Jump to content



Популярните в училище


Препоръчани коментари

Точно това се мислех, че в българските училища, за разлика от американските (ако съдим по филмите) не е "популярните" да бият "лузърите", а "популярните" бият другите "популярни"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Точно това се мислех, че в българските училища, за разлика от американските (ако съдим по филмите) не е "популярните" да бият "лузърите", а "популярните" бият другите "популярни"...

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Tова се е случвало за да се види коя "групичка" е по-велика от другата :D

Между другото бацила не беше от "популярните" :D Ама тая последно дето я драх беше :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, бил съм се само веднъж, и то защото момчето, с което беше боя, почна да разказва на всички, че съм гей, и аз отидох при него и му разбих носа. :1000 (29):

Никой след това не повдигна темата за сексуалността ми, и до днес е така. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, бил съм се само веднъж, и то защото момчето, с което беше боя, почна да разказва на всички, че съм гей, и аз отидох при него и му разбих носа. :1000 (29):

Никой след това не повдигна темата за сексуалността ми, и до днес е така. :1000 (6):

 

 

Вярваме ти. Личи си, че си батка и пребиваш всички ве брат... само тей братле, няма да се даваш. aj.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз :D

В основното целият ми клас бяхме мега луди, с най-лоша дисциплина и най-висок успех. Бях си сред популярните - олимпиади, волейбол, лека атлетика, баскетбол, разни там училищни празненства - навсякъде бях.

В гимназията май бях сред популярните. В началото май не съм била много дружелюбна - една от най-добрите ми приятелки постоянно ми натякваше как на първия учебен ден, като сме се запознали, съм се държала много надменно и надуто. :D В последствие като си преодолях егото, допуснах лека-полека хората до себе си и доста бързо си завързах контакти с всички. Плюсче ми беше, че познавах доста от готините батковци :3fdb8960598fa63e:

В 10 клас започнахме да бягаме яко от даскало - аз печатах бележките у нас и "живеехме" в едно кафе на центъра. Даже класната идваше там със списък на кого за кога му трябва бележка, че да ни извини отсъствията. :1000 (29): Освен това се пръсвахме от купони, дискотеки, морета, хижи, екскурзии, пикници и какво ли не... Въпреки всички отсъствия винаги нашата компания организираше училищните събирания и тържества, а учителите мен лично си ме харесваха - даже още си пия кафето с някои от тях. Няма смисъл да споменавам, че бях почти пълна отличничка. :P

В университета същата работа - в началото се държах надменно (не знам дали и във форума се усеща, но не рядко имам високо самочувствие и съм надменна :3fdb8960598fa63e: ), но после след няколко събирания разбрах, че другите не са чак толкова под нивото ми и им позволих да излизат с мен. :1000 (29): Сега имам невероятни спомени от студентските ми години и няколко верни приятели. :)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорите за бой...аз още в детската градина ударих едно момче с една тухла по главата, защото нещо ми буташе нещата, а друго момче в първи клас с едно от онези катинарчета на вратите дето се заключва го ударих без да искам (очаквах друг човек) и му разбих веждата...Щяха да ме изключват от даскало и въпросното момче много ме намрази. А какво съм правил като по-голям е вече скандално за форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До 7-8 клас бях много тиха и кротка ученичка, имах винаги хубави оценки, но не съм зубрила. Веднъж бях при педагогическия съветник ( не знам сега дали има такива хора в училищата), защото ударих едно момче и тогава си изкълчих пръста. :1000 (29): На нашите казах, че е станало докато играехме народна топка. След 8-ми клас бях по нахакана, но не съм се набивала на очи никога. Нормалните неща, като бягане от часове, писане на бележки и такива неща. Един път учителката по биология прочете бележката дето си бяхме писали с едно момиче пред целия клас, голям срам беше това хахахаха...

В нашия клас последните години не бяхме кой знае колко задружни. Имаше си групички от по 3-4 човека, които си бяхме близки и извън училище.

Имам хубави спомени, понякога ми липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...