Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

''Bon apettit'' продължава да пада в класациите а лично на мен ми стана горе-долу симпатична.

Какво се случва с Кейти?

Дори Лейди Гага (която е доста по-зле от нея като хитовост) успя да достигне n1 в USA itunes (и други държави) веднага като пусна ''Perfect Illusion'' и ''Million reasons''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Despacito e номер 2 в Германия:

 

Hot Music Charts:

Despacito (feat. Daddy Yankee) by Luis Fonsi is number 2 in Germany #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/de/itunes

3 hours ago

 

И номер 1 във Франция:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3h3 hours ago

 

Despacito (feat. Daddy Yankee) by Luis Fonsi is number 1 in France #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/fr/itunes

 

Ремикса е номер 3 във Финландия:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3h3 hours ago

 

Despacito (Remix) [feat. Justin Bieber] by Luis Fonsi & Daddy Yankee is number 3 in Finland #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/fi/itunes

 

Despacito e номер 2 в Естония:

 

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3h3 hours ago

 

Despacito (feat. Daddy Yankee) by Luis Fonsi is number 2 in Estonia #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/ee/itunes

 

 

Номер 1 в Дания:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3h3 hours ago

 

Despacito (Remix) [feat. Justin Bieber] by Luis Fonsi & Daddy Yankee is number 1 in Denmark #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/dk/itunes

 

 

Номер 1 в Кипър:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3h3 hours ago

 

Despacito (feat. Daddy Yankee) by Luis Fonsi is number 1 in Cyprus #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/cy/itunes

 

Номер 2 в Чили:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3h3 hours ago

 

Despacito (Remix) [feat. Justin Bieber] by Luis Fonsi & Daddy Yankee is number 2 in Chile #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/cl/itunes

 

 

Номер 3 на Кайманските острови:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 3h3 hours ago

 

Despacito (feat. Daddy Yankee) by Luis Fonsi is number 3 in Cayman Islands #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/ky/itunes

 

Номер 1 в Канада:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 7h7 hours ago

 

Despacito (feat. Justin Bieber) [Remix] by Luis Fonsi & Daddy Yankee is number 1 in Canada #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/ca/itunes

 

 

номер 1 в БЪЛГАРИЯ:

Hot Music Charts‏ @ihotmusiccharts 7h7 hours ago

 

Despacito (feat. Daddy Yankee) by Luis Fonsi is number 1 in Bulgaria #iTunes top 100 songs http://www.hotmusiccharts.com/bg/itunes

 

Изобщо в целия свят е хит. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауч...

По-голям флоп скоро не е имало.

Докара си бая хейтъри с някои свои изказвания по червените килими. Може флопа й да се дължи на това. Щото песента пък е яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има няколко комбинирани причини за флопа на Кейти:

1.Прекалено дългата пауза между албумите- хората я позабравиха, а нишата й бе заета от други. В една от предишните страници изказах по-подробно какво имам в предвид.

2.Интересът към нейното 'завръщане' на практика се прояви при не-албумния и не-комерсиален сингъл Rise- мисля, че направи 140k първата седмица, което доказва теорията ми, че Кейти ако беше започнала ерата миналата година, щеше да е по-добре. Но след този бъз сингъл тя реши да се помотае още малко докато подкара албума, но доста хора вече не възприемаха това като чак такова завръщане.

3.Държание/визия- изказванията по червените килими, не много хубавата нова прическа, тук слагам и обложката на Bon Appetit- потрес! :D

4.Мисля, че не е изключено и да си е навлякла гнева на 'по-големите', когато застана срещу системата. В интерес на истината, преди време в другия форум четох мнение на вътрешен човек, че тя е очаквала Хилари да спечели изборите и покрай това и нейната собствена кариера да се изстреля още повече. Но след победата на Тръмп плановете й напълно са се объркали и е трябвало да записва съвсем нови песни, с нови послания- това може би е засегнало нечии интереси.

5.Дори и предишното да не е вярно, заставайки срещу президента на Америка Кейти си навлече хейта на всичките му привърженици, а това е една голяма част от американците, които биха подкрепяли проектите й. Доказателството, че предимно Америка насочва проектите й към флоп е това, че те в световен мащаб се представят доста по-добре- CTTR поне месец и половина-два стоя в ТОП 3 и после в ТОП 5 на световния iTunes, сега гледам че и Бон Апетит е стигнал 7 място по света и дори и понастоящем в тази класация е по-добре, отколкото само в Америка.

 

Не знам дали има някаква надежда за Кейти след всичко това, а много се надявах след няколко години да й се радваме като на новата потвърдена кралица на попа... Явно само Риана и Бионсе остават в надпреварата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро промяната от бонбоненият клип към плашещата нова обложка й изигра лоша шега. Преди, в последната ера, като че ли винаги беше на ръба между сладникавото и сериозното, особено с "Roar" & "Dark Horse", докато тук е или изцяло бонбонена или изцяло сериозна, отделно песните й са слаби, след последната ера, или по-точно след първите две изброени + "Unconditionally" очаквах много повече от нея, а тя се заби сама.

Кажи дали виждаш новата на Гага като хит, защото аз я смятам за издънка, но поне дано видеото я спаси. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро промяната от бонбоненият клип към плашещата нова обложка й изигра лоша шега. Преди, в последната ера, като че ли винаги беше на ръба между сладникавото и сериозното, особено с "Roar" & "Dark Horse", докато тук е или изцяло бонбонена или изцяло сериозна, отделно песните й са слаби, след последната ера, или по-точно след първите две изброени + "Unconditionally" очаквах много повече от нея, а тя се заби сама.

Кажи дали виждаш новата на Гага като хит, защото аз я смятам за издънка, но поне дано видеото я спаси. :3fdb8960598fa63e:

Аз все още не смятам CTTR за бонбонен проект, все пак това на пръв поглед сладникаво негово излъчване е послание за нещо коренно различно.

За Гага не знам какво да кажа... Тя явно все още предизвиква някакъв първоначален интерес като име и затова бързо чукна номер 1 в iTunes, но след това се срина главоломно т.е вече не може да задържа интереса. CTTR в цялостност се представи доста по-добре от всичко нейно от Applause насам. Аз още през 2013 си изказах мнението за Лейди Гага- тя тогава беше в положението, в което е Кейти днес, отново поради смесени причини. Но се надявам да е способна да направи голям хит отново, както се надявам и за Кейти.

The Cure със сигурност ли ще има клип, не съм се интересувал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga подкрепяше като луда Hillary и нямаше абсолютно никакъв проблем с трите си сингли да достигне първо място и да се задържи няколко дни!

Тук не приемам ''Super Bowl'' защото две от тях го достигнаха преди тази презентация.

Може би истината е, че тя самата вече не е интересна на народа точно като Lady Gaga. Има нови изпълнители и те са предпочитани.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga подкрепяше като луда Hillary и нямаше абсолютно никакъв проблем с трите си сингли да достигне първо място и да се задържи няколко дни!

Тук не приемам ''Super Bowl'' защото две от тях го достигнаха преди тази презентация.

Може би истината е, че тя самата вече не е интересна на народа точно като Lady Gaga. Има нови изпълнители и те са предпочитани.

Така е, и двете подкрепяха Хилари, също както половината американски звезди. Но Кейти беше тази, която изля чувствата си в песен, лирик видео и клип срещу президента. Според мен този сингъл може би й изигра лоша шега, но това е само едно от предположенията ми.

Започват да ми липсват времената, когато и двете едновременно разбиваха с мега хитове- толкова ли не може и днес да са така! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, и двете подкрепяха Хилари, също както половината американски звезди. Но Кейти беше тази, която изля чувствата си в песен, лирик видео и клип срещу президента. Според мен този сингъл може би й изигра лоша шега, но това е само едно от предположенията ми.

Започват да ми липсват времената, когато и двете едновременно разбиваха с мега хитове- толкова ли не може и днес да са така! :1000 (29):

Интересно е защото не е като нейните проекти да не са radio friendly т.е. не е като ''Million reasons'' която чак след Super Bowl почнаха да я налагат по радиата. Кейти от самото начало има тяхната подкрепа. Не мисля, че която и от двете може да види голям хит, но поне Кейти знае как да презентира проектите си и не всичко е толкова хаотично като при Гага. Пуска ''The cure'', има снимано видео и не го пуска. Жалко, че и двете бяха сочени като бъдещи кралици на попа и нито една не успя да се затвърди като такава.

Аз първо си мислех, че Кейти ще смаже с първоначални продажби, но сега не знам дори дали 300 к ще продаде първата седмица.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че Кейти е изгубена, просто Bon Appetit е много слаба (според мен тук се харесва, защото прилича на чалга :lol: аз също си я пускам). И друг път е имала слаби сингли, но бяха предхождани от силни песни и се пускаха по инерция. Да чуем албума и тогава да говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как може още да се сравнява Кейти и Гага? Тази битка свърши още през 2013?, когато и двете пуснаха албуми и Кейти я смаза като въшка. Какво като Гага била номер 1 за няколко си дни? Perfect Illusion да не би да е хит? Million Reasons да не би да е хит? The Cure потъна в забвение, също. Тотална никаквица е това. Просто има супер сценично поведение. А и да не говорим Кейти/Гага на Super Bowl, където Кейти пак я смазва като 1 стотинка. За нищо не става Гага, докато за Кейти има спасение, сигурен съм, че ще покорява още много 1ви места, просто и това време ще дойде. Всичко е спадове и падения. Не съм ѝ фен, но гледам съм обективен.. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още не смятам CTTR за бонбонен проект, все пак това на пръв поглед сладникаво негово излъчване е послание за нещо коренно различно.

За Гага не знам какво да кажа... Тя явно все още предизвиква някакъв първоначален интерес като име и затова бързо чукна номер 1 в iTunes, но след това се срина главоломно т.е вече не може да задържа интереса. CTTR в цялостност се представи доста по-добре от всичко нейно от Applause насам. Аз още през 2013 си изказах мнението за Лейди Гага- тя тогава беше в положението, в което е Кейти днес, отново поради смесени причини. Но се надявам да е способна да направи голям хит отново, както се надявам и за Кейти.

The Cure със сигурност ли ще има клип, не съм се интересувал?

Оле, представяш ли си да няма клип?! Би било поредният пирон в кариерата й.

При Гага има лош мениджъмнт, лош подбор на сингли и лоши продуцентски решения - и това още от "Born this way" ерата, при Кейти е съвсем различно, там просто песните са слаби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, представяш ли си да няма клип?! Би било поредният пирон в кариерата й.

При Гага има лош мениджъмнт, лош подбор на сингли и лоши продуцентски решения - и това още от "Born this way" ерата, при Кейти е съвсем различно, там просто песните са слаби.

 

И да има и да няма клип, все тая. Азис с Хабиби я лашка по гледания, за какво говорим изобщо?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как може още да се сравнява Кейти и Гага? Тази битка свърши още през 2013?, когато и двете пуснаха албуми и Кейти я смаза като въшка. Какво като Гага била номер 1 за няколко си дни? Perfect Illusion да не би да е хит? Million Reasons да не би да е хит? The Cure потъна в забвение, също. Тотална никаквица е това. Просто има супер сценично поведение. А и да не говорим Кейти/Гага на Super Bowl, където Кейти пак я смазва като 1 стотинка. За нищо не става Гага, докато за Кейти има спасение, сигурен съм, че ще покорява още много 1ви места, просто и това време ще дойде. Всичко е спадове и падения. Не съм ѝ фен, но гледам съм обективен.. :)

Всичко е спадове и падения - култова иронична фраза, харесва ми. Както и иронията, че Кейти е смазала Гага на супер боул.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да има и да няма клип, все тая. Азис с Хабиби я лашка по гледания, за какво говорим изобщо?

Причините имат повече гледания от циганьошката, както и Илюзията.

Колко жалко, че заеба единственият си потенциален хит от,албум - Танци в кръговете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е спадове и падения - култова иронична фраза, харесва ми. Както и иронията, че Кейти е смазала Гага на супер боул.

 

:roll1:

 

Върхове и падения*

 

А другото си е вярно, какви ли не гледания събираха само, за да наложат на хората, че неиното е най, топ и не знам си още какво.. ужас. Докато Кейти размазваше с хит до хит.

 

Поздрав с един хит, който е бил предназначен за PRISM, но Кейти сигурно е решила, че не ѝ е нужен :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gaga просто е глупава.

Вместо да прави комерсиална музика и да не беше пропаднала тя още с ''Born this way'' почна да прави песни за нея и феновете. Пълна откачалка!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в последното предаване на Звезде Гранда коментираха Адел и Гага. И Босанац каза че Гага макар че залага на шоу тя винаги разбива c пеене, а Адел когато фалшираше на Грами наградите, това беше срам за изпълнител като нея и беше критикувана.

Извода им беше че основата е пеенето, всичко останало е допълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя и Деми Ловато е желязна в пеене, но къде ѝ е хита? :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...