Jump to content



Online: Мария ft. Елена - Тихо


Препоръчани коментари

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако я нямаше написана в името, даже не се разбира, че е тя - Мария вече се чуди как да е интересна..Песента ми е като Скоро - бавна и протяжна - никакъв пауър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Падение,ебаси текста.....срам за Елена,че позволява да й пишат името върху това и да се траби,че с тази песен се завръща!!!!!!

Много е харесвах преди....жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Това е твърде несериозно... Елена знае ли, че с тази помия се "завръща"?

 

Пс:Ко прайм са е класи над тва...

 

Снощи кой се напъваше, че ше е бомба - да си изтрие поста, хаха... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че Елена само ще участва, а няма да е дует. Нищо особено не е песента. По-добре да запомним Паришева с хубавите й стари песни, отколкото да пее боклуци като това. Жалко наистина, че завръщането й е точно с такава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме впечатлява.

Слабо и много циганьорско.

Мария се чуди с какво да стане интересна.

Елена така или иначе няма да пее повече. Това ще е колкото да си начеше крастата и да направи нов клип.

Дори мисля че тя няма действащ договор с Пайнер. В прес инфото на Пайнер само за Мара пише Изпълнителката на Пайнер......

И за Елена няма смисъл де. Нисшата и стилът й бързо зачезнаха и бяха претопени от Оцковите бози

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо мрънкате толкова ..

Едва ли някой се е надявал, че ще е дует, по-скоро всички си знаехме, че ще е featuring ..

На мен ми харесва, Кости сякаш винаги е давал е идея по-добра песен на Мария, отколкото на другите ..

Успех да проекта!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слушания ми трябваха, за да ме хване песента. Определено текстът разваля песента, иначе самата музика не е толкова лоша. Има зарибяващи моменти, но трябваше да го пуснат с клипа, така със слайд е мега тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е отвратителна, голямо разочарование .. сега Елена, ако реши някога да се завърне със самостоятелна песен, интереса няма да е същия, заради появата на това нещо.

 

Иначе Мария не се е спряла от дуета и фючъринги - аман вече!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слушания ми трябваха, за да ме хване песента. Определено текстът разваля песента, иначе самата музика не е толкова лоша. Има зарибяващи моменти, но трябваше да го пуснат с клипа, така със слайд е мега тъпо.
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо парче е по принцип, но след 5-6 слушания доста зарибява, приятна е. Едва ли някой ще й даде такъв шанс, така че песента най-вероятно ще отиде в коша. Ако беше излязла с по-мащабен клип можеше да се забележи, но така не мисля, че ще стане дори популярна.

И аз се присъединявам към мнението по-горе, че това е просто една песен за Елена, едва ли ще се завърне. Изпя си вокалите, ще направят едно клипче и дотам ще е, според мен. Преди много я харесвах, но сега вече доста се е сменила като цяло музиката, не знам ако реши да се завръща дали ще успее да си върне позициите. Успех все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...