Jump to content



Камелия в „Открит микрофон“ 2015


Препоръчани коментари

Това е най-вярното нещо, което съм чел в последно време в този форум. Пресен пример като доказателство за това е въпросът на майка ми преди дни "Камелия защо няма нови песни от години?". Наложи се да отчета второ гледане на "Неповторим", за да и покажа, че все пак е пуснала нещо.

Реалността е много далеч от форумите, а вече и от телевизия "Планета" или "Фен". Масовият слушател не знае за тези уж грандиозни драми около посочената певица, нито за новите и песновки или видеореализации.

Значи по логиката ти Ивана от 2007 никой не я знае , че тя така се срути милата . Това е най-големия провал в историята на фолка . От 1-во място да нямаш и 2 участия на месец . Точно фен на Ивана да коментира коя била залязваща . Дето от големите в момента тя е най-зле и с най-малко участия . Срам !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютен факт. Поп-фолкът вече не вълнува толкова и по начина, по който преди години всички откачаха и полудяваха само като чуят турне, концерт, рожден ден, нов клип и песен на поп-фолк певицата X.

Нещата много се промениха и това личи. И причината е точно тази, която и pacho констатира.

Стига сме се заблуждавали, че Камелия може да промени нещо с песен, изказване, клип или по някакъв друг начин - няма как да стане, защото това не вълнува народа, не интересува дори младите фенове на тази музика.

Това, че 15 жълти вестника са копирали две изречения казани от нея, не значи нищо. Те и за Ивана години наред пишат, че отслабва и надебелява, сега да тръгна да събирам всички сайтове, които са го публикували ли? И какво се е променило след тези новини? Станала е по-известна, по-обичана? Жълтите вестници и сайтове от отдавна не са фактор за каквото и да било и дори не се четат толкова вече. По същият начин е и с повечето песни и видеа - просто не се слушат и гледат, пък "актуалните" нека си се заблуждават с фалшивите лайкове и натрупани платени гледания на продукцията им.

Колкото до заетостта - всичко много е относително като говорим за нея. Изпълнителите дерзаят да стигнат до нивото, в което сами ще преценяват къде и колко пъти да се появят и кое участие да поемат. Малко са тези, които имат тази възможност като опция. Да, Камелия е сред тях, и тя си решава да поеме всичко, което и се предлага + уредените от самата нея на местата, където има връзки. Другите от старата генерация не считат за нужно да приемат всяко едно участие, защото просто не е необходимо. Специално Ивана, понеже някой ще скочи, че не пее в София често... няма как да си сваля хонорара и да се съгласява на разни абонирания, само и само да се появи в определена дискотека. Нейното ниво е далеч по-високо според мен, от това на някои други, за да прави такива компромиси със себе си. Хората са го казали - класа БЕЗ компромиси. Това е.

Ивана да вземе да направи най-сетне една свестна песен и клип, че е срамота заради името, което е изградила. Никой не говори да прави Кости, въпреки че и това не е невъзможно, но може да направи нещо по-модерно. На 46 години е, не е млада, но не е и стара, а поведението ѝ е като на пенсионирана бабичка. Иначе ходи и се снима по някакви селски, кичозни бутици, все мъдри мисли пуска, на много отворена и модерна се прави, а няма капацитет един проект да го изпипа от-до. Или песента ще е потрес, или видът ще е потрес..иначе видеото-ясно, то винаги е потрес. Абе мама му стара един проект го направи както трябва ако ще да си 100К лева навътре, ама да го има тоя еталон и след 10 години хората да се сещат и да викат 0 БРАВО!...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой пък беше ти , че да казваш за коя да има тема ? С тези 700 коментара , нито си подпомогнал с нещо за тоя форум , нито съм те засичал по дискусиите . От къде на къде с тия претенции ? Като има и други изпълнители за които да се правят теми , защо аджеба не си направил ТИ една тема ? Аман от мрънкащи същества . Има 2 теми за Камелия и това са най-коментираните теми във форума , на който не му харесва факта да не пише оплаквания , защо Камелия имала тема , а други не . Ами направи бе , има опция всеки да пуска теми за когото си иска , ама не е като да дрънкаш без си вникнал в същината .

А ти кой си? Това, че не ви пиша на глупостите, не значи, че не чета и не съм наясно за какво става въпрос. Пиша като ми кипне на макс от тъпотии. Абсолютно подкрепям човека, който каза за 20-те фена в реалността. Вземете се в ръце! Дишайте! Има живот извън форума. Може би там ти е по-трудно като не можеш да си броиш изказванията. Важното е, че тук коментарите ти са мнооого. Ти си специален! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е в такава позиция, че може никога повече да не издаде песен и пак ще има участия и публика...Хората знаят, че може да пее, има стари хитове и толкова й трябва...Нейната кариера е градена на база глас и песни, така че за нея вече е все тая и го казвам като човек, който никога не е харесвал особено Ивана..

 

Камелия е друга почва..нейната кариера е градена на база евтин ПР и секс..така, че при нея няма да стане както с Ивана и Глория...Тя изобщо не може да се нарежда до тези имена, най-малкото защото е бездарна като певица..

 

Единствения, който си мисли, че Кама е променила нещо с изказванията си в чалгата е само Фокса...както споменах 10 пъти, почти никой не знае, че Камелия не е в Пайнер и какво изобщо става с нея...Да не говорим, че масово Камелия, Гергана и Емилия се бъркат коя, коя е...И Камелия и Фокса да излязат от тея фантазии. Сигнал.бг и Рамания посещаваме САМО ние най-запалените меломани, както казва Женя Маратонката.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да искам да позвуча злобно, като оня над мен, искам да кажа, че днес за първи път някой от обкръжението ми отрази песента на Камелия и всъщност каза, че е доста яка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е в такава позиция, че може никога повече да не издаде песен и пак ще има участия и публика...Хората знаят, че може да пее, има стари хитове и толкова й трябва...Нейната кариера е градена на база глас и песни, така че за нея вече е все тая и го казвам като човек, който никога не е харесвал особено Ивана..

 

Камелия е друга почва..нейната кариера е градена на база евтин ПР и секс..така, че при нея няма да стане както с Ивана и Глория...Тя изобщо не може да се нарежда до тези имена, най-малкото защото е бездарна като певица..

 

Единствения, който си мисли, че Кама е променила нещо с изказванията си в чалгата е само Фокса...както споменах 10 пъти, почти никой не знае, че Камелия не е в Пайнер и какво изобщо става с нея...Да не говорим, че масово Камелия, Гергана и Емилия се бъркат коя, коя е...И Камелия и Фокса да излязат от тея фантазии. Сигнал.бг и Рамания посещаваме САМО ние най-запалените меломани, както казва Женя Маратонката.. :whistling:

 

Камелия пък въздейства положително на хората по начин, по който не съм виждал нито един друг човек да го прави, това защо не го отразяваш? Аз съм спокоен за нея, спрямо "Престъпно е", ако гледаме гледания за време, "Неповторим" е 12 пъти по-популярна, а предполагам има и по-добри парчета, и по-добри клипове да пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че масово Камелия, Гергана и Емилия се бъркат коя, коя е...

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Това ме срази, не съм съгласен, че Камелия може да бъде объркана с кой да е, освен с Васко в русия му период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е в такава позиция, че може никога повече да не издаде песен и пак ще има участия и публика...Хората знаят, че може да пее, има стари хитове и толкова й трябва...Нейната кариера е градена на база глас и песни, така че за нея вече е все тая и го казвам като човек, който никога не е харесвал особено Ивана..

 

Камелия е друга почва..нейната кариера е градена на база евтин ПР и секс..така, че при нея няма да стане както с Ивана и Глория...Тя изобщо не може да се нарежда до тези имена, най-малкото защото е бездарна като певица..

 

Единствения, който си мисли, че Кама е променила нещо с изказванията си в чалгата е само Фокса...както споменах 10 пъти, почти никой не знае, че Камелия не е в Пайнер и какво изобщо става с нея...Да не говорим, че масово Камелия, Гергана и Емилия се бъркат коя, коя е...И Камелия и Фокса да излязат от тея фантазии. Сигнал.бг и Рамания посещаваме САМО ние най-запалените меломани, както казва Женя Маратонката.. :whistling:

С оглед на този пост мисля, че Камелия даже никога не се е появявала в медийното пространство. И тук се чудим просто коя е тя. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пък въздейства положително на хората по начин, по който не съм виждал нито един друг човек да го прави, това защо не го отразяваш? Аз съм спокоен за нея, спрямо "Престъпно е", ако гледаме гледания за време, "Неповторим" е 12 пъти по-популярна, а предполагам има и по-добри парчета, и по-добри клипове да пуска.

 

Къде въздейства положително?? Къде се изявява Камелия? Вече няма турнета, няма дневници, няма концерти в НДК, няма юбилей, ще пее по дискотеките с пияни студенти, които грам не ги е"е на живо ли пее някоя, какво пее и т.н. Аз който уж съм фен на тая музика, ми се е случвало да не поглеждам певицата която пее нито един път докато съм в дискотеката...Наистина ли мислите, че вече има хора, които отиват на участия, специално заради изпълнителя? :whistling: Това става най-много само на Преслава, Галин, Фики или Коцето..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде въздейства положително?? Къде се изявява Камелия? Вече няма турнета, няма дневници, няма концерти в НДК, няма юбилей, ще пее по дискотеките с пияни студенти, които грам не ги е"е на живо ли пее някоя, какво пее и т.н. Аз който уж съм фен на тая музика, ми се е случвало да не поглеждам певицата която пее нито един път докато съм в дискотеката...Наистина ли мислите, че вече има хора, които отиват на участия, специално заради изпълнителя? :whistling: Това става най-много само на Преслава, Галин, Фики или Коцето..

 

 

Където се появи. Дискотека, ресторант, на площад, по интервюта, има си немалко изяви.

 

И точно при нея да не я поглеждат, няма как да стане, не ме карай да търся снимки и клипчета как хората са зяпнали в нея и се кефят.

 

И да, има много хора, които отиват на участия специално заради изпълнителя. Около мен в четвъртък се проверява кой ще е другата седмица в "Пайнер Премиум" и ако кефи, се ходи, ако не, не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пък въздейства положително на хората по начин, по който не съм виждал нито един друг човек да го прави, това защо не го отразяваш? Аз съм спокоен за нея, спрямо "Престъпно е", ако гледаме гледания за време, "Неповторим" е 12 пъти по-популярна, а предполагам има и по-добри парчета, и по-добри клипове да пуска.

 

12 пъти... дръжки. 400к в YT за повече от месец. Ама не изглежда да дръпва с десетки хиляди на ден. Значи, много се дразня на брояча във ВБОКС, дето преди година уж цифрите не били важни, пък смята колко пъти Кама била първа с 500 гледания на ден.

 

Заклемява половината изпълнители, че плащали за гледания... а Кама кво прави във ВБОКС? Плаща и за ротация... ми то е същото...

Да не говорим, че същият индивид обяснява какъв невиждан интерес имало към Кама, та видиш ли правила по повече от 10 участия на месец. КЪде са бе Фоксич?

 

Февруари: 6

Март: 9

Април: 8

 

И като се има предвид, че в тези влизат и уредени от ПАЙНЕР.

 

Нали след ПАЙНЕР щяла да пръска от участия? Ако махнем тези на Митака, долу-горе са по 6 участия средно на месец.

 

Нали се пращали по клубовете само можещите... а Женя никак не разпределя участията?

 

Еми... докато беше при Митьо имаше по 9-10 всеки месец... ай, честито! :mf_surrender:

 

И да... струва ми се ти отиваш към изнасяне. <_>

Link to comment
Сподели в други сайтове

12 пъти... дръжки. 400к в YT за повече от месец. Ама не изглежда да дръпва с десетки хиляди на ден. Значи, много се дразня на брояча във ВБОКС, дето преди година уж цифрите не били важни, пък смята колко пъти Кама била първа с 500 гледания на ден.

 

Ми айде бе, математика?? "Престъпно е" с толкова за около година, "Неповторим" за около месец, една година от колко месеца е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, те пак се разписали? :1000 (29): Много добре се подреждат нещата. Троловете беснеят и си правят техни сметки, но те са без кръчмар. Пак повтарям, прекалено много подценявате Камелия и това ще ви изяде главата. Като не знаете какво е Кама да работи активно, по-добре така изчакайте да видите как ще тръгнат нещата поне за половин година, щото това мощно писане тук не е случайно. Аз знам какво са ни гарантирали местните спамери преди половин година и то никак не кореспондира с реалността днес. Останаха им само 2 опорни точки - канала в тубата и концертите. Да не останете сюрпризирани и по тези показатели, че после зле....

 

п.п. Нали видяхте какво е Фики без платен трафик в тубата? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми айде бе, математика?? "Престъпно е" с толкова за около година, "Неповторим" за около месец, една година от колко месеца е?

 

Николас... удобно смяташ, ама като застопори на 400к... след година, друго ще говориш. Плюс това, "Престъпно е" направи за първия месец почти всичките си гледания. :1000 (29):

 

12 пъти, 50 пъти, 100 пъти.. всички сте се активизирали да защитавате неповторимата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, те пак се разписали? :1000 (29): Много добре се подреждат нещата. Троловете беснеят и си правят техни сметки, но те са без кръчмар. Пак повтарям, прекалено много подценявате Камелия и това ще ви изяде главата. Като не знаете какво е Кама да работи активно, по-добре така изчакайте да видите как ще тръгнат нещата поне за половин година, щото това мощно писане тук не е случайно. Аз знам какво са ни гарантирали местните спамери преди половин година и то никак не кореспондира с реалността днес. Останаха им само 2 опорни точки - канала в тубата и концертите. Да не останете сюрпризирани и по тези показатели, че после зле....

 

Даже я надценявахме. 1 година чакахме хитове, албум. Аз още преди 2 месеца заявих, че ако пилотната й песен - "Неповторим" не струва, то как да очакваме, че в тоя албум ще има нещо свястно?

 

И ето... Кама презаписва, майстори, търси нови песни (по всяка вероятност)... Албум няма да има.

 

Изгърмя си "най-силния" патрон и се чуди какво ново да запише. Онази простотия, която наричам шитня - с текст "Дай го двойно" или "Малко лош си"... що за тъпи заглавия... още от тях личи колко банални текстове имат...

 

Фоксич, ти концерт ли мислиш, че ще направи. ДА ! Ще се пръсна от смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама изгърмяла най-силният си патрон ли? :1000 (29): Меле, задава се термоядрена бомба. Какво ще правите тогава едни хора тук, въобще не ми е ясно... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама си изгърмяла най-силният си патрон ли? :1000 (29): Меле, задава се термоядрена бомба. Какво ще правите тогава едни хора тук, въобще не ми е ясно... :whistling:

 

За вас и "Неповторим" беше уникалния турбо хит, а накрая какво стана... :1000 (29): Казах ти-Камелия и хит са две несъвместими неща...Върни се и пак прочети по-горните ми постове, за това, че тук сме си 20 души макс и това, че коментираме все Камелия, определено нищо не значи .. :1000 (29):

 

ПП: Влязох в ВиБОКС вчера понеже толкова писахме за него, той сайт не случайно не е гледан, на всяка песен излизат 40 секунди реклама, абсолютно всяка песен.. :mf_surrender: Повече не бих влязъл....Представям си на купон и някой е отворил ВБОКС.. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама изгърмяла най-силният си патрон ли? :1000 (29): Меле, задава се термоядрена бомба. Какво ще правите тогава едни хора тук, въобще не ми е ясно... :whistling:

 

Това беше за "Престъпно е", за "Неповторим", за "Щипни ме"... все гигахитове се оказаха. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам, че губите почва под краката си, след като "Неповторим" вече месец е окупирал челото на всички класации, а с "Душа" на Фики става ясно и на 5-годишните какво е това канал на ТВ Планета в тубата. Но когато Кама ви го говореше, тук бяхте счетоводители. Сега сте оракули и магове. Но фактите са си факти и срещу тях няма как да вървят дори най-гнусните тролове тук. На Мелето му остана още малко, а с Крумчо ще се гавря още няколко месеца. След това сам ще се изнесе от тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХУААХАХАХ направо събори класациите, "Неповторим".. :roll1: :roll1: Пожелавам й все толкова успешни песни, тогава!! Нищо, че само тук знаеме за тая песен...

Камелия излишно се набута да дава пари по всички радиа, да повтарят, "гледайте Неповторим по ФЕН"... :mf_surrender: С бутане на пари по Бокса, радиа и ФЕН не става...Единствения шанс да имаш хит на днешно време е ПЕСЕНТА ДА СТРУВА, !!! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък ще кажа,че "Неповторим" изобщо не я въртят по "Веселина". Вчера сме слушали на работа цял ден радиото на поздрави и какво ли не, и всякакви песни се изредиха от старите попфолк хитове до сегашните и изобщо не пуснаха Камелия с нито една песен,а пък какво остава за "Неповторим".

Единствено пуснаха рекламата на "Неповторим" по радиото 2 пъти и никой не я отрази, никой не знае на работа най-големите фенове на попфолка колегите,че Камелия има нова песен. Дори брат ми не знае дето слуша попфолк, както и майка ми и тя не знае. Всеки ден сме на "Веселина" в нас още от сутринта зависи каква смяна е майка ми и изобщо "Неповторим" не съществува по радиото. Тъй, че някой тука си фантазира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...