Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Извинявай, но е безумно това.

Нека е, така мисля аз. За мен тая година има три песни "Най-добрата", "Моето слабо място" и "Да бях от гадните". Която и да вземе наградата ще съм доволен. Песента на Галена е за лятото и не ми се вярва някой в момента да и се кефи колкото тези трите, но сме в Рамания и аз говоря безумия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дори и песента да заслужаваше точно тази награда( а тя не заслужава), Андреа Песен на годината няма да вземе. Прекалено е голяма тази награда, прекалено сериозно е за изпълнител като нея. А и да не говорим, че все пак трябва да се изпее на живо тая песен. Просто не става. Андреа награда за Песен или Певица никога няма да вземе.

 

А и да не говорим, че останалите певици никога няма да го позволят това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека е, така мисля аз. За мен тая година има три песни "Най-добрата", "Моето слабо място" и "Да бях от гадните". Която и да вземе наградата ще съм доволен. Песента на Галена е за лятото и не ми се вярва някой в момента да и се кефи колкото тези трите, но сме в Рамания и аз говоря безумия.

7917481v.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" да взема клипа и Галка да го духа!

С краден клип , крадена песен ... едва ли ;) Пък и не беше тотален хит , като на Галена че да правят компромис за Андреа .

Вие още ли не разбрахте че тя тая година няма да има награда - за това и прави тея циркове . Нека и - всичко се връща .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какви са тия претенции за Андреа - кажете ми какво заслужава? Само за Клип може, но е 100% сигурно, че ще наградят Галена, още повече след като се оказа, че на Андреа е копиран. За Песен пък всички номинирани там, дори Емилия, са по-големи приоритети от Андреа, та и да бяха я номинирали, щеше само с номинацията да си остане. Може би, ако беше на рождения ден да докаже, че "Най-добрата" е голям хит и 6 месеца след появата си, щяха да я класират, но сама си е виновна, че я нямаше, да не реве сега във Фейса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какви са тия претенции за Андреа - кажете ми какво заслужава? Само за Клип може, но е 100% сигурно, че ще наградят Галена, още повече след като се оказа, че на Андреа е копиран. За Песен пък всички номинирани там, дори Емилия, са по-големи приоритети от Андреа, та и да бяха я номинирали, щеше само с номинацията да си остане. Може би, ако беше на рождения ден да докаже, че "Най-добрата" е голям хит и 6 месеца след появата си, щяха да я класират, но сама си е виновна, че я нямаше, да не реве сега във Фейса.

Какви приоритети бе човек ? Една песен когато е хит се награждава, ако ще и на Амет да е! Милко през 2009 приоритет на кого е бил ? Я не говори глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви приоритети бе човек ? Една песен когато е хит се награждава, ако ще и на Амет да е! Милко през 2009 приоритет на кого е бил ? Я не говори глупости.

Ми не е най-големия хит в случая - казаха ти го.

"Хавана Тропикана" и "Моето слабо място" със сигурност са над нея, за останалите номинирани същото важи. Особено "Горе-долу" и "С мене да вървиш" за 1 месец станаха супер популярни. Сега не ми изтъквай 8-те победи на "Най-добрата", защото като тръгнаха юли повечето да бълват на момента я бутнаха от върха. То в конкуренцията на "Ксафника" и "Балкания" и Яница ще спечели. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чак сега разбрах, че песента на Андреа е крадена 1:1. Каква награда да взима наглата крадла? Не стига, че клип е чопнала , ами и самата песен. И накрая какво остава авторско? Един кифленски текст със стойност 0, който всеки втори българин може да напише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чак сега разбрах, че песента на Андреа е крадена 1:1. Каква награда да взима наглата крадла? Не стига, че клип е чопнала , ами и самата песен. И накрая какво остава авторско? Един кифленски текст със стойност 0, който всеки втори българин може да напише.

 

:roll1:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чак сега разбрах, че песента на Андреа е крадена 1:1. Каква награда да взима наглата крадла? Не стига, че клип е чопнала , ами и самата песен. И накрая какво остава авторско? Един кифленски текст със стойност 0, който всеки втори българин може да напише.

Стига де, раните й по гърба са авторски! :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

Desmond Milessпреди 8 месеца

 

Песента е авторска, на Николай Пашев е, как ще е кавър? 

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Казаха, че е кавър на тая песен, а тя не е. И тогава още не се знаеше за кражбата. Да млъкваш! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига де, раните й по гърба са авторски! :crybaby:

 

 

Дайте линк към оригиналния клип на Андра :)

 

 

 

 

Desmond Milessпреди 8 месеца

 

Песента е авторска, на Николай Пашев е, как ще е кавър? 

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тая вечер само малка групичка сме в настроение, но лафовете определено са доста лачени. Оригиналният клип, раните в гърба са авторски..... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Desmond Milessпреди 8 месеца

 

Песента е авторска, на Николай Пашев е, как ще е кавър? 

 

:1000 (29): :1000 (29):

Еми той Пашев е на същия режим като Оцко.

01:00мин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми той Пашев е на същия режим като Оцко.

01:00мин

 

Айде и това се намери. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Точно вчера си говорехме в класа за това и някой каза: "Сигурно и на Анелия онези църкания са отнякъде". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми той Пашев е на същия режим като Оцко.

01:00мин

 

Ооооф, единствената хубава Шонона за 2014 :wallbash:

 

Пак същата работа - 1:1 се взима семпъл с етно вокал, но на него се гради цялата мелодия на БГ парчето.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооф, единствената хубава Шонона за 2014 :wallbash:

 

Пак същата работа - 1:1 се взима семпъл с етно вокал, но на него се гради цялата мелодия на БГ парчето.

Извинявай, Саше ама вчера ми се появи в Spotify.Предполагам, че Пашев и Оцко и те на този принцип творят. :

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалят от някакви сайтове за безплатни семпълчета. Ама там колко са уредени правата, един Господ знае.

Аз още преди 3-4 години намерих онова църкане от "Проба-грешка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...