Jump to content



Online: Галена ft. Sergio - Пантера


Препоръчани коментари

Форума пак е гръмнал обаче :3fdb8960598fa63e: Знаете ли какво?! И от 100 кладенеца вода да вадите, мен не ме ебе! Клипа кърти по всички парагради! .. не ме ебе от къде е крала, не ме ебе от къде е взаимствала, не ме ебе от къде е била вдъхновена . Клипа пръска!!! И когато вашите любимки стигнат нейното ниво може да ми се обадите и поздравите!

 

П.С. Дива, дива като пантера, пантерааааа :happyppl:

 

Знаеш ли кога ще те заебе - когато ти измислиш нещо, за което си хвърлил труд, ресурс, пот, време и т.н. и някой ей така реши да го ползва някъде и да печели пари на твой гръб.

Излезте малко от тая чалга и почнете да разсъждавате, защото е жалко. За какви нива говорите изобщо? Не казвам, че някой трябва да я хули, но да ги подкрепяте за подобни неща...

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галена просто няма кой да я пипне. Страхотен клип, а песента си е готов хит.

Обаче вече ми се иска да чуя нещо в стил "Спри ме" от нея, с по-тежък текст, но просто каквото и да направи й се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена просто няма кой да я пипне. Страхотен клип, а песента си е готов хит.

Обаче вече ми се иска да чуя нещо в стил "Спри ме" от нея, с по-тежък текст, но просто каквото и да направи й се получава.

 

+1, то е ясно, че вече името работи за нея, ама аман от Хабибита и Пантери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кадрите на телевизорите на стената ми напомнят хем на "Пак ли", хем на "Кой", както има и едни близки кадри на устните, които напомнят на "Тихо ми пази", да не би да е нарочно поради това, че този й е 50-ти юбилеен клип?

 

btw "Боже прости" ми е любимият клип на Галена, този е добър, но няма да ми е сред любимите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кадрите на телевизорите на стената ми напомнят хем на "Пак ли", хем на "Кой", както има и едни близки кадри на устните, които напомнят на "Тихо ми пази", да не би да е нарочно поради това, че този й е 50-ти юбилеен клип?

 

Хаха, това би било яко като идея, но едва ли.

 

От "Можеш ли" какво е взето? 1000%20(29).gif Там, като се замисля, имаше едно диванче, на което лежеше. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно безлична песен. Дори не мога да си спомня мелодията, слабо.

 

Клипът не е никак лош. Имало е някакви идеи, но реализацията не ми допада. Има хубави кадри, но Галена и нейната ''секси'' физиономия е винаги една и съща. Липсва ѝ изразителност и артистизъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е скучна песента, с постен и безсмислен текст, ама нали е Галена - ще се наложи. Ако я беше изпяла Татяна, Магда или някоя по-нехитова певица със същия текст щяхте яко да я плюете.

 

Клипа на места ми харесва, на други малко ми бие на клипа им с Малина... :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип ми въздейства повече от "50 нюанса в сиво"!! Изключителна е Галена - вече толкова време не губи и частичка от усърдността, старанието и любовта във всичко, което прави.

Благодарение на нейните качествени проекти жанра се развива и оставя дълбоки следи в българския шоубизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеее .. няма такъв клип !!! Браво на Галена направо ги направи криви преди наградите . Не знам Преслава къде ще се бута с втръсналата балада . И клипа и песента в пъти по-добри от оригинала - добре че е Галена че и албанеца да се вида в клип на световно ниво .Много съм доволен аз !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно безлична песен. Дори не мога да си спомня мелодията, слабо.

 

Ахахах тази мелодия на готов хит от първите 10 секунди, ако не можеш да запомниш... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много добър проект - песен, клип, всичко!

Sergio това ли пее:

My baby boo, I'm just loving you,

My baby boo, I just love you!

 

И някой моля да каже как се произнася името му ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елементарен текст... "ще те изяде".."искаш ме" нз си кво... аранжимента е някакъв скучен, няма динамика, заряд.

Поне текста можеше да е по-интересн, с по- НЕбанални 246544 пъти изпяти вече фрази... наистина много ми беше скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не ми харесва по принцип, клипа е слаб като за Галена. И скучен, което е новост при нея. Next!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена явно чете тук, че ни е писнало от п*тки и направи клип само със задника си :1000 (29): Отделно е окрала всичкия латекс, та Джена е в шок с какво ще пее на наградите :3fdb8960598fa63e:

На колелото е много яка иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да, не че е изкопирано цялото, но червената стена някак си ми се наби веднага.....ама все пак - за протокола - декември 2014:

 

Знаех си снощи, че не трябва да пиша, че ще излезе нещо такова и пак ще махнем с ръка ,като хвърлим нашето в коша. Джиган, можеше да дадеш на децата поне ден да се порадват на клипа. Дори стълбата и чаршафа подчертаващ формите е взет точно от тази Седокова и в това няма и 0,0001% съмнение. Защо мисля така? - защото е Андра бе крала от нея за "Най-добрия", което говори за традиция. Няма и да питам кой е режисьор. Видно е, че си е въобразил като Оцко, че като краде от шоубизнеса извън англоезичният свят, никой няма да разбере. Поне да и свърши някаква работа за наградите, щото не виждам друго за какво я е правила.

 

Без да видя този клип на Седокова мислех снощи да спомена, че Галка е зациклила с идеи, но това не е някаква новина. Тя чалгата преди 2 дни бе брутално разкрита като такава със свършили идеи и олекна като перце, та отделни изпълнители няма да са в такова положение. Имах идея да драсна 5 реда как и се връща към стари свои неща като "Дяволът ме кара", с тези червени и кожени черни нюанси, но няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина й правя евала за цялата booty идея и скрити цици. Докато чалгарките като Мара в последните кадри от бъдещия дует с Азо,още вадят цици и деколте, само Галена се усети в коя посока е световната музикална индустрия. А и нейното дупе не е зле. Идеите са взаимствани както стана ясно и от Ана Седокова ("Пираньи") и от Туйн пийкс, но реализацията е на високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитова песен, клип почти без забележка (изкл. премигванията), браво. Дори един чисто имиджов клип на Галена пак е по-качествен от 95% от всички други във фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...