Jump to content



Online: Анелия - Феноменална 2014 (Промоция)


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изгледах целият концерт. Страхотни аранжименти на бенда, но всичко спира дотам. Много малко публика, нулева емоция и реакции, Анелия приказва постоянно, което разваля още повече всичко. Няма никаква градация и кулминация в концерта. Както започва, така и свършва. Песните са подредени явно както дойде. Предишният като че ли беше по-добър.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах целият концерт. Страхотни аранжименти на бенда, но всичко спира дотам. Много малко публика, нулева емоция и реакции, Анелия приказва постоянно, което разваля още повече всичко. Няма никаква градация и кулминация в концерта. Както започва, така и свършва. Песните са подредени явно както дойде. Предишният като че ли беше по-добър.

Относно градацията на песните - предполагам, че е имало такава в залата. Все пак е пяла "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш". Явно при монтажа се променя доста цялостната картина. Забелязал съм го и при концертите на Лили - това, което се излъчва е сглобено, подредбата на песните на концерта не се спазва и като цяло се губи нишката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмзата чува ли се как пее в "Не исках да те нараня"? :mf_surrender:

 

Хареса ми много как изпя "Не мога да губя". По-добре от миналия концерт беше "Ден без теб", но пак не е това, което очаквам, а и прекали с "шононо"-то доста.

 

Иначе - прекрасни аранжименти, хубаво осветление и сцена, малко хора ...

 

... и моментално някой да я скастри за "Айде много силно за ..." и "По-силно можеме ли?". Не е на сергия за зарзавати.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво е наела оркестър,като в половината й комерси не участва..? :mf_surrender:

По-добре се скрий. Не можеш да изразиш градивна критика, а псуваш като дърта циганка.

Концерта е страхотеееен! Много добри аранжименти, много добро изпълнение на живо, всичко е страхотно...с изключение на визията, малко скучна ми идва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре се скрий. Не можеш да изразиш градивна критика, а псуваш като дърта циганка.

Концерта е страхотеееен! Много добри аранжименти, много добро изпълнение на живо, всичко е страхотно...с изключение на визията, малко скучна ми идва.

Аз да псувам,ти си за психиатрия!

Много слаб концерт,лиспва идея и креативност,скучно поднесени песни,инфантилно поведение от Анелия,общо взето всичко сме го гледали с изключение на новите аранжименти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да псувам,ти си за психиатрия!

Много слаб концерт,лиспва идея и креативност,скучно поднесени песни,инфантилно поведение от Анелия,общо взето всичко сме го гледали с изключение на новите аранжименти.

Когато някоя от любимките ти направи такъв концерт тогава ще коментираш дали липсва креативност. Евала на Анелия за смелостта вече не знам кой поред концерт прави. Може и да не са силни, но ги прави! Ако бяха всички като нея щеше да е много по-различно в поп фолка, защото сега никой не го ебе за чалгарките и дори 20 да са ПАК не могат да напълнят НДК. Смешно е...големи звезди иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса, какво се оплаквате от пеенето като на повечето песни е жестока. Особено "Обичай ме" ме разби, любимата ми нейна песен! Иначе подвикванията са дразнещи, съгласен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно нещо не мога да си обясня...

Как може на този концерт да звучи толкова добре а после на концерта на Пайнер да е толкова зле вокално ?

 

Явно е обработван звука при монтажа :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса, какво се оплаквате от пеенето като на повечето песни е жестока. Особено "Обичай ме" ме разби, любимата ми нейна песен! Иначе подвикванията са дразнещи, съгласен съм.

 

Доста палавичко бяга от високото в "Обичай ме", но фолк полицията ще я хване. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса, какво се оплаквате от пеенето като на повечето песни е жестока. Особено "Обичай ме" ме разби, любимата ми нейна песен! Иначе подвикванията са дразнещи, съгласен съм.

 

+1

И на мен много ми хареса изпълнението на,,Обичай ме'' :Vishenka_05: ,,Твоя съм''нещо не ми допадна как я изпя,а ми е супер любима. :) Иначе хубаво представяне на песните,браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, страхотен концерт! Евала на Анелия, евала на бенда. Всички песни звучат уникално в тези варианти, ако излязат студийни версии, съм сигурен, че ще преоткрия голяма част от песните. Единствено подвикванията дразнят, но не може без кусур.

Анелия - Музикален идол на 2014! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за старанието, но на мен ми прилича на предния.Аз не мога да различа двата концерта, аранжиментите са ми еднакви, пеенето на Анелия до болка познато и тези еднакви фрази просто ме влудяват.Тя пее по един начин във всяка една песен, грам разлика няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво е наела оркестър,като в половината й комерси не участва..? :mf_surrender:

:1000 (10):

Изобщо за какво й е концерт, като през останалото време пее по дискотеки... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво е наела оркестър,като в половината й комерси не участва..? :mf_surrender:

Доколкото аз чух, в почти всички песни бендът участва.

 

Страхотни версии на песните - например "Предадох те" звучи много по-добре по този начин. Подвикванията дразнят определено. Голям минус е отсъствието на "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш" отново, а уж беше казала, че този път ще ги излъчат. Толкова не могат да се постараят да оправят правата на двата й най-големи хита. Пеенето не беше зле. И на мен не ми хареса как Гъмзата изпълни "Не исках да те нараня", но явно не са искали да я изключват след като Илиян не е могъл да отиде. Много добър концерт като цяло, браво, че се постара вече за втори път да направи такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10):

Изобщо за какво й е концерт, като през останалото време пее по дискотеки... :mf_surrender:

Като ще прави нещо,да го направи страхотно.Тоя концерт е ьа отбиване на номера,обработвана е Ана,затова толкова ви харесва пеенето й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще прави нещо,да го направи страхотно.Тоя концерт е ьа отбиване на номера,обработвана е Ана,затова толкова ви харесва пеенето й.

Перфектен е концерта от-до. ;) Това че нямаш вкус не касае никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Перфектен е концерта от-до. ;) Това че нямаш вкус не касае никой.

Много са ти ниски критериите,това и в клас добри концерти не влиза.

Слаб,скучен,недообмислен концерт.

Ана може мн. повече,явно не й се е занимавало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...