Jump to content



Online: Анелия - Феноменална 2014 (Промоция)


Препоръчани коментари

Като ще прави нещо,да го направи страхотно.Тоя концерт е ьа отбиване на номера,обработвана е Ана,затова толкова ви харесва пеенето й.

 

И за "Анелия - 10 години на сцена" се говореше, че е пипан звука, но в крайна сметка се оказа, че не е така.

 

Просто Анелия при концерт репетира повече, прави някаква профилактика на гласа и мисли какво как ще пее и затова има добре изпяти песни.

 

Но ако го бяха обработвали, едва ли щеше да има издънки като "Няма да съм друга", която предния път на голяма сцена пя доста по-добре.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И за "Анелия - 10 години на сцена" се говореше, че е пипан звука, но в крайна сметка се оказа, че не е така.

 

Просто Анелия при концерт репетира повече, прави някаква профилактика на гласа и мисли какво как ще пее и затова има добре изпяти песни.

 

Но ако го бяха обработвали, едва ли щеше да има издънки като "Няма да съм друга", която предния път на голяма сцена пя доста по-добре.

Ако не са го пипали,защо смениха датата на излизане,нали още по Коледа трябваше да го видим,защо го бавят 2 месеца,концертите на Планета,които са 4-5пъти по дълги ги обработват за свмица,а този..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама моля ви се, как да не й е обработван гласа. Толкова е изправен, та тя няма един фалшив тон на повечето песни. Я чуйте Гъмзата, то е нереално просто. Сравнете с концертите на Планета, най-малкото се усеща и лекото треперене на гласа, въздуха, самата емоция, не знам как по-точно да го опиша, на тоя концерт целия звук е пипан. Най-много си личи на Предадох те, там са рязали и лепили на поразия, изобщо куплетите не са от самия концерт, 100% са записвани допълнително. Абсолютно нищо не може да ме убеди, че това са й реалните изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обработен е концерта, не всичко, определени изпълнения.

 

Можете да видите как се разминава устата й с песента на 6:05 и 6:05.

 

Иначе поздравления за концерта. Всички трябва да правят такива !


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След малко ще си пусна на изгледам концерта. Днес видях едни клипче във фейсбук от нейната страница. На изпълнението на ''Твоя съм'', как лежи по сцената.... Много смешно ми изглежда подобно сценично поведение. Прилича ми на жена, която се предлага.... :1000 (29):

Смятам, че не прилича на певици с нейното име, но тя си знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

След малко ще си пусна на изгледам концерта. Днес видях едни клипче във фейсбук от нейната страница. На изпълнението на ''Твоя съм'', как лежи по сцената.... Много смешно ми изглежда подобно сценично поведение. Прилича ми на жена, която се предлага.... :1000 (29):

Смятам, че не прилича на певици с нейното име, но тя си знае...

Радвай се, защото това беше единственото различно нещо в концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах най-после прословитуя концерт на Анелия- "Феноменална". Ами както и очаквах, нищо особено не е било-само приказки предварително. Дори новите аранжименти на песните не спасяват положението с толкова слаби песни. Песните си оказват влияние- когато имаш слаби песни и концерт да направиш, се вижда,че не става. Анелия- ужасна визия, тоалети и ужасно пеене, на това,ако му се казва хубаво пеене, не знам. Дуетът с Преслава пък беше много зле изпълнен. И Анелия да не се намира на селския панаир или на пазара- какви са тези подвиквания през цялото време "можеме ли още по-силно, или още по-силнооооооооооо"-егати дразнещото дето е и тези постоянни четки дето прави на Гъмзата, Преслава, бенда. Няма усет за нищо Анелия. Няма помен от предишната Анелия, която толкова харесвах и купувах албумите й. Сега е станала една от многото дето няма собствен стил. Анелия не става за концерти- много слаба организация, ужасно пеене- скучна е на сцената. Да не прави пореден концерт повече- излага се, все едно не е било концерт,а на селския панаир. И ако казва Анелия,че 2014 и й била супер успешна, то тя ли е проста или не знам. 2014 й е най-слабата година и това си проличава в песните й на този концерт- няма никаква емоция. Да вземе да се постарае тази година повече, защото новата Анелия не ми харесва и вместо да върви напред, тя върви надолу, пък нека самата тя се заблуждава, че имала хитове през 2014, че чак да пее и "Предадох те" дето никакъв хит не беше. Тя си няма никаква реална представа кое й се харесва наистина и кое не- да слезе малко на земята!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топла кухня, използвай заместване на "Анелия", че половината ти пост е нейното име. Граматика 5 клас. :1000 (24):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топла кухня, използвай заместване на "Анелия", че половината ти пост е нейното име. Граматика 5 клас. :1000 (24):

 

Така искам, така съм го написала. И не съм топла кухня. Концертът е пълен провал. Да си хвали сама песните както винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така искам, така съм го написала. И не съм топла кухня. Концертът е пълен провал. Да си хвали сама песните както винаги.

 

Извинявайте за забележката, Кралица Таня! :Vishenka_05:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток вариант на "Виж ме сега", това ми е любимата песен от албума, заедно с "Не мога да губя" - тя също много ми хареса. Жалко, че само на "Твоя съм" има нещо по-различно като заснемане и сцена. Мисля, че този концерт изглежда много по-добре от предния, пеенето й също е без забележка. Купих си албума, класи над "Игри за напреднали" е. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...