Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Утре новият албум на The Weeknd влиза директно на номер 1 в Билборд 200 и мести от върха новия албум на Металика, а новият албум на Бруно Марс след дебют на номер 2 миналата седмица пада на номер 4:

 

http://www.billboard.com/articles/columns/...lboard-200-no-1

 

Сигурно другата седмица пък новият албум на Бон Джоуви ще влезе на върха, защото в момента е номер 1 в 54 страни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

All 18 songs from The Weeknd's 'Starboy' enter or climb on this week's Hot 100.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, има ли я някъде новата песен на Ники Минаж - Black Barbies?

 

В Спотифай, Ютуб

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

All 18 songs from The Weeknd's 'Starboy' enter or climb on this week's Hot 100.

 

Браво! Слушам албума нонстоп но все още не ми се открояват фаворити, само False Alarm ми става все по-хубава и по-љубима с всяко следващо слушане. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Слушам албума нонстоп но все още не ми се открояват фаворити, само False Alarm ми става все по-хубава и по-љубима с всяко следващо слушане. :3fdb8960598fa63e:

PARTY MONSTER!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абел смаза! Албумът е жесток! И не го казвам само, защото съм върл фен, просто песните са мега.. и е много трудно да имаш фаворит. По скоро мога да кажа тази, която ми харесва по-малко от останалите, а именно – "True Colors", нещо не може да ме грабне тая песен. Искам само задължителен сингъл да бъде бомбата "Party Monster" и после която и да клипира, ще бъда доволен!

 

П.С. Много любима ми е "Ordinary Life", осъзнавам, че няма шанс да бъде сингъл, но е много яка.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абел смаза! Албумът е жесток! И е много трудно да имаш фаворит. По скоро мога да кажа тази, която ми харесва по-малко от останалите, а именно – "True Colors", нещо не може да ме грабне тая песен.

 

Aбсолутно на същото съм мнение. Според мен много са 18 песни и трябва време да ги слушаш и да определиш коя ти харесва повече. Мен на първо слушане впечатление ми оставиха Sidewalks, Love to lay, I feel it coming и Party monster (наи-вече с това Aнджелина липс лаик Анджелина) :3fdb8960598fa63e: .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Celine Dion между 2000 и 2009 е спечелила близо 750 милиона. КРАЛИЦА!

Между другото тя е единствената изпълнителка която може да се похвали с два албума с над 30 милиона продажби.

Как да не я обожава човек?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Party Monster" официално е сингъл :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Celine Dion между 2000 и 2009 е спечелила близо 750 милиона. КРАЛИЦА!

Между другото тя е единствената изпълнителка която може да се похвали с два албума с над 30 милиона продажби.

Как да не я обожава човек?

Мадона също не е за подценяване в това отношение. При нея най-интересното е, че най-продавания ѝ албум е компилация с хитовете ѝ от 80-те - The Immaculate Collection, 30 милиона копия, а след това Like a Virgin и True Blue има по 25 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тая бе.

Слабо откъм нови попълнения тази година, Чейнсмоукърс преди 3 години мачкаха с хит, сега да са номинирани за Ню Артист? Тия по-зле и от Планета.

Албумът е ясно, че няма да е Purpose, кой би си позволил да даде награда на Бийбър пред Адел и Бульонсе, но неговият е най-издържаният във всяко едно отношение от номинираните. И не по-малко важно - най-хитов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...