Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Много информатори, много нещо :D Галена ще я призная за много наивна и непрозорлива, ако пак закрива. Да отстъпи на Преса тая година, да я видим пак последна как ще е, че вече забравихме. Иначе "Моето слабо място" да я направят Песен на годината на ТВ Планета - та тя е песен, която почти не се е въртяла по ТВ Планета поради липсата на клип?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е ,неееееееееееееееееееееееееееееееееее Константин ще вземе "Певец"...човек,който работи с една от певиците го е казал... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много информатори, много нещо :D Галена ще я призная за много наивна и непрозорлива, ако пак закрива. Да отстъпи на Преса тая година, да я видим пак последна как ще е, че вече забравихме. Иначе "Моето слабо място" да я направят Песен на годината на ТВ Планета - та тя е песен, която почти не се е въртяла по ТВ Планета поради липсата на клип?!?

Е, има си ТВ версия от Турнето, от РД - пак се е въртяла г/д сигурно хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ,неееееееееееееееееееееееееееееееееее Константин ще вземе "Певец"...човек,който работи с една от певиците го е казал... :gun_bandana:

 

Скрий се, моля те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин няма абсолютно никакъв шанс за Певец, без значение кой го казва. Кой го знае къде се е избазикал Коцето и някой му се е вързал. На Пайнер не му трябва бунт на младежите сега, Камелия и Глория му стигат :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не мисля, че е познал и половината от тези, които е написал на предишните страници .. :D

 

Наистина ли мислите, че Преслава ще вземе Песен та годината? ... хах

 

Или пък Певица на годината?

 

За Преслава има Балада и Музикален идол, може би .. как ще дадат най-големите награди на Преслава ..

 

Галена е Певица на годината, според мен, а Джена с песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не мисля, че е познал и половината от тези, които е написал на предишните страници .. :D

 

Наистина ли мислите, че Преслава ще вземе Песен та годината? ... хах

 

Или пък Певица на годината?

 

Песен няма да вземе,иначе щяха да я накрат да й барне 1 клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не мисля, че е познал и половината от тези, които е написал на предишните страници .. :D

 

Наистина ли мислите, че Преслава ще вземе Песен та годината? ... хах

 

Или пък Певица на годината?

Фокси ви каза победителите, утре ще се убедите сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не е познал, според мен.

 

Относително реално .. и по принцип, мисля че ще е Певица Галена, Песен - Джена, Музикален идол - Преслава (за да не е без хич), както и Балада, може би.

Видеоклип за Галена, дует за Емилия. Може да подкрепят Джена и с албум, ако не й дадат Певица, иначе Анелия. За Анелия също и Сценично. Най-логично е така, може би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не е познал, според мен.

 

Относително реално .. и по принцип, мисля че ще е Певица Галена, Песен - Джена, Музикален идол - Преслава (за да не е без хич), както и Балада, може би.

Видеоклип за Галена, дует за Емилия. Може да подкрепят Джена и с албум, ако не й дадат Певица, иначе Анелия. За Анелия също и Сценично. Най-логично е така, може би.

Галена ще е Идол,10000 човека го казаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-сигурните източници го е казал.Жалко,че Галин и Фики се трудиха... :mf_surrender:

 

Дебют - Фики, Прогрес - Галин, Певец - Константин. И всички са доволни. Вече за 2015 Фики и Галчо да се бият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво, излиза, че за да не са недоволни Фики и Галин, ако единият вземе наградата .. ще е Коцето? :D

 

Хитро, ако е така. :D

Ама същото ще е и с Джена, не знам кво толкова го мислите. Джена си взима Песен + Клубна сцена и толко сигурно. До последно няма да повярвам, ако й го дадат.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това написах. Галена - Певица.

 

Джена заслужава да вземе наградата. Но Галена много разнообразни проекти пусна.

 

Оцкова, дует с Faydee, "Хавана Тропикана" ..

 

Докато не, че не стават песните, но Джена има 3 хита от Оцко .. иначе са музикантски парчета и хитове.

Ама същото ще е и с Джена, не знам кво толкова го мислите. Джена си взима Песен + Клубна сцена и толко сигурно
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък до последно ще вярвам на думите на Стенли,всичко,което досега е написал,свързано с муз. проекти, е било точно и се е случило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че може да дадат Песен на годината на Фики, не знам ..

 

Той ще е доволен, Преслава също .. отново компромисен вариант. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...