Jump to content

Online: Гергана ft. Галин - Твоите думи


Препоръчани коментари

 

Много малоумен репортаж този път. Освен това с чукчето, повечето й реплики бяха доста адекватни и Господарите вече се чувеха как да го обърнат на шега. Добре, че поне намесиха и Оцко в картинката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малоумен репортаж този път. Освен това с чукчето, повечето й реплики бяха доста адекватни и Господарите вече се чувеха как да го обърнат на шега. Добре, че поне намесиха и Оцко в картинката.

И тези които не знаят кой е "композитора" - вече са наясно, даже и снимката му са публикували. А на Гергана следващия път да не се налага да се завръща за пореден, стотен път, ами да се хваща и да работи редовно, песента стана прекалено популярна за нея, дори и с такъв скандал, да се възползва, но дано повече не бере чак подобен срам. Те и Стоянова малко я бъзнаха с този израз в началото.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше ли да ги погнат за авторско право, за да се сетят, че трябва да сменят аудиото? :mf_surrender: Дано качат наново видеото с променена версия на песента.

 

И аз мисля, че не беше зле в Открит микрофон - призна си, че е сгрешила, като не е проверила какво се пее във вокалите, каза, че е питала какво се пее в тях, но Оцко й е казал, че били подходящи. Да, поне показаха Оцко в този репортаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше ли да ги погнат за авторско право, за да се сетят, че трябва да сменят аудиото? :mf_surrender: Дано качат наново видеото с променена версия на песента.

 

И аз мисля, че не беше зле в Открит микрофон - призна си, че е сгрешила, като не е проверила какво се пее във вокалите, каза, че е питала какво се пее в тях, но Оцко й е казал, че били подходящи. Да, поне показаха Оцко в този репортаж.

Просто да сменят аудиото на предния клип,за да не губят гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше ли да ги погнат за авторско право, за да се сетят, че трябва да сменят аудиото? :mf_surrender: Дано качат наново видеото с променена версия на песента.

 

И аз мисля, че не беше зле в Открит микрофон - призна си, че е сгрешила, като не е проверила какво се пее във вокалите, каза, че е питала какво се пее в тях, но Оцко й е казал, че били подходящи. Да, поне показаха Оцко в този репортаж.

Просто да сменят аудиото на предния клип,за да не губят гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На колко страйка има право канал като Планета? Предполагам се води партньорски. Нормалните потребители имаме право на 3, които губят давност след няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто да сменят аудиото на предния клип,за да не губят гледанията.

Сигурно ще го направят. Малко ли демота има Оцко на песни. Може и да я преправи. Въпреки това аз ще си я слушам в този вариант.

Гергана в едно интервю, което са дали в темата за нея е казала, че ще преправят песента. Браво за решението!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че не беше зле в Открит микрофон - призна си, че е сгрешила, като не е проверила какво се пее във вокалите, каза, че е питала какво се пее в тях, но Оцко й е казал, че били подходящи. Да, поне показаха Оцко в този репортаж.

Не се извини! 20 минути говореха на тази тема, а можеше в една кратка минута да каже "Извинявайте, грешката е моя, че не проверих текста, съжалявам!"

А тя най-безочливо прехвърли топката на хора, които й подливали вода. Тези хора не са виновни, че не си е проверила нещата по песента. И като са сигнализирали са постъпили много добре дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се извини! 20 минути говореха на тази тема, а можеше в една кратка минута да каже "Извинявайте, грешката е моя, че не проверих текста, съжалявам!"

А тя най-безочливо прехвърли топката на хора, които й подливали вода. Тези хора не са виновни, че не си е проверила нещата по песента. И като са сигнализирали са постъпили много добре дори.

Сигнала сигурно го е подал някой от нашия форум и наистина добре са направили, с риск да оплюят жанра, нека и композитора се замисли следващия път какво прави. Най-големия тъпак в случая е той.

Иначе, наистина трябваше да се извини. Иска или не - скандал има и наистина трябва да превърне дефекта в ефект, т.е. да се възползва максималко, да работи и да се връща в А група, където е мястото на Гергана, не знам дали е достатъчно умна да го направи, но някой от по-приближените до нея, да я посъветва за да няма поредното смешно завръщане. Този път беше МЕГА завръщане.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...
преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

Който е изпортил за текста му миришат краката

И му е сиренясъл ..... сещате се!
Последната ми любима песен на Гергана! Време е за нов хит! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , FolkEmpire каза:

Направо я пръсна

 

Вярно е била супер неадекватна. Мъчи се да оправдае ситуацията, а е невъзможно.  Било двояко, как можели да подадат сигнал :D Наистина вокалът е уникален, но да бяха променили с някакво мяцане, да звучи сходно, без да значи нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

И му е сиренясъл ..... сещате се!
Последната ми любима песен на Гергана! Време е за нов хит! ❤️ 

И тази не беше зле, жалко, че Невенка се оказа шарлатанка и измами Преслав с кинти :D Правехе добри неща.

 

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

И тази не беше зле, жалко, че Невенка се оказа шарлатанка и измами Преслав с кинти :D Правехе добри неща.

 

 

Много я харесвам тази песен, аз пък защо останах с впечатление че "Твоите думи" е последната песен на Гергана? Само "Огън в дъжда" знаех, че е след нея. "Твоя" много я слушах.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ако бях на Гертруд щях да махна вокала и да го изпея по слух с леки промени в думите, Оци щеше да ми изтъни гласа като на семпъла и всичко щеше да е законно. За ден с Люската щях да заснема и кадри как се чекна като пълна мастия върху танк и да ги включа в клипа. Заменям клипа и песента за около 3-4 дни и вече не скрит в търсачката.

Щеше да размаже!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Аз ако бях на Гертруд щях да махна вокала и да го изпея по слух с леки промени в думите, Оци щеше да ми изтъни гласа като на семпъла и всичко щеше да е законно. За ден с Люската щях да заснема и кадри как се чекна като пълна мастия върху танк и да ги включа в клипа. Заменям клипа и песента за около 3-4 дни и вече не скрит в търсачката.

Щеше да размаже!!!

То "Пайнер" когато стана скандала обещаваха да пуснат версия без вокала, но след 8 години още не сме я чули. Вместо да го натиснат да направи друга версия, те нищо не направиха, оставиха го да си вее байряка, та чак конкурентна фирма създаде накрая. Преправи всички песни на Криса, които бяха с вокали вместо отсвири. Можеше и на "Твоите думи" да направи нова версия, от срам най-малкото. От Гера не съм и очаквал лично да настоява, тя беше съсипана. Емилия обаче си поръча нова версия за "Ти си ми" с нейни лични вокали за YouTube канала си, евала за което.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз ако бях на Гертруд щях да махна вокала и да го изпея по слух с леки промени в думите, Оци щеше да ми изтъни гласа като на семпъла и всичко щеше да е законно. За ден с Люската щях да заснема и кадри как се чекна като пълна мастия върху танк и да ги включа в клипа. Заменям клипа и песента за около 3-4 дни и вече не скрит в търсачката.

Щеше да размаже!!!

Аз пък щях да го оставя така и да си се радвам на 50те милиона гневни гледания

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз пък щях да го оставя така и да си се радвам на 50те милиона гневни гледания

spacer.png

Нека не се лъжем, ти щеше да направиш и концерт в Палестина, изпълнявайки този мегахит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...