", "Облаче ле бяло" и яко цигански кючеци на Азис в серия.... точно така подредени.

 

Водещият обявява: - Дами и господа - Андреа! - и нито един аплодисмент. Ама нито един. Ти знаеш ли какво е това? А в същото време, всички се снимат с Кобрата, никой с нея. Тя си там нещо подвиква, а никой не я гледа, нито слуша. Чак мен ме хвана срам за излагацията....

 

Да се чудиш и маеш. Ако е така, направо да се връща. Това си е само губене на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че Андреа е в дълбока депресия , след "НАЙ-ДОБРАТА" нищо не се й получава.. върви надолу

 

Така е, в депресия е. И то защото инатът и не може да пробива стени този път. Митака и казал, че нейния клип ще излезе, след този на Жалка и Деса и точка! А двата еднакви, че и черно-бели дори. И който превари, той ще натовари. А вече е ясно, че Андра няма как да превари. Затова сега се прави на изморена и отказва уредени участия в САЩ и Канада. А са платени зали, кръчми, билети, покани, кетъринг.... всичко! Митака звъни да я навива, но жената изморена и трябва да почива....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами представете си, че и тя е човек, и тя се изморява, и тя се депресира(въпреки,че едва ли е заради това, което казвате, и изобщо не е сигурно дали е депресирана), и тя не винаги е в настроение, и те не изглежда добре понякога, НО Е ЧОВЕШКО. Сега ще ми кажете: "работата й е да забавлява хората", ами да ама и вие не работите на 100% всеки ден. Тотални глупости се пишат от определени хора тук. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами представете си, че и тя е човек, и тя се изморява, и тя се депресира(въпреки,че едва ли е заради това, което казвате, и изобщо не е сигурно дали е депресирана), и тя не винаги е в настроение, и те не изглежда добре понякога, НО Е ЧОВЕШКО. Сега ще ми кажете: "работата й е да забавлява хората", ами да ама и вие не работите на 100% всеки ден. Тотални глупости се пишат от определени хора тук. :1000 (10):

 

Всъщност, тя си кара нещо като меден месец там с Кубрат и си е ОК. Проблемът е за Митака, че трябва да връща пари и се дъни пред партньори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питам се дали ще стане като DJ Guetta, дето щял да си анулира участията, щото си изгубил флашката с целия сет. :lol:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живота ви по-добър ли ще стане ако Андреа е провал в Америка? Бахти гадните български черти, после как да не те е срам че си българин от такива комплексари като вас. В Америка ли ? В Америка е! Събрала ли е много хора? Събрала е! Слушат ли нейните песни? Слушат ги! Кефят ли и се? Кефят се! Успешно ли е турнето? Успешно е!

 

А какво пише полицая изобщо не ми дреме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои май не забелязват, че копирам чужди постове и сканирам чужди мнения, за това така наречено турне н Андра в САЩ.... :whistling:

Какви са тея мнения и кого го вълнуват? От къде да съм сигурен че не са измислици, като те знам колко ти е акъла..няма да се учудя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тея мнения и кого го вълнуват? От къде да съм сигурен че не са измислици, като те знам колко ти е акъла..няма да се учудя.

 

Че чукни във фейсбук и провери. Сканирал съм ти мнението на човека. Ако не верваш питай хора от форума, които са му приятели у фейса. Има такива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че чукни във фейсбук и провери. Сканирал съм ти мнението на човека.....

А как все твоите познати хвалят Камелия и плюят всичко що е актуално? Аз във Фейса на Андреа гледам, че всички които са били са много доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как все твоите познати хвалят Камелия и плюят всичко що е актуално? Аз във Фейса на Андреа гледам, че всички които са били са много доволни.

 

И това с какво променя казаното от този господин от скана? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това с какво променя казаното от този господин от скана? :scratch:

Нали Андреа никой не я е ебавал и всички са били при Кубрат ? Нормално е да се радват на спортиста повече, все пак миналата година беше едно от най-коментираните неща този мач с Кличко, но това не променя факта че се кефят и на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Андреа никой не я е ебавал и всички са били при Кубрат ? Нормално е да се радват на спортиста повече, все пак миналата година беше едно от най-коментираните неща този мач с Кличко, но това не променя факта че се кефят и на Андреа.

 

Ами така се оказва. Какво да направим сага, като хората се лепят за Кубрат, а не за нея? Тя нали затова го е взела там? Това са видели хората, това споделят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи да се правиш на певица без да можеш да пееш е много хубава черта.

 

Много хубава черта е, ако не бъдеш разгадана.Андреа още на първия концерт на Пайнер с нейно участие я разгадахме...

Такива трябва само да се плюят и хулят, да не говорим че това прасе се е взело и насериозно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...