Jump to content



Online: Мария ft. Елена - Тихо


Препоръчани коментари

Много яка Мария и свеж танц накрая. Самолета много добре се вписва, ала Ани Хоанг.

Песента не ме грабна.

Така и не разбрах едно - Мария да не бърка сезоните, защо постоянно тръби летния ми проект, хита на лятото, като кажи речи още нищо не сме видели от пролетта или просто няма да пуска нищо 4 месеца? ;дд

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Много яка Мария и свеж танц накрая. Самолета много добре се вписва, ала Ани Хоанг.

Песента не ме грабна.

Така и не разбрах едно - Мария да не бърка сезоните, защо постоянно тръби летния ми проект, хита на лятото, като кажи речи още нищо не сме видели от пролетта или просто няма да пуска нищо 4 месеца? ;дд

Просто бълва много песни и летния й хит още април месец излиза, до септември ще последват още поне 3 такива. :D Пък и то нали има една приказка, че като имаш пари цяла година може да ти е лято. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако мащабното в този клип е излитането на пръскачката, евала.. :mf_surrender:

Мария изглежда чудесно, но по-скучен клип никога не е имала мисля.Песента ще се радва на успех 2-3 месеца, закачлива е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее уоу колко скучно видео ... :o

По-скучно от подмокрените и подскачащи в "Обратни фенове" не е.

 

Елена трябваше да е включена по някакъв начин в клипа. Визията на Мара е яка, но само толкова. Песента май зарибява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скучно от подмокрените и подскачащи в "Обратни фенове" не е.

 

Елена трябваше да е включена по някакъв начин в клипа. Визията на Мара е яка, но само толкова. Песента май зарибява.

Ни в клин ни в ръкав ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би за пръв път откакто се помня превъртам клип. Скука. Марче, с хубава визия само не става клип. След тупалките й през 2011 и 2012 нещо слабо го раздава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак в Обеля - да, бе, да, бе! :D :D

 

Песента ми е симпатична, като я чуя в някое кафене. В дискотека ще развали купона.

 

Мария изглежда супер във видеото, но то самото е слабо.

 

Любима грешка е по-добър проект.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...