Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Не знам дали е окей да го казвам, но не са й разрешили да пее нова песен

И добре са направили. На концерт хората се забавляват, не е много ок да се пеят нови песни, както е казал и сеньор, количеството на нови песни е плашещо. 1-2 са достатъчни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И добре са направили. На концерт хората се забавляват, не е много ок да се пеят нови песни, както е казал и сеньор, количеството на нови песни е плашещо. 1-2 са достатъчни.

 

Не са разрешили стари песни по-скоро, а не да изпее някоя от новите си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са разрешили стари песни по-скоро, а не да изпее някоя от новите си!

Това за старата песен доста хора го знаят, нали се коментира от няколко дни, че е щяла да изпее една от най-хубавите си балади, изненадах се и аз като чух за нова песен. Тя май никога не е представяла съвсем непозната песен на концерт, което е добре. И на Валя не са дали да пее. Някакви смешни правила и решения, а пък после изпълнителите сами си решавали. То е ясно, че не е така. Има продуценти - правят се допитвания до тях!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за старата песен доста хора го знаят, нали се коментира от няколко дни, че е щяла да изпее една от най-хубавите си балади, изненадах се и аз като чух за нова песен. Тя май никога не е представяла съвсем непозната песен на концерт, което е добре. И на Валя не са дали да пее. Някакви смешни правила и решения, а пък после изпълнителите сами си решавали. То е ясно, че не е така. Има продуценти - правят се допитвания до тях!

 

Беше пяла "1.90" и "Много се лъжеш" за първи път на тази сцена.

Обаче съм бесен и Пайнер не осъзнават какви глупости вършат с всички тия изисквания, които са им страшно тъпи!

 

Аз все още се надявам да чуя това на подобен концерт:

 

 

На участия като я пее и всички се разбиват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

МОЛЯ ? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Кво се молиш бе , Яница има 2 хита ... Андреа - 1 . И то песента на Яница издухва Най-добрата от където и да погледнеш - и от към дискотеки , и от към гледания , че и приема и на концерта беше по-силен от тоя на Андреа на турнето .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше пяла "1.90" и "Много се лъжеш" за първи път на тази сцена.

Обаче съм бесен и Пайнер не осъзнават какви глупости вършат с всички тия изисквания, които са им страшно тъпи!

Да, вярно. Иначе..... политика. Едни трябва да изпъкнат - други да са в сянка на "актуалните за деня". Не, че пречи да изпее нещо, но някоя "актуална" или "актуален" случайно да не е засечен, най-вече защото не им носят толкова приходи или по други си техни причини. Не е много ок за тях да засенчват "комерсиалните" им изпълнители, а всъщност тези с над 7-8 г. стаж, има с какво.

За "Хиляди жени" и аз се надявах! С "Плаче небето" винаги са ми били любимите нейни песни. Но едва ли....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая глупачка Андреа как няма да участва утре тя добре ли е?

Обаче съмняваме че Кубрат яко и блъска главата в стената,вместо да излезе и да си изпее "Най добрата" + нова песен/трио или там квото ще да е,тя малоумната ще си седи вкъщи или на някво участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво се молиш бе , Яница има 2 хита ... Андреа - 1 . И то песента на Яница издухва Най-добрата от където и да погледнеш - и от към дискотеки , и от към гледания , че и приема и на концерта беше по-силен от тоя на Андреа на турнето .

Какви хитове има Яница ? "Най-добрата" е един от трите най-големи хита, "Пий едно от мене" пък стана хит през 2014, а на турнето ги помете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Andrea(Official)

37 мин. ·

Are you ready ?

Готови ли сте ?

‪#‎Andrea‬ ‪#‎AndreaSahara‬ ‪#‎AndreaAwards‬ ‪#‎PlanetaTVawards‬

 

ПОСЛЕДНО???

 

Явно досега са умували каква награда да й дадат и са я навили да се появи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви хитове има Яница ? "Най-добрата" е един от трите най-големи хита, "Пий едно от мене" пък стана хит през 2014, а на турнето ги помете.

Ами за изпълнител от нейния ранг издухва Андреа . Има около 4 млн. гледания на 2те песни . Всичко чуждо пожелаваш се прие много по-мощно ... не знам кого заблуждаваш, пусни си клип . Песента на Андреа не влиза и в топ 10 тая година . Една Теди Александрова я издуха с Кво става тука - това е голям хит . Песента на Андреа е няква средна работа , но голям хит - в никакъв случай ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Andrea(Official)

37 мин. ·

Are you ready ?

Готови ли сте ?

‪#‎Andrea‬ ‪#‎AndreaSahara‬ ‪#‎AndreaAwards‬ ‪#‎PlanetaTVawards‬

 

ПОСЛЕДНО???

Кралица! Променила си е решението. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за изпълнител от нейния ранг издухва Андреа . Има около 4 млн. гледания на 2те песни . Всичко чуждо пожелаваш се прие много по-мощно ... не знам кого заблуждаваш, пусни си клип . Песента на Андреа не влиза и в топ 10 тая година . Една Теди Александрова я издуха с Кво става тука - това е голям хит . Песента на Андреа е няква средна работа , но голям хит - в никакъв случай ;)

 

2:20, 3:24 кога песента на Яница някой я е пял така ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за изпълнител от нейния ранг издухва Андреа . Има около 4 млн. гледания на 2те песни . Всичко чуждо пожелаваш се прие много по-мощно ... не знам кого заблуждаваш, пусни си клип . Песента на Андреа не влиза и в топ 10 тая година . Една Теди Александрова я издуха с Кво става тука - това е голям хит . Песента на Андреа е няква средна работа , но голям хит - в никакъв случай ;)

Айде бе,не била голям хит."Най-добрата" е в топ 3. Недей да си хабиш времето да се обясняваш.

Няма човек,който да не знае за тази песен..и най-точно заради фразата "Щом си падаш по боклуците...."

8 пъти е спечелила "хит на седмицата" в сигнал.И не само там! По дискотеките се пускаше над 3 пъти вечер(още се пуска).

Така че Андреа заслужава напълно тази награда "Песен на годината".

Link to comment
Сподели в други сайтове

2:20, 3:24 кога песента на Яница някой я е пял така ?

Това ли наричаш силно представяне ? :1000 (29): За песен на 2 месеца е много зле .

Въобще база за сравнение няма . 1-во Яница пее на живо нейната си песен , и има доста по-добър контакт с публиката . Андреа колкото и силна песен да има с плейбек няма как да стане . Яница и го наби и то баш с Моника ;)

Иначе Галин с 3те си хита , Галена , Преслава и Джена с по 2 , Фики с 2 , Коцето , Емилия, Александрова , Яница ... Къде ми бутате Андреа в топ 10 с тая боза ....

Ако беше хит щеше да си получи няква награда , не сега да се унижава и да ги моли за нещо , само и само да иде на концерта ... че тая година само бози пусна ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли наричаш силно представяне ? :1000 (29): За песен на 2 месеца е много зле .

Въобще база за сравнение няма . 1-во Яница пее на живо нейната си песен , и има доста по-добър контакт с публиката . Андреа колкото и силна песен да има с плейбек няма как да стане . Яница и го наби и то баш с Моника ;)

Иначе Галин с 3те си хита , Галена , Преслава и Джена с по 2 , Фики с 2 , Коцето , Емилия, Александрова , Яница ... Къде ми бутате Андреа в топ 10 с тая боза ....

Ако беше хит щеше да си получи няква награда , не сега да се унижава и да ги моли за нещо , само и само да иде на концерта ... че тая година само бози пусна ..

Обаче още от едно време когато Андреа направи хит я буташ за боза, а като са провали им се кефиш. Приеми че тва е най-големия хит на Андреа от 2012 насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче още от едно време когато Андреа направи хит я буташ за боза, а като са провали им се кефиш. Приеми че тва е най-големия хит на Андреа от 2012 насам.

Глупости . Сега не говорим кое харесвам аз , а дали песента е такъв хит какъвто 2та и фена го изкарвате тука. Ти сериозно ли искаш да ми кажеш че тая песен е в топ 3 ???

 

1. Моли се да не почна

2. Хавана-тропикана

3.Боже прости

4.Моето слабо място

5. Горе долу

6. Все напред

7. С мене да въвиш

8. Кво става тука

9. Всичко чуждо пожелаваш

10. Да бях от гадните

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде бе,не била голям хит."Най-добрата" е в топ 3. Недей да си хабиш времето да се обясняваш.

Няма човек,който да не знае за тази песен..и най-точно заради фразата "Щом си падаш по боклуците...."

8 пъти е спечелила "хит на седмицата" в сигнал.И не само там! По дискотеките се пускаше над 3 пъти вечер(още се пуска).

Така че Андреа заслужава напълно тази награда "Песен на годината".

Хапчетата!!! :gun_bandana:

 

Андреа пропусна да си затвърди песента на РД... И от тогава е ясно на всички ни, че това ѝ беше живота на тая песен. Осъзнайте се! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам и Амет да пее на наградите "Има ли човек приятели".

И след нея един кючек "Гъци, Гъци" и да излезе хищната пантера Галена.Да видят хората как става купон. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивелина Колева - ЗМИЯТА на България.

 

ДАНО Я ОСВИРКАТ.

Да не пропуснат и сестричката й. :3fdb8960598fa63e:

 

Това за Преслава, че ще е пак Певица на годината, ако се окаже наистина вярно, от любимка ще ми стане най-противната певица. Няма по-алчно същество просто. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...