Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нещо ме притеснява как ще мине концертът като подбор на песните, защото ще се отдели доста време на Симона по всяка вероятност, както и на фолклора, като прибавим и нови песни, ако има такива, плюс тези от последните 5 г. И пак няма да чуем половината от златните хитове. Надявам се тези ретро миксове, които направи за участията, да не важат за концерта, особено предвид факта, че ще е с бенд, и силно се надявам този бенд да не е оркестър "Плам". Дани Милев е оптимален вариант. Ако няма и специални гости, още по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо ме притеснява как ще мине концертът като подбор на песните, защото ще се отдели доста време на Симона по всяка вероятност, както и на фолклора, като прибавим и нови песни, ако има такива, плюс тези от последните 5 г. И пак няма да чуем половината от златните хитове. Надявам се тези ретро миксове, които направи за участията, да не важат за концерта, особено предвид факта, че ще е с бенд, и силно се надявам този бенд да не е оркестър "Плам". Дани Милев е оптимален вариант. Ако няма и специални гости, още по-добре.

 

Дани Милев ще е. Пише го в ТикетПортал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Дано няма яко бутане на Симона. ''Имам нужда от теб'' и ''Радост-тревога'' (беквокал) са достатъчни.

2.Може да минем без денс бозите.

3.Повече златни хитове! ''Присъда'' е задължителна!

4.Адекватно поведение на сцена и облекло!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дани Милев ще е. Пише го в ТикетПортал.

Вярнооо??? Супер. На Анелия концертите добре ги направи. Вече нямам съмнение, че всичко ще е на ниво и ще е по-различно, дано само изпее подходящите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има 4 месеца за реклама , но е редно и нещо силно за попфолк феновете да пусне.

Въпреки това мисля,че няма да има успех както предните...Дано се напълни залата...

Предполагам ще заложи отново на Азис, Тони, Славка...Не очаквам нищо ново и по-различно от предния концерт. Да, той бе хубав сам по себе си, но все пак - не очаквам нищо ново. А ако публиката не очаква нищо ново и интересно, няма да отиде да си даде парите за разходка по сцената, за дуетите със Симона, за "Хайде ръцете смело горе"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко нелеп коментар, защото ще свири бендът на Дани Милев - това автоматично означава, че аранжиментите ще са по-различни.

Притеснително е единствено да не натежи присъствието на Симона.

Определено този път всичко ще е по-различно.

Продажбите вървят много добре. Видях го с очите си още сутринта вчера, преди да докарат билетите и да отвори Билетния.

Глория поне прави концерти, хубави песни, докато някои нямат ташаци за това, но самочувствие - колкото щеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това начало в 19 ч, хората тепърва се прибират от работа тогава, София е все пак...

 

Колкото до горния коментар, че ако нямало нищо ново хората нямало да отидат... Това са глупости. Никой не отива на концерт на Глория с идеята, че тя ще се спуска с въже от тавана. Всеки отива заради песните и пеенето. Другото е без значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това начало в 19 ч, хората тепърва се прибират от работа тогава, София е все пак...

 

Колкото до горния коментар, че ако нямало нищо ново хората нямало да отидат... Това са глупости. Никой не отива на концерт на Глория с идеята, че тя ще се спуска с въже от тавана. Всеки отива заради песните и пеенето. Другото е без значение.

Всички концерти са от 19, мн рядко има от 20. Повечето хора работят до 18 и до 19 се придвижват до НДК без проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички концерти са от 19, мн рядко има от 20. Повечето хора работят до 18 и до 19 се придвижват до НДК без проблем.

Или са от 19.30. Пък и за да може после да се приберат навреме - за тези, които са с градския. Или ако има нещо закъснения на концерта.

И на народните ли песни ще свирят на Милев хората?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

На мен ли така ми се струва или билетите вече са почти разпродадени? Я има 700 останали, я не.

 

http://ticketportal.bg/predstavenie_javisk...p?IDPred=426529

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ли така ми се струва или билетите вече са почти разпродадени? Я има 700 останали, я не.

 

http://ticketportal.bg/predstavenie_javisk...p?IDPred=426529

Не са пуснати всички сектори за онлайн продажба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли тази фотосесия грам не ми харесва, особено като си спомням преди 6 години онези разлепени из София плакати с усмивката?

А за картичките какво да кажем? Снимка, неразличаваща се от онези нейните през 1994 години, дето някъде е имало фотограф и я е снимал там някъде си...

Това са елементарни неща, елементарна подготовка за концерт - рекламни материали, има фирми, които се занимават с това? Потресен съм, че всичко започва така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли тази фотосесия грам не ми харесва, особено като си спомням преди 6 години онези разлепени из София плакати с усмивката?

А за картичките какво да кажем? Снимка, неразличаваща се от онези нейните през 1994 години, дето някъде е имало фотограф и я е снимал там някъде си...

Това са елементарни неща, елементарна подготовка за концерт - рекламни материали, има фирми, които се занимават с това? Потресен съм, че всичко започва така.

На същото мнение съм...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли тази фотосесия грам не ми харесва, особено като си спомням преди 6 години онези разлепени из София плакати с усмивката?

А за картичките какво да кажем? Снимка, неразличаваща се от онези нейните през 1994 години, дето някъде е имало фотограф и я е снимал там някъде си...

Това са елементарни неща, елементарна подготовка за концерт - рекламни материали, има фирми, които се занимават с това? Потресен съм, че всичко започва така.

На мен фотосесията с микрофона също не ми допада. Камен по принцип е добър фотограф, именно той направи тия другите снимки, за които говориш - не знам сега какво му става, и обработките са кофти. Това важи изобщо за последните й сесии. Ако пробва с Теди или Коко, няма да сгреши. Снимката от картичката иначе на мен ми харесва като изражение, но е много намазана там и фотошопирана. И все пак, евала за жеста.

Друго какво... винаги може по-добре. Ти си перфекционист и идеалист и го знаеш. Но каквото е - това е. Свикнали сме идеите ни да не се приемат от Gloria team.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак акъли и недоволство, не знам как ви трае Гло :1000 (29):

На мен пък сесията с микрофона не ми се струва лоша, да не е като тази за предния концерт, но не е зле... Картичката не ми

допада наистина, макар да е усмихната на нея и не виждам какъв жест е това - не ги е разписвала една по една :3fdb8960598fa63e:

Когато й платите разноските, ще може да давате акъли с кой да снима, как да се снима и т.н. :feminist_en:

Радвайте се, че ще има концерт, най-важен е репертоарът :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак акъли и недоволство, не знам как ви трае Гло :1000 (29):

На мен пък сесията с микрофона не ми се струва лоша, да не е като тази за предния концерт, но не е зле... Картичката не ми

допада наистина, макар да е усмихната на нея и не виждам какъв жест е това - не ги е разписвала една по една :3fdb8960598fa63e:

Когато й платите разноските, ще може да давате акъли с кой да снима, как да се снима и т.н. :feminist_en:

Радвайте се, че ще има концерт, най-важен е репертоарът :girl_cry2:

Пламене? Нещо??? Купувам билети, имам мнение - казвам си го, какво лошо. Доскоро осъждаше тези без мнение или тези само с хвалебствено такова, сега сме ти трън другите. Аз те накарах да направиш темата и аз бях човекът, който до последно вярваше, че Глория ще се съвземе и ще направи концерт, но когато го казвах, някои от самозваните й фенове дори не ми вярваха и иронизираха как сме тръгнали вече да си пишем сценариите тука...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак акъли и недоволство, не знам как ви трае Гло :1000 (29):

На мен пък сесията с микрофона не ми се струва лоша, да не е като тази за предния концерт, но не е зле... Картичката не ми

допада наистина, макар да е усмихната на нея и не виждам какъв жест е това - не ги е разписвала една по една :3fdb8960598fa63e:

Когато й платите разноските, ще може да давате акъли с кой да снима, как да се снима и т.н. :feminist_en:

Радвайте се, че ще има концерт, най-важен е репертоарът :girl_cry2:

Плащаме й ги! Парите ни, които даваме за участията й, концертите, албумите и т.н к'во са?

 

Иначе подписът е на различни места и не е еднакъв навсякъде... Може и на ръка да ги е подписвала, защо не?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...