Jump to content



На коя изпълнителка сте фен?


На коя поп фолк изпълнителка сте фен?  

184 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Направо диазепам ще пия заради анкетата :pokey:

Иначе на Камето й било писнало от пожизнени награди и реанимиране на кариери, ами Пайнер нима не я реанимира и нея години наред като я буташе на турне, което със или без нея пак щеше да е посещавано и успешно?! Ти за Деса не се грижи, голяма мъка ти е, ама с нея ще си останеш ;)

 

Не мога да не констатирам, че прогнозите ми за Деса в Пайнер са силно компрометирани. Дори аз не очаквах, да е толкова маргинална, че да правите такива анкети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога да не констатирам, че прогнозите ми за Деса в Пайнер са силно компрометирани. Дори аз не очаквах, да е толкова маргинална, че да правите такива анкети.

Време е двата застаряващи индивида тук да излезете в пенсия :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пламене, това, че Галена е "обрала" някакви награди за 2014 не означава, че всички фенове на други певици за станали фенове на Жалена.

Пази Боже...

Ми Жалена поне няма 4 по милост по пеене :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво й има на Деса в анкетата? Отново е номер 2, след големият номер 1 в последните години- Преслава- също както беше и в анкетата за РД. Изненадата е, че Камелия има повече фенове тук, но то винаги си е било ясно, че не са й само 3. :D Най-малкото и аз щях да гласувам за нея ако не беше Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е двата застаряващи индивида тук да излезете в пенсия :mf_surrender:

 

Всъщност ти колко шанса мислиш, че ще има Деса след тези 2-та на РД и на наградите? Да не мислиш, че толерансът на малките фенчета ще трае вечно? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност ти колко шанса мислиш, че ще има Деса след тези 2-та на РД и на наградите? Да не мислиш, че толерансът на малките фенчета ще трае вечно? :whistling:

Като гледам малките фенчета масово са споделили "Не го прави", а "Престъпно е" не съм им го виждал по стените :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам малките фенчета масово са споделили "Не го прави", а "Престъпно е" не съм им го виждал по стените :Vishenka_05:

 

И пак не ми отговори на въпроса, какъв бе смисъла да се прави такава анкета тук? Ние се знаем кои сме и на кого симпатизираме, освен Мелето и онази досада с 3-те букви. Дългото ви отсъствие от форумите ли е причината или просто искате да проверите страхливо къде сте попаднали? Щото нещо виждам съмнение у вас, че мястото е готино, но някак не плуване в свои води в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак не ми отговори на въпроса, какъв бе смисъла да се прави такава анкета тук? Ние се знаем кои сме и на кого симпатизираме, освен Мелето и онази досада с 3-те букви. Дългото ви отсъствие от форумите ли е причината или просто искате да проверите страхливо къде сте попаднали? Щото нещо виждам съмнение у вас, че мястото е готино, но някак не плуване в свои води в него.

Защо питаш мен, случайно да съм автор на анкетата? Щом има анкети за какво ли не, защо да няма и такава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Жалена поне няма 4 по милост по пеене :3fdb8960598fa63e:

Тя добре, че няма. Защото ако към днешна дата я оценява някакво жури тя ще е на дъното, а на върха ще са такива като Мария Петрова. Тогава ще се види коя била "най-голямата". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ми е много интересно как феновете на Десислава си мислят, че тя ще е с някаква по-различна съдба от всички по-стари певици, които се завърнаха в Пайнер или пристигнаха в Пайнер. Пример... Бони, Кали, Луна, Валя и т.н. Има други силни на деня- Преслава, Анелия, Галена, Джена, Галин, Фики. Десислава е последната в списъка на изпълнители, които ще получават някакво по-специално внимание. Че дори една Мария и Цветелина Янева са с по-добри позиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ми е много интересно как феновете на Десислава си мислят, че тя ще е с някаква по-различна съдба от всички по-стари певици, които се завърнаха в Пайнер или пристигнаха в Пайнер. Пример... Бони, Кали, Луна, Валя и т.н. Има други силни на деня- Преслава, Анелия, Галена, Джена, Галин, Фики. Десислава е последната в списъка на изпълнители, които ще получават някакво по-специално внимание. Че дори една Мария и Цветелина Янева са с по-добри позиции.

На мен пък ми е много интересно как феновете на Кама почнаха да плюят Пайнер едва след като тя се омете от там :mf_surrender: И на Кали какво й е, след като имаше няколко хита в Пайнер. Песните й в Ара на мен лично ми харесват повече, но една "Като те почна" беше огромен хит. И как от една песен на 10 дена се съди за позиции на Деса като цяло :mf_surrender: А Мара със силни песни от Кости едвам я отразяваха, сега с дуетите с Азис, които са по-слаби от "Най-добрия" и "Ти позна ли ме" пък съвсем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е много интересно как феновете на Кама почнаха да плюят Пайнер едва след като тя се омете от там :mf_surrender: И на Кали какво й е, след като имаше няколко хита в Пайнер. Песните й в Ара на мен лично ми харесват повече, но една "Като те почна" беше огромен хит. И как от една песен на 10 дена се съди за позиции на Деса като цяло :mf_surrender: А Мара със силни песни от Кости едвам я отразяваха, сега с дуетите с Азис, които са по-слаби от "Най-добрия" и "Ти позна ли ме" пък съвсем.

 

Кали е много добре. Прави си песните и т.н. Просто има фенове на Десислава, които си мислят, че тя отново е хванала Митко Димитров за хуя и ще става пак певица на годината, ще взима награди и т.н. Което няма как да стане при положение, че няма кой да й го позволи. Прекалено дълго е била извън играта.

Лично моето мнение за Пайнер винаги е било едно и също и напускането на Камелия няма нищо общо с него. В крайна сметка не ми пука дали тя е там или не е, стига да пуска добри песни. Иначе съм съгласен, че някои от феновете й обърнаха палачинката( както винаги) след като тя напусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е много интересно как феновете на Кама почнаха да плюят Пайнер едва след като тя се омете от там :mf_surrender:

 

Кой ти е казал тази дебела лъжа? Че агитката на Камелия е в перманентна война с Пайнер от 2002-ра насам. Къде си бил предните 13 години бре Пламене? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти е казал тази дебела лъжа? Че агитката на Камелия е в перманентна война с Пайнер от 2002-ра насам. Къде си бил предните 13 години бре Пламене? :1000 (10):

В никаква битка не си, ти си в битка само с Деса за една награда, която пак нямаше да е при Кама независимо от %, курове и чудеса!

Кали е много добре. Прави си песните и т.н. Просто има фенове на Десислава, които си мислят, че тя отново е хванала Митко Димитров за хуя и ще става пак певица на годината, ще взима награди и т.н. Което няма как да стане при положение, че няма кой да й го позволи. Прекалено дълго е била извън играта.

Лично моето мнение за Пайнер винаги е било едно и също и напускането на Камелия няма нищо общо с него. В крайна сметка не ми пука дали тя е там или не е, стига да пуска добри песни. Иначе съм съгласен, че някои от феновете й обърнаха палачинката( както винаги) след като тя напусна.

Стига с тоя хуй, Джена като го е хващала да не би да стана Певица :mf_surrender:

Деса ако го е хващала, едва ли Мария щеше да я прибере обратно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава [ 32 ] ** [20.92%]

 

 

 

ФЕЙК ПРОФИЛИ....

 

Преслава е най-обичаната чалгарка, Галеновите преживейте го.

Гло и Деса са равни...1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 160 човека няма нито 1 фен на Емануела....1000%20(29).gif

Дотук с тъпизмите, че тя заслужавала "Певица на 2011", няма кой да гласува...1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 160 човека няма нито 1 фен на Емануела....1000%20(29).gif

Дотук с тъпизмите, че тя заслужавала "Певица на 2011", няма кой да гласува...1000%20(29).gif

 

 

Аз бееее... ама не я видях в класацията. :1000 (29): :1000 (29):

 

Естествено, че заслужаваше 2011... Турне, Балкански награди...много бисове... международен дует, 4 хита... ама стабилни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...