Jump to content



Online: Галена ft. Sergio - Пантера


Препоръчани коментари

Видеоклипът очаквано е много добър, просто Галена прави неща, които винаги ми се е искало да гледам и покрай тези клипове нивото много се вдига. Сцените в началото и края са брутални, Галена изглежда страхотно. Песента обаче на мен ми е скучна, само припевът става горе-долу, но иначе текстът е много блудкав. Не е нужно все сериозни неща да се пеят, но тук само това за пантерата е оригинално, всичко друго е под нивото й. Настина от "Много ми отиваш" толкова слаба песен не е пускала. Все пак очаквам да си стане хит, нищо че на Кали, пък да не говорим за Люси като песни са много над това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

15 часа - 38k.

 

Нещата отиват към дизастър. Гальовна, видя ли сега със Сергей какъв flop си докара?

 

Айде пак пей хабиби и пантера, тя ера "Чупката 2" няма да закъснее.

 

btw, обмисли: Инна, "Диги даун". Тамън по твоя мярка - втръснала в България, колежката е по-популярна от Сергей и Кентлет Го в света, текста може да е като "Диги дай дай", въобще ще е тамън в тая линия.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена песнкте никога не са правили много гледания в първите 24 часа. Никога. За цифри от рода на 180к гледания пък въобще не може да се говори, ама тва не пречи в последствие да стават хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 часа - 38k.

 

Нещата отиват към дизастър. Гальовна, видя ли сега със Сергей какъв flop си докара?

 

Айде пак пей хабиби и пантера, тя ера "Чупката 2" няма да закъснее.

 

btw, обмисли: Инна, "Диги даун". Тамън по твоя мярка - втръснала в България, колежката е по-популярна от Сергей и Кентлет Го в света, текста може да е като "Диги дай дай", въобще ще е тамън в тая линия.

Не са зле нещата,сега са 55 К за.18 часа,Хаваната имаше 62 за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега е най-гледаният клип на Галена за първият ден,което е страхотно,може и 100K да чукне до 23.00. :Vishenka_05:

Глупости... "Боже, прости" си ги направи 100 хил. за 24 часа. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

екстрааааааа :Vishenka_05:

песента вече е тотален хит в дискотеките

Понеделник ако я чуя и аз ще се взривя :Vishenka_05:

Иначе я въртя и усещам как скоро ще ми се доповръща от нея, ама не мога да спра.

#нимоа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучно.. най-вече песента, но и в клипа не знам какво виждат някои.. Червена стена, Галена гримирана ужасно на моменти, дупи се на всеки втори кадър (очаквано).. В текстът ме побърква като чуя ударението на пАнтера. Този Sergio още повече раваля картинката.

Абе добре, че имаше песни като Havana Tropicana и Habibi скоро, че щях много да си разваля мнението за Галена. :)


Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е комерсиална - каква да е?

Въпреки това оригиналът е по-добър, на Галена е много постно, дори и изпяването, за разлика от Манди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-забавена ми се струва от оригинала, което е изгубило самия й хитов потенциал, според мен.

Клипа е добър, но с тази светкавица в началото ме заболиха очите. Общо взето ОН ТУ ДЪ НЕКСТ УАН.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...