Jump to content



На коя изпълнителка сте фен?


На коя поп фолк изпълнителка сте фен?  

184 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Преди години бях фен на Глория, а към момента съм фен на качествените продукти в жанра, тъй като от години няма някой/я отличаващ се толкова, че да му стана върл фен.Звучи жалко нали!?!Преди мислех, че разнообразието от изпълнители ще породи качествена конкуренция, а какво стана - конкурират се само коя да снима по скъп клип, а жанра се превърна в една повтаряща се грамофонна плоча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

хм интересен феномен е,че сочената за певица на 2014 година Джена има този резултат.

170 човека си е някаква извадка за настроенията и предпочитанията на феновете на поп фолка.

за Галена също ми се струва странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хм интересен феномен е,че сочената за певица на 2014 година Джена има този резултат.

170 човека си е някаква извадка за настроенията и предпочитанията на феновете на поп фолка.

за Галена също ми се струва странно.

Форума е пълен с фенове на Глория, Деса и Преслава. Извън него обаче Галена и Джена мачкат тея трите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форума е пълен с фенове на Глория, Деса и Преслава. Извън него обаче Галена и Джена мачкат тея трите.

 

Преслава и навън има най-много фенове. Наскоро чух един приятел, който слуша чалга, ама не е нали запален като нас, да казва "Преслава е много по-известна от Галена с тъпата ѝ "Пантера".. :1000 (29): След това започна да харесва "Пантера", ама все пак. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се чудете. И аз съм се изненадвал .. но Преслава и по принцип е най. :D

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=39708

 

Хах .. още ли се съмнявате? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Преслава си беше ясно, че ще е номер 1 в анкетата, но на мен лично ми е много кеф да гледам останалите от топ 5- 2.Глория, 3.Десислава, 4.Камелия/Галена и 5.Емилия. И сега какво излиза, тия най-дъртите още могат да оглавяват класации на фенове, наред с актуалните Галя и Преса? :D

Хайде и феновете на Ивана да се стегнат, излагат се. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и навън има най-много фенове. Наскоро чух един приятел, който слуша чалга, ама не е нали запален като нас, да казва "Преслава е много по-известна от Галена с тъпата ѝ "Пантера".. :1000 (29): След това започна да харесва "Пантера", ама все пак. :1000 (29):

Преслава е най-харесваната чалгарка за всички времена от съществуването на фолка.

10 години номер 1 никоя не е била.

ФАКТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е най-харесваната чалгарка за всички времена от съществуването на фолка.

10 години номер 1 никоя не е била.

ФАКТ!

Глория беше също!

Преслава просто се отличи с този глас, млада, не приличаше на кифла...още помня първата й поява с "Нямаш сърце" на РД на Планета, залата издивя до краен предел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Глория е най-успешната и харесвана чалга певица евър. 1994-2004, после 2005 имаше лек спад, но пък в следващите години до 2010-2011 имаше много стабилни фенове, които я подкрепяха така, както феновете на Преслава сега т.е й се получават около 15 години в Топ-а. Да не говорим, че тя и още няколко звезди изградиха жанра и имаха продажби, които по-новите трудно ще видят някога.

На второ място си е Преслава с нейните 10-11 години, на трето- Десислава с 2000-2007-2008 на върха, а от миналата година започнахме да се стараем пак да я върнем там. :D

Общо взето това си е Топ 3 и на анкетата, която си излиза доста обективна.

Някъде около Деса е и Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...