Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Танчето колко брани Деспасито, все едно е песен на Рики :3fdb8960598fa63e:

 

Какво значение има дали е на Рики, или не. Аз обожавам Despacito. С нея ми звъни телефона, вчера си смених тапета на компа с кадър от клипа. Имам всичките й версии на песента. Скоро ще има португалска и английска версия.

Аз много се радвам, че испанска песен е такъв голям хит и то Световен и е от Пуерто Рико отново.

Това е един голям трамплин за Фонси и нямам търпение да му чуя новия албум лятото.

 

Също и испански албум от Джей Ло лятото продуциран от Марк Антъни. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се, че следващият сингъл на Кейти ще е feat. Ariana Grande.

Мисля, че е само слух. Но сингълът (Бон Апетит) наистина ще е feat, или поне така говорят в Американската Рама. :D

Говори се, че Кейти ще е русалка в клипа, но е доста странно русалка да готви хах. :D

 

phh6mkykkk2qbwe.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е само слух. Но сингълът (Бон Апетит) наистина ще е feat, или поне така говорят в Американската Рама. :D

Говори се, че Кейти ще е русалка в клипа, но е доста странно русалка да готви хах. :D

 

phh6mkykkk2qbwe.png

Явно ще е конкуренция със Селена защото има слух, че скоро ще излезе и нейния за #SG2.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

C-Xb1sKUQAAzo-J.jpg

 

Излиза утре.

 

The song has been described as if California Gurls and Dark Horse had a baby.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

C-Xb1sKUQAAzo-J.jpg

 

Излиза утре.

"Синтактично" неправилна.ми е, главата ме трябва под този ъгъл да е снимана, много изкуствено изглежда обложката на сингъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с Кейти?

Много бързо пуска втори сингъл, но я разбирам защото с lead сингъла не се получи това което се очаква от нея.

 

Днес Селена е водеща на важно събитие. Дано на него разкрие кога излиза lead single от албума. Много се надявам това да е ''Bad news''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с Кейти?

Много бързо пуска втори сингъл, но я разбирам защото с lead сингъла не се получи това което се очаква от нея.

 

Днес Селена е водеща на важно събитие. Дано на него разкрие кога излиза lead single от албума. Много се надявам това да е ''Bad news''.

И аззззз, писна ми да слушам онзи lq клип. Ама в атрл пишат, че няма да е нейна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аззззз, писна ми да слушам онзи lq клип. Ама в атрл пишат, че няма да е нейна.

И аз четох подобни неща. Накрая песента отпаднала.

Иначе пишат, че този албум ще е доста по-различен от ''Revival'' и малко ме е страх да не флопне.

ATRL английската рама ли е ? К'во друго казват за бъдещите нейни проекти ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз четох подобни неща. Накрая песента отпаднала.

Иначе пишат, че този албум ще е доста по-различен от ''Revival'' и малко ме е страх да не флопне.

ATRL английската рама ли е ? К'во друго казват за бъдещите нейни проекти ?

Много по-активно от рама е.

Няма нищо кой знае кво засега около нея.

 

Искам 'Bad news' да излезе, независимо дали ще е изпълнена от Селена или Мадисън! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само след няколко часа са наградите на Билборд за латино музика. Дано Рики спечели. И Фонси с Daddy Yankee ще пяет Despacito. Днес са репетирали.

 

И вече излезе и новата песен на Фейди.

 

Днес трябва да излезе и клипа.

 

 

Всички чакат Despacito тази вечер на наградите, а Фонси казва, че дъщеря му се е изморила от Despacito. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 1:30 часа сутринта наше време започват да предават на живо от Червения килим на латино наградите на Билборд във фейса им директно от Маями.

CNCO и те ще са там. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

В 1:30 часа сутринта наше време започват да предават на живо от Червения килим на латино наградите на Билборд във фейса им директно от Маями.

CNCO и те ще са там. :P

Късно е. Дали ще ги има качени някъде после?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи, за съжаление Рики Мартин не слечели за Певец на годината за латино поп песни на Латино наградите на Билборд, а спечели вечният му конкурент Енрике Иглесиас. :(

С какво тоя спечели- с ужасните си изпълнения, концерти, със скучните си представяния, с еднаквите си дрехи, с пияното си държание. Един така наречен певец, който нищо не дава от себе си и обира ей така награди. А Рики, който влага толкова много и се раздава и концертите му са невероятни, почти винаги е пренебрегван заради тъпака Енрике Иглесиас. Нямам думи просто!......................

 

Хубавото е, че CNCO обраха всичко: Изпълнител/дебют на годината, група на годината, албум на годината при латино поп албумите.

Луис Фонси и Джей Ло са били звездите на вечерта. Фонси е вдигнал на крака заедно с Daddy Yankee с Despacito публиката- всички са пяли.

Джей Ло е пяла нов сингъл от предстоящия си испански албум.

 

Певец на годината: Хуан Габриел, който почина наскоро

 

Дебют на годината: CNCO

 

Tурне на годината: Марк Антъни

 

Изпълнител на годината в социалните мрежи: Джей Ло

 

Crossover на годината( забравих как се превеждаше това) Джъстин Бийбър заради Despacito

 

Песен на годината при горещи латино песни: Hasta el Amaneser на Nicky Jam.

 

Вокална колаборация при горещи латино песни: Duele El Corazon

 

Певец на годината ори мъжете горещи латино песни: Nicky Jam

 

Певица на годината при Горещи Латино песни: Шакира( тая е голяма шматка, като че ли само тя има мъж и деца, досега на нито едни награди не е присъствала и не е пяла. И други имат семейства и кариера, ама ги съчетават)

 

Sony Music Latin си обраха 13 награди , няма да ги изброявам. Това си остава най-добрата компания или лейбъл каквото е там. Неслучайно Иглесиас се премести при Рики.

 

Песен на годината най-въртяна за годината; Duele El Corazon

 

Най-сваляна/купувана песен на годината: Hasta El Amanecer на Nicky Jam

 

Най-стриймвана песен на годината- Hasta El Amanecer на Nicky Jam

 

Най- добър латино албум на годината- Los Duo 2 на Хуан Габриел, който почина скоро

 

Певец на годината за мъж латино при латино албумите пак Хуан Габриел, а при жените е убитата Селена.

 

Латино поп песен на годината: Duele El Corazon (тъпак)

 

Певец на годината при латино поп песни: тъпака (а Рики беше номиниран заедно с Шакира и Карлос Вивес) Какъв певец си, никакъв.

 

Дует/ група на годината при латино поп песни: CNCO (Браво! Най-успешната група в момента!)

 

Латино поп албум на годината и певец на годината при латино поп албумите- Хуан Габриел. Почина и продължават да му дават награди.

 

Дует/ група при латино поп албумите: CNCO

 

Певец на годината при тропичните песни: Prince Royce, a група при тропиците на годината са Gente De Zona

 

Aлбум при тропиците е на Gente De Zona

 

Meксиканските категории ги пропускам

 

 

Песен на годината с латино ритъм: Hasta Al Amanecer на Nicky Jam

 

Певец на годината при песни с латино ритъм: Nicky Jam, а група/дует е

 

Албум на годината с латино ритъм е Energia на Джей Балвин

 

Албуми с латино ритъм за дует/ група: Zion & Lennox

 

Джей Ло е получила и специална награда нещо за кариерата й, а Фонси е получил награда за това, че години помага на една болница на едни деца, които се борят с рака.

 

И всички си продължават да пеят на испански. Когато едно нещо върви на испански,защо трябва да се разваля с на английски. Ето Джей Ло се връща към испански с испански албум и нов сингъл на наградите снощи е пяла- балада. Шакира и тя си продължава с испанския, Иглесиас и той, Рики също. Просто испанския си е уникален език!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Червения килим на наградите снощи:

 

 

 

 

 

 

 

Как се подкрепят латино изпълнителите на наградите- един до друг прегърнати- Марк Антъни с Ники Джем, а на нашите награди на Планета се чудят как да се сбият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Nicky Jam gana “Hot Latin Songs” Artista del Año, Masculino

https://www.youtube.com/watch?v=R2pmby5RRno&t=2s

 

 

Марк Антъни как се радва за наградата на Джей Ло и е на крака цялата публика.

 

CNCO цели 3 награди снощи:

 

 

Малума нищо не спечели дето толкова го хвалите.

 

Цялата публика на крака на Джей Ло и на 2-та й награда:

 

Луис Фонси също получи награда снощи- наградата "Духа на надеждата" затова, че помага от години на една болница с деца ,които се борят с рака:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко късно открих топлата вода, ама тази песен е уникална:

 

А помеждувпрочем така и не разбрах толкова време що има "Latino" в заглавието. Що не му отдадем собствена тема?

16t1d1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...