Jump to content



Кой хит от тези на претендентските на Митака е №1 сега?


Кой хит от тези на претендентските на Митака е №1 сега?  

127 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Шамара за рибата е в 3 поредни анкети . Участията и намалят , а тя вади провал , след провал ..

До като колежките и пускат тоталните хитове .

3 теми ... и в 3те се видя провала на Преса !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пикът на "Пантера" мина, на "Спри да ме досаждаш" е в момента. Реално измерване може да се направи след около месец-два, но си мисля, че нещата ще са в полза на Галена.

Саше, смешен си с това плюене по Преслава. "Нокаут" не е песен на годината, че да се присмиваш. Всеки има право да стъпи на криво, стига след това да се изправи. Преслава го е правила многократно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шамара за рибата е в 3 поредни анкети . Участията и намалят , а тя вади провал , след провал ..

До като колежките и пускат тоталните хитове .

3 теми ... и в 3те се видя провала на Преса !

 

Знаеш ли какво забелязвам, като гледам резултатите? Те са абсолютно същите, като съотношение с трафика на 3-те песни във V BOX 7. Галка има малко над 100 000, Джена около 80 000, а Преса 30 000. Всичко е нормално, точно, коректно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пикът на "Пантера" мина, на "Спри да ме досаждаш" е в момента. Реално измерване може да се направи след около месец-два, но си мисля, че нещата ще са в полза на Галена.

Саше, смешен си с това плюене по Преслава. "Нокаут" не е песен на годината, че да се присмиваш. Всеки има право да стъпи на криво, стига след това да се изправи. Преслава го е правила многократно.

Смешна си ти , че в опита си да защитиш рибата -обиждаш мен . Чакай сега , 3 поредни анкети е гласувал целия форум с отрицателен вот против рибата . В 2 от анкетите е тотално премазана от конкуренцията и то , не с 1 провал от 2015 ... а с останалите - 3 от 2014 ( дуета , нашето любов е , пиши го неуспешно) . Взе песен на годината с песен на 1 месец за 2013 , ходи надрусана по участия и бичи плейбек -няма как да не си окаже влияние това . А в другата тема , беше съпоставена (не от мен) с най-пропадналата и забравена чалгарка -Камелия . Където разликата беше 1 глас . Е певицата на годината с най-пропадналата чалгарка ли ще я сравняваме ? Падение , 3 анкети и 3те показаха , къде точно се намира гадната риба !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешна си ти , че в опита си да защитиш рибата -обиждаш мен . Чакай сега , 3 поредни анкети е гласувал целия форум с отрицателен вот против рибата . В 2 от анкетите е тотално премазана от конкуренцията и то , не с 1 провал от 2015 ... а с останалите - 3 от 2014 ( дуета , нашето любов е , пиши го неуспешно) . Взе песен на годината с песен на 1 месец , ходи надрусана по участия и бичи плейбек -няма как да не си окаже влияние това . А в другата тема , беше съпоставена (не от мен) с най-пропадналата и забравена чалгарка -Камелия . Където разликата беше 1 глас . Е певицата на годината с най-пропадналата чалгарка ли ще я сравняваме ? Падение , 3 анкети и 3те показаха , къде точно се намира гадната риба !!!

Не те обиждам, казвам, че никой не ти се връзва на манипулациите, колкото и да са сполучливи. Въпросите ти са така зададени, че няма как Преслава да не е с най-много негативни/най-малко позитивни резултати. Това не значи, че изпада от топ 10, че кариерата й умира и т.н. Просто други две са по-силни от нея в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те обиждам, казвам, че никой не ти се връзва на манипулациите, колкото и да са сполучливи. Въпросите ти са така зададени, че няма как Преслава да не е с най-много негативни/най-малко позитивни резултати. Това не значи, че изпада от топ 10, че кариерата й умира и т.н. Просто други две са по-силни от нея в момента.

За справка , първата анкета която бе направена бе тая между Камелия/Преслава . Където бяха на кантар . Демек хората смятат , че Преслава вади толкова провали , колкото най-пропадналата чалгарка . От там насетне се видя , че и бозите през 2014 се оказаха бози , че и тая от 2015 също е боза . Няма драма ! Просто годноста на рибата отминава , няма нищо вечно ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За справка , първата анкета която бе направена бе тая между Камелия/Преслава . Където бяха на кантар . Демек хората смятат , че Преслава вади толкова провали , колкото най-пропадналата чалгарка . От там насетне се видя , че и бозите през 2014 се оказаха бози , че и тая от 2015 също е боза . Няма драма ! Просто годноста на рибата отминава , няма нищо вечно ;)

От тук нататък само бози да пуска, пак ще си остане най-успешната чалгарка на всички времена. Май точно това ти е голямата болка - иска ти се Камелия да беше на това място, но уви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тук нататък само бози да пуска, пак ще си остане най-успешната чалгарка на всички времена. Май точно това ти е голямата болка - иска ти се Камелия да беше на това място, но уви.

Е щом те успокоява , че ми се е искало ок . Айде да си споко ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво забелязвам, като гледам резултатите? Те са абсолютно същите, като съотношение с трафика на 3-те песни във V BOX 7. Галка има малко над 100 000, Джена около 80 000, а Преса 30 000. Всичко е нормално, точно, коректно....

80 000 има Преса, от 2 клипа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Спри да ми досаждаш" за момента, но не мисля, че има смисъл и от тази анкета. Нито разбирам този хейт, наистина форумът взе да отблъсква, в отвратително място го превръщате, пък години наред беше приятно да се влиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Пантера и Спри да ми досаждаш са достатъчно големи хитове, че да втръснат, за момента втората е по-голям хит. А Нокаут и без да е хит омръзва след второто слушане. Иначе №1 точно сега е Дай ми свобода. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена... общо взето тя още не ми е омръзнала. На Джена толкова много ме беше зарибила, а сега не мога да я слушам ни веднъж. На Преслава и Ваня никога не ме е зарибявала... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...