Jump to content



Online: Галена - Криво ще ми е


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ми харесва, падам си по тоя тип песни, които бяха хитове преди време. Мисля, че ще стане хит без да има клип и да се залага на нея, доста добри гледания има за няма и 3 дни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-слабо от нивото, което вдигна през годината, но заради фейсбукърския текст ще се хареса. Като за ТВ версия е достатъчно вниманието й към тази песен. Да подготвя следващия приличен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена определено ще изкара най-силния албум в кариерата си. От "Спри ме" насам, наистина няма слаба песен - всяка своите си качества. Само тези с ТВ-версийки могат да се считат за пълнежи, и то пак са си доста добри. Иначе всички станаха популярни, кои за малко, кои за много, всички се оцениха. Браво! Галена, колкото и да я хейтите и т.н., е пример за това как се работи и прави кариера в последните 3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само аз ли не откривам никаква връзка между куплети и припев? Още я боляло,още и горяло,сърцето не забравяло а изведнъж криво ще ми е ден-два.. :mf_surrender:

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Не я понасях,но от няколко дни не мога да я спра,страхотна е...

Галена да направи още песни от тези автори.

 

Тя има цял албум от тях, ама айде. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя има цял албум от тях, ама айде. 1000%20(29).gif
"Официално забранен" нали...?

"На линия" и "Не се опитвай" са ми любимите техни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, само аз ли не откривам никаква връзка между куплети и припев? Още я боляло,още и горяло,сърцето не забравяло а изведнъж криво ще ми е ден-два.. :mf_surrender:

Стига се задълбочава. Това е песен за сватби и кръщенета. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Официално забранен" нали...?

"На линия" и "Не се опитвай" са ми любимите техни!

 

Да, почти целият, като изключим кавърите и още една-две.

 

От Калин Димитров са "Неплатена сметка", "Дяволът ме кара", "За последно", "На две големи", "Черен списък", "Не се опитвай", "Опасен за жени", "На линия", "С кое право", "Тоя става" и сега тази.

 

Тина е написала текстовете на всички горепосочени без "На две големи", "С кое право" и "Тоя става", като също е написала и "Спри ме".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...