Jump to content



Online: Галин - Сменям ти адреса


Препоръчани коментари

900 плюса за час, дали няма да е хит?

877 са и са за час и.21 минути,пиклите,които се подмокрят.на снимките му яко.цъкат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Странно ми е да гледам само името на Галин като единствен изпълнител на парчето. Някво празно ми стои след всички дуети и фийчъринги :D

 

И аз съм така .. . :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо. "С мене да вървиш" му е най-големият хит, а е фийчъринг с Джена.

На едно ниво е с "Момче без сърце" и "Все напред" по хитовност - и трите са големи..

 

По темата: Песента е голяма зарибявкаааа! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно ще е хит и сигурно ще започне да ми харесва по-нататък, но за 2 слушания грам не ми хареса. Гласът на Галин е отвратителен, много е бездарен. Клипчето е готино, танца си го бива...

Трябваше сега да пусне баладата, която чакаме от 2 години, и без това "С мене да вървиш" си е тотален хит все още, за какво пак пусна бърза песен?

Фики ще го смачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноого зарибява песента, ама много. Със сигурност пореден хит за Галин. Интересен текст и определено брутална музика. Кой е композитора? Видеото става.

Колкото до рапирането, не знам защо си мислите, че ще чуем песен, в която да не го прави. Така го харесват хората, така го припознаха като едно от големите имена. Не мисля, че вече опира до копиране на мазния Криско, по-скоро го поздраввам за стила, който доста го отличава от другите мъже и звучи модерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноого зарибява песента, ама много. Със сигурност пореден хит за Галин. Интересен текст и определено брутална музика. Кой е композитора?

Композиторът е Ники Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно слушам негова песен от Оцко, не ми звучи различно. От "Няма да боли" насам всяка една песен му е по-яка от тази като изключа "Между нас". И "С мене да вървиш", "Само за минута", "Момче без сърце", "Все напред" и "Няма да боли" са доста по-силни от това. Като цяло не е нищо особено и не я виждам като един от хитовете. Ако не бяха тия рап партии и припева си беше останал така, песента щеше да е добре.

Клипът за сметка на това е най-хубавият му. Допада ми включването в танците, хореографията и всичко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както повечето му песни и тази не ми хареса от първо слушане, но след голямо налагане и слушане, ще ми се забие в главата... Винаги така се получава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"С мене да вървиш" мисля, че му е най-големият хит, след това "Все напред", след това "Момче без сърце", след това "Само за минута", "Колко много" и "Между нас". Това не знам къде ще се нареди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо като нищо.. не ми хареса особено песента. И Все напред грам не ми хареса от първо слушане, по нататък обаче ми стана много любима, но да видим.

Иначе хубаво, такъв му е стила, но ми се иска да си изпее една песен като хората, без да рапира, и да не му обработват чак толкова гласа, че напоследък прекаляват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна пародия.

Фалшиво пеене. Типична тъпня на Пашев. Толкова личи, че е той авторът.

Текстът - скучен.

Хореография - банална.

Рапиране - Криско...

Няма нищо, което да ми хареса...

Стайлингът също ми е твърде обикновен...

Много, ама много слабо. Даже първите му песни бяха по-яки.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...