Jump to content



Online: Фики - Бум


Препоръчани коментари

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер комичен клип и визии - навити гащи, халат, тяло на мутант. Там, където се е качил на онзи стълб, също кърти. :1000 (10): Песента също е глупава. Много слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим ''визията'' с бялото болерце ( :1000 (29): ) и халата останалото е приемливо.Не виждам смисъл обаче от ходенето до Гърция и допълнителната коса :dontgetit:

 

Иначе е доста раздвижен, има чупки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарован съм от видеото, най-вече от визиите.

Стилистът на Фики бързо да хвърля оставка, аххаахахах!

 

Песента определено не ме грабна при първо слушане, но е зарибяваща впоследствие.

Бум! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарован съм от видеото, най-вече от визиите.

Стилистът на Фики бързо да хвърля оставка, аххаахахах!

 

Песента определено не ме грабна при първо слушане, но е зарибяваща впоследствие.

Бум! :D

+1

Нямах очаквания за видеото щом разбрах, че е снимал с Люси. Визиите ... има попадения.

Песента не ми харесва, но от снощи не я спирам. Определено това е първия хит за лято 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Покъртително е...егати стандарта - напомпана виеща горила, със зърна, които очите на метър избождат и кълчещ се на пилони...с крака, които не може да затвори от анаболи.

Еййййй, не в кръчми, не знам къде трябва да се скрие чалгата, ако това ѝ е бъдещето...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мацка без нищо кифленско"? То няма нужда, мачото се кифлее достатъчно. :1000 (29):

 

Песента ми прилича на тази:

 

 

1000%20(27).gif1000%20(27).gif1000%20(27).gif

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е забързана версия на "Боже, прости".

Клипът не е лош, ама 2 от визиите са МНОГО зле, останалите стават.

Не виждам смисъл от ходенето до Гърция, най-спокойно можеха да направят същия клип на българското черноморие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам от вашия джоб ли се бръкна, че да ходи Фикича до Гърция. Така са преценили, снимали са клипа там - точка. Какво пак се реве тука не разбирам :mf_surrender: Песента си е готов хит, голям хит смея да кажа! Много зарибява!
Link to comment
Сподели в други сайтове

И клипа като песента - кошмар .. :mf_surrender:

Покъртително е...егати стандарта - напомпана виеща горила, със зърна, които очите на метър избождат и кълчещ се на пилони...с крака, които не може да затвори от анаболи.

Еййййй, не в кръчми, не знам къде трябва да се скрие чалгата, ако това ѝ е бъдещето...

+1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...