Jump to content



Концерт "25 години Пайнер"


Препоръчани коментари

И чалга е звучала в театъра

 

https://www.facebook.com/vasil.todorov.58/v...e=3&theater

 

Това би трябвало да е от 2008-ма. :Vishenka_05:

Звучала е, разбира се, но отношението на хората към музиката и самата власт на поп-фолка беше друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А доста години преди това участие на Ивана се правеха сборни концерти на Пайнер точно в Античния театър, именно в годините, когато жанра прохождаше и името му беше по-мръсно и от днес.

А иначе според мен явно Поп-фолк концерт няма да има, защото няма да посмеят отново да предизвикат хорското мнение.Фолклорния концерт го използваха за оправдание, че са дискриминирани, така че нямаше как да не се състои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музикален магазин "Планета"- Варна

1 час · Редактирано ·

Феновете на поп-фолка май ще остнат без концерт ,по случай 25 години компания PAYNER. Не е много сигуно,но вероятно ще остане само фолклорния ,който ще се проведе в Стара Загора

 

Май няма да има поп фолк концерт. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Пайнер официално си признават загубата от спора с "интелигенцията" и от изказванията, че тук и там не може да се пее чалга. Да си се крие в дупката (тв Планета) и толкова - това му остана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее, не, тея луди ли са, как така без поп-фолк концерт?!

Та за тези 25 години предимно се е наблягало на поп-фолка, абсурд да не направят и такъв концерт..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойноо,"зад гърба ни е ИМПЕРИЯТА НА ПАЙНЕРА" :whistling: :Vishenka_05:

 

Циклиш от мъка, мнооооооооооооого пайнерска мъка. :1000 (29): Някои правят снощи концерти пред 15 - 20 хиляди души, а Митака и в античен театър за 2500 не го щат. И това ми го пробутваш за монополист. Рядко нагъл тип си да ти кажа. Къде ти е концерта бе тролллллллллллл? Къде са им надутите звезди с милионите в тубата? Тубата ли ще пее вместо тях сега? Не видиш ли, че няма с какво да се похвалят тия дни и дрънкат за фурор някакъв на Фики в тубата. Срам и позор, а той плюе изпълнители, накарали цял град да излезе на мегдана, като в най-добрите времена на чалгата. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циклиш от мъка, мнооооооооооооого пайнерска мъка. :1000 (29): Някои правят снощи концерти пред 15 - 20 хиляди души, а Митака и в античен театър за 2500 не го щат. И това ми го пробутваш за монополист. Рядко нагъл тип си да ти кажа. Къде ти е концерта бе тролллллллллллл? Къде са им надутите звезди с милионите в тубата? Тубата ли ще пее вместо тях сега? Не видиш ли, че няма с какво да се похвалят тия дни и дрънкат за фурор някакъв на Фики в тубата. Срам и позор, а той плюе изпълнители, накарали цял град да излезе на мегдана, като в най-добрите времена на чалгата. :gun_bandana:

 

Тоя който се вълнува от Пайнер толкова много си ти, на мен ми е все едно, дали са на върха или на дъното..;)

Темата е за концерт на Пайнер, не намесвай участия на бивши изпълнители, състоя ли се за без хонорар в някакво забутано градче с мангали, плейбек, спяща публика и 1000 човека макс... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попфолка му е донесал големият успех и пари. При всички положения ще организират и попфолк концерт. Може би турне по този повод би било добра идея в 5-10 града.

Нормално е да са шашнати,ако са имали разрешение и са се организирали за Пловдив и изведнъж ги наиграха. Наистина е нелогично решението да се разрешат мероприятията и после да се откажат. Типично по български.

Одобрявам и фолклорният концерт - факт е, че Пайнер имат и най-красивите фолклорни гласове и талантливи оркестри и танцови формации. Харесва ми и присъствието на фолклорните изпълнители в Планета. Мисля,че една от линиите, по които се вижда, че Пайнера смело върви в това време на криза е инвестицията във фолклора - отново той ще се окаже спасителен пояс за бизнеса - има поле за изява за тези изпълнители, няколко големи попфолк имена направиха албуми, а други работят на 90% само във фолклора (Нелина,Райна), пускат се и нови дебютанти там, правят се бендове, поднасят се нови концепции (Ники Славеев, Нелина с интересни песни, Деси Слава с амбиция за различен фолклорен албум). Народната музика е била светлина в края на тунела за българите векове наред. Нищо чудно и в днешните времена на финансова и икономическа криза, морална деградация, циганизация, отчуждение и озлобление, отново народните мелодии да върнат искрицата в нашия народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя който се вълнува от Пайнер толкова много си ти, на мен ми е все едно, дали са на върха или на дъното..;)

Темата е за концерт на Пайнер, не намесвай участия на бивши изпълнители, състоя ли се за без хонорар в някакво забутано градче с мангали, плейбек, спяща публика и 1000 човека макс... :whistling:

 

Не ти е все едно, дори напротив. Цялото ти присъствие тук се базира на 2 неща - плюене на Кама, че е напуснала Пайнер и хвалене на Пайнер, че я няма Кама.

 

И да, темата е точно за концерт на Пайнер, който го няма. Нямааааааааааа..... за разлика от такъв снощи, с поне 15 000 души по същата схема - без вход. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти е все едно, дори напротив. Цялото ти присъствие тук се базира на 2 неща - плюене на Кама, че е напуснала Пайнер и хвалене на Пайнер, че я няма Кама.

 

И да, темата е томно за концерт на Пайнер, който го няма. Нямааааааааааа..... за разлика от такъв снощи, с поне 15 000 души по същата схема - без вход. :1000 (29):

 

Пайнер си е Пайнер и такъв ше бъде, който го напусне си го прави за собствена сметка и отива при Рени, Екстра Нина и т.н...

Ако РД на някакъв селски оркестър, наричаш концерт, пожелавам все такива на Камелия..не забравяй, че това е техен концерт, НЕ нейн. Тя е там за без пари.А за публиката никой не ти вярва, защото преди самия концерт да почне ти каза, че ще са 15 000... :roll1: Ти плюеш Пайнер, но действаш на техния принцип..да се преувеличава и лъже, но те поне има за какво да го правят...Печелят пари! ;)

 

Концерт ще ИМА! И пак ще ти затвори устата като РД миналата година, който бе най-добрия на Пайнер от 2005 насам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Къде го този концерт бре? Как може да си сигурен, че ще има някакъв супер успех, като още не се знае ще има ли концерт или не? Някои тук сериозно се бъгнаха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Къде го този концерт бре? Как може да си сигурен, че ще има някакъв супер успех, като още не се знае ще има ли концерт или не? Някои тук сериозно се бъгнаха...

 

А ти нали не ги харесваш, какво те интересува дали ще имат??Точно ТИ, си най-големия фен на Пайнер, по-голям от всички други..

 

Естествено, че ще имат, дори да го отложат, ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти нали не ги харесваш, какво те интересува дали ще имат??Точно ТИ, си най-големия фен на Пайнер, по-голям от всички други..

 

Естествено, че ще имат, дори да го отложат, ще има.

 

И като не ги харесвам защо да не се интересувам? Че аз не ги харесвам от 2008-ма, па не е свършил света. Имаш много грешна представа за мен. С всеки изминал ден те хващам с малки неща. Първо лъжеше тук, че някога си бил във форума на Планета, а когато Боби ти зададе въпроса: - Как като си такъв пристрастен задоволяваше нуждите си от чалга през тези години? - ти се покри и не каза нищо. После разправяше небивалици как едва ли не движа кариерата на Кама и като не отидох оня ден в Монтана, никакъв те няма. Преди 2 вечери бе сигурен, че ще въртя гюбеци на площада в Монтана въпреки, че Кама няма нито един гюбек в дискографията си, но това днес не е проблем. Няма да се връщам на стари вече неща как стискаше зъби тук и съскаше, че си имал да кажеш много неща на Кама в очите и така и не ни каза какво е предизвикало тази омраза. Въобще, представяш се доста разпилян и неадекватен и напълно лишен от съдържание...

 

И понеже си в амок, след проследните новини около концерта на Пайнер, а прекалено много се вложи тук за него, като антипод на кариерата на Камелия, сега никак не можеш да се вдигнеш и само обещаваш като чичо Митко. Ама то с обещания и закани може всеки, дори Тарантулата. Много ти е терсене, заради тоя отказан концерт. Мисля, че се чувстваш по-жалко и от хората в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер си развалят всичко що е тръгнало да става традиция! Според мен ПОП-фолк концерт е напълно излишно да има! Предните концерти са за 10 Години Пайнер и за 20 Години Пайнер. По-добре следващия да е за 30 години Пайнер. Планета нали си прави всяка година, той е предостатъчен... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер си развалят всичко що е тръгнало да става традиция! Според мен ПОП-фолк концерт е напълно излишно да има! Предните концерти са за 10 Години Пайнер и за 20 Години Пайнер. По-добре следващия да е за 30 години Пайнер. Планета нали си прави всяка година, той е предостатъчен... :)

 

Да, ама са в София. По-добре да има в други градове.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама са в София. По-добре да има в други градове.

 

След като не е в София... най-добре да е във Варна! (В другия край на България) Не да ми го правят в Пловдив... което е съвсем до София и е все същата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво се кефите всички все едно това е супер добрата новина, нали и вие сте фенове на тази музика??? Недоумявам, всеки злобее и се радва все едно е за хвалба. Ако нещата продължават така скоро жанрът наистина ще си остане само в дискотеките, има един куп изпълнители, които не го заслужават, а сред тях са и вашите любимки. Ами съжалявам, но ми е супер гнусна подкрепата на някакви измислени тийн идолчета от попа/рапа и сие, които в голямата си част дори не могат да пеят за сметка на наистина талантливи певци и певици. Пък Димитров може да е всякакъв, но в крайна сметка един такъв концерт щеше да е хубаво събитие и е нещо, което се изисква от музикалния продуцент. Ами той го прави, вие злорадствате. После не се оплаквайте! Наистина се съгласявам с твърдението, че българската публика е една кръгла 0, такава ни е и цялата държава що се касае да си защитим това, което харесваме. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям горния пост....Що за злобар трябва да си, да влизаш в такъв форум, да имаш любмка от тая компания и да се радваш, че няма да има концерт?? :mf_surrender: Все плюем, все храним...Естествено, че искам да има концерт, гледа ми се, интересно ми е.Колко трябва да си жалък за да искаш все падението на другите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво се кефите всички все едно това е супер добрата новина, нали и вие сте фенове на тази музика??? Недоумявам, всеки злобее и се радва все едно е за хвалба. Ако нещата продължават така скоро жанрът наистина ще си остане само в дискотеките, има един куп изпълнители, които не го заслужават, а сред тях са и вашите любимки. Ами съжалявам, но ми е супер гнусна подкрепата на някакви измислени тийн идолчета от попа/рапа и сие, които в голямата си част дори не могат да пеят за сметка на наистина талантливи певци и певици. Пък Димитров може да е всякакъв, но в крайна сметка един такъв концерт щеше да е хубаво събитие и е нещо, което се изисква от музикалния продуцент. Ами той го прави, вие злорадствате. После не се оплаквайте! Наистина се съгласявам с твърдението, че българската публика е една кръгла 0, такава ни е и цялата държава що се касае да си защитим това, което харесваме. ;)

Съгласен съм с казаното, но не мислиш ли, че Димитров е виновен за случващото се в момента? Когато певици като Глория бяха извадили чалгата от кръчмата, Димитров я върна обратно там с такива като Теда Александрова, Роксана и т.н. Той е виновен, че позволи да се лепне етикет "чалгата е нещо лошо, а певиците "пеят" голи по сцената". Той позволи пошлите текстове и гнусните клипове... Ако беше продуцент в истинския смисъл на думата никога нямаше да се стигне до тук.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като няма да го правят на площад , кому е нужен тоя концерт ?

След като една част от актуалните им изпълнители са мангали и ще съберат предимно мангали , пак питам кому е нужен концерта ?? 2 пъти в годината правят концерт в зали , сега ако ще е така е безсмислено ...особено лятото пък да не го направят на площад е смешно . Не е като да е нямало достатъчно концерти , че сега насила да го правят ... ми като нямате добри условия не го правете бе ...

А относно коментара на господинчото над мен е смешно той да твърди , колко трябва да са жалки другите че желаели падението на някого . Точно потребител дето кълне е хвърля жлъч по изпълнител , не върви да чете морал . А ако трябва да визира някого в поста си , щеше да е добре да посочи себе си , като типичен пример за злобар искащ неуспехи за някого , в случая Камелия ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...